Június 04, 2020, 07:51:16 am CEST

Szerző Téma: SPF Póker Bajnokság  (Megtekintve 15092 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető TiB

Re:SPF Póker Bajnokság
« Válasz #180 Dátum: Március 23, 2020, 13:21:01 pm CET »
Mit szólnátok egy több fordulós, pont gyűjtős versenysorozathoz, amit korábban zsivany20 is írt?

@SPF Admin ha tenne mellé egy kis pénzdíjat az jó lenne, de én is szívesen adok a nyereményalapba, mondjuk 30 eurót. Nem húznám sokáig, tehát mondjuk jövőhét vasárnapig 5 verseny, első 3 helyezett kap pontot. Mit szóltok? Ötleteljünk!

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #181 Dátum: Március 23, 2020, 13:23:24 pm CET »
Mit szólnátok egy több fordulós, pont gyűjtős versenysorozathoz, amit korábban zsivany20 is írt?

@SPF Admin ha tenne mellé egy kis pénzdíjat az jó lenne, de én is szívesen adok a nyereményalapba, mondjuk 30 eurót. Nem húznám sokáig, tehát mondjuk jövőhét vasárnapig 5 verseny, első 3 helyezett kap pontot. Mit szóltok? Ötleteljünk!

Erről most is folyik egy egyeztetés. Részletekkel hamarosan jelentkezünk.  :cya:

Nem elérhető Powell

« Válasz #182 Dátum: Március 23, 2020, 13:24:37 pm CET »
Erről most is folyik egy egyeztetés. Részletekkel hamarosan jelentkezünk.  :cya:
Az szuper :ok:Mikor zsivany20 javaslatot tett én rögtön írtam,hogy abszolút támogatom ezt a ranglistás dolgot :ok:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #183 Dátum: Március 23, 2020, 14:00:07 pm CET »
Remek!  :)

Azért ha addig is van kedve valakinek csak úgy játszani egyet, gyertek a holnapira... vagy csináljunk inkább nevezési díj nélkülit addig? Gondoltam így lesz egy kis motiváció..  ;)

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #184 Dátum: Március 25, 2020, 16:55:27 pm CET »
100€-os Freeroll!

Szeretettel meghívunk szombaton egy ingyenes pókerversenyre (freeroll), melyet az Unibet Póker részlegén szervezünk.

A verseny részletei:

Verseny neve: Mi a tuti? Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: Vedd ki a részed a 100€-s összdíjazásból a sportfogadók freerollján
Buy-in: Freeroll (jelszóval védett)
Prize pool: 100€
Időpont: Március 28., 18:00CET
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki szerepelhet a fent említett versenyen, teljesen ingyen ha tejesíti az alábbi két feltételt:

1. Regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon (a regisztráció Március 27. előtt történt). Regisztráció

2. Rendelkezik Unibet számlával. Ha még nincs számlád, akkor ajánlott általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a megszokott kezdő bónuszok mellett egy extra 5 000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

A jelszavakat privát üzenetben lehet igényelni tőlünk (SPF Admin-nak kell írni)!

Hasznos tipp: a jelszót ne osszátok meg másokkal! Amennyiben lehetséges maradjon ez a verseny egy Sportfogadas.org fórumközösségnek megrendezett esemény. Köszönjük.

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok sikert kívánunk!  :ok:

Nem elérhető sunik29

« Válasz #185 Dátum: Március 25, 2020, 17:45:10 pm CET »
Sajnos aki kulfoldon el es ott regisztralt az unibetre az nem tud a magyar szerveren pokerezni :(  .  Sok sikert mindenkinek , es hatha majd a pokerstarson is lesz hasonlo.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #186 Dátum: Március 25, 2020, 19:57:33 pm CET »
UPDATE!

Már többen is igényeltétek a jelszót a szombati freeroll versenyre. A jelszót szombaton fogjuk közölni, privátban mindazoknak, akik igényelték.  :ok:

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #186 Dátum: Március 25, 2020, 19:57:33 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető mityuka

« Válasz #187 Dátum: Március 25, 2020, 20:13:52 pm CET »
Sajnos aki kulfoldon el es ott regisztralt az unibetre az nem tud a magyar szerveren pokerezni :(  .  Sok sikert mindenkinek , es hatha majd a pokerstarson is lesz hasonlo.
Ugylátszik a fentiek rám vonatkoznak.

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #188 Dátum: Március 25, 2020, 23:47:03 pm CET »
Miféle magyar szerver?

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #189 Dátum: Március 25, 2020, 23:50:28 pm CET »
Milyen országban élsz? Franciák, olaszok, spanyolok, stb. nem játszhatnak az "eu piacon", de magyar szerver külön, olyan tuti nincsen.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #190 Dátum: Március 26, 2020, 09:11:00 am CET »
Milyen országban élsz? Franciák, olaszok, spanyolok, stb. nem játszhatnak az "eu piacon", de magyar szerver külön, olyan tuti nincsen.

Szerintem arra értette, hogy van magyar piac, olasz piac, román piac stb.

Ha nem rendelkezel magyar lakcímmel, akkor gyakorlatilag nem tudsz a magyar Unibetre regisztrálni, így a versenyen sem tudsz indulni.  ;)

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #191 Dátum: Március 26, 2020, 10:40:36 am CET »
Érdekes. Ti nem írtátok a feltételekben, hogy csak magyarországi spf.org-osok játszhatnak. Szerintem az Unibettel meg lehet úgy egyezni, hogy ők ezt a freeroll-t ne korlátozzák le csak magyarországi lakcímmel regisztráltakra, ez csak rajtuk múlik, hogy állítják be, kinek legyen elérhető a pókerkliensben a verseny, ki jogosult rá regisztrálni.
Szerintem nincs román piac, magyar piac, stb... én összevont és különálló piacokról tudok, Unibetnél egészen pontosan nem tudom hogy van, de más termek/irodák/hálózatok esetén van külön olasz részleg, ahol az olaszországiak kizárólag egymással játszhatnak, ők ki vannak tiltva a .eu piacról és a külföldiek is ki vannak tiltva a .it piacról. Stars-on a .es alatt együtt játszanak spanyolok, portugálok és franciák, ők sem játszhatnak a .eu-n, viszont ott engedélyezve van a külsősök jelenléte.

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #192 Dátum: Március 26, 2020, 11:35:42 am CET »
Vegyük hozzá, hogy "szerintem" és én is kíváncsi vagyok, az Unibetnél hogy néz ki a gyakorlat, Sunik nem tudom milyen országból megoldható-e, hogy regeljen.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #193 Dátum: Március 26, 2020, 11:38:11 am CET »
Érdekes. Ti nem írtátok a feltételekben, hogy csak magyarországi spf.org-osok játszhatnak. Szerintem az Unibettel meg lehet úgy egyezni, hogy ők ezt a freeroll-t ne korlátozzák le csak magyarországi lakcímmel regisztráltakra, ez csak rajtuk múlik, hogy állítják be, kinek legyen elérhető a pókerkliensben a verseny, ki jogosult rá regisztrálni.
Szerintem nincs román piac, magyar piac, stb... én összevont és különálló piacokról tudok, Unibetnél egészen pontosan nem tudom hogy van, de más termek/irodák/hálózatok esetén van külön olasz részleg, ahol az olaszországiak kizárólag egymással játszhatnak, ők ki vannak tiltva a .eu piacról és a külföldiek is ki vannak tiltva a .it piacról. Stars-on a .es alatt együtt játszanak spanyolok, portugálok és franciák, ők sem játszhatnak a .eu-n, viszont ott engedélyezve van a külsősök jelenléte.

Én egykoron nagyon sokat nyomtam Unibeten, most már kevésbé vagyok aktív pókeres. Viszont azt tudom, hogy a mai napig vannak olyan privát versenyek, melyek országokra vannak korlátozva és hiába tudod a jelszót, akkor sem enged regisztrálni.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #194 Dátum: Március 26, 2020, 11:40:10 am CET »
Kaptam egy kis pontosítást ilyen téren az Unibettől, és @szorzatos -nak igaza van.  :ok:

Olyan, hogy magyar szerver NINCS!

ÉS itt jön a jó hír: a szombati freeroll direkt úgy lett beállítva, hogy az is részt vehessen aki más országból játszik:beerchug:

Egyedül csak azok nem szerepelhetnek, akik olyan országban laknak, ahol nem elérhető a póker.  ;)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #194 Dátum: Március 26, 2020, 11:40:10 am CET »