December 12, 2018, 12:39:25 pm CET

Szerző Téma: NBA 2018/19  (Megtekintve 681 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

• Haladó naplós
  • Régi motoros
Re:NBA 2018/19
« Válasz #15 Dátum: November 27, 2018, 13:12:22 pm CET »
Srác olyan, mint egy hiba a számítógépes játékban :D

https://www.youtube.com/watch?v=6_-pISJTpWU

Nem elérhető Pozzato

• Tősgyökeres
  • Polihisztor
  • Kedvenc iroda: bet365
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #16 Dátum: November 27, 2018, 17:28:32 pm CET »
Nevetek én is ( ;D), pedig nem kéne, szegény srác nagyon megjárta pedig 1/1 volt. Nem olvastam annyira utána (felületesen vágom a sztorit), de járt ő alaposabb pszichológiai kezelésen? Mert ami a dobásával történt, az nem fogható csak a sérülésre. Itt valami komolyabb mentális dolog lehet, egy pszichés gát.
Egy időben kiállt mellette a vezetőség és a társak is, de most már csak Embiid részéről olvastam olyat, hogy próbál segíteni, csapat asszem cserélné. Durva, hogy hány bust volt az elmúlt hat évben, már ami az first pick-et illeti:
Anthony Bennett, Markelle Fultz, ide sorolnám most már Andrew Wigginst is. Én meg voltam róla győződve, hogy övé a jövő a posztján, igazi scorer lesz. Arra én sem számítottam, hogy fejben ennyire gyenge. Towns még hozza az elvártat, bár a védekezés nem javul, Simmons is jó, de vannak hiányosságok. Nála Jenner jelenthet komoly akadályt, akár még a karrierébe is kerülhet az a kapcsolat. Ayton, ha nem tanul meg minimálisan védekezni, akkor kuka (sajnos). Most is rengeteg fiatal tehetségek látok videókon (Zion Williamson, Mac McClung), de lehet ők is eltűnnek majd a süllyesztőben. Elég egy sérülés vagy bármi. Mintha nem lennének felkészítve mentálisan a profi létre. 18-20 évesen már milliós követi bázis a közösségi médiában, szupersztárként kezelik őket, aztán, ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor mintha egyik pillanatról a másikra kiégnének.

Nem elérhető Pozzato

• Tősgyökeres
  • Polihisztor
« Válasz #17 Dátum: December 05, 2018, 10:52:22 am CET »
Szóval a Dallas zsinórban 8 meccset nyert otthon, már ott vannak a rájátszást érő helyeken. Ha így folytatja Doncic, nem lesz kérdés, hogy ki az év újonca. Megint hozott egy 20 pont feletti meccset.
https://www.youtube.com/watch?v=HAOs1JQ4OY4

Látható, hogy lazán vállalja a fizikális játékokat, ott sem tudják őt dominálni, aztán clutch szituációban 1 perccel a vége előtt az a visszalépős hármas, majd a saját palánkjuktól dobott egykezes egész pályás indítás pontosan... Újonc irányítóként, ha jól tudom, akkor Magic hozott ilyen számokat. 19 évesen clutch játékos, már nem először bizonyítja ezt. Remélem nem jut Rubio sorsára. Ami biztató, hogy a szlovénnál megvan az a mentális erő fejben, ami a spanyolnál nem volt, remélem a sérülések is elkerülik és akkor valami eszméletlen teljesítménynek lehetünk szemtanúi éveken át.

Elérhető peshark

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: Bet365
« Válasz #18 Dátum: December 05, 2018, 18:23:52 pm CET »
Fultznak thoracic outlet szindrómája van, amivel azért nem a legegyszerűbb kosarazni..

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Pozzato

• Tősgyökeres
  • Polihisztor
« Válasz #19 Dátum: December 06, 2018, 11:40:02 am CET »
Köszi az infót (pont most olvastam én is), akkor viszont érthetetlen a 76ers orvosi stábja, hogy ennek nem néztek utána. Azért az előzetes jelekből lehetett volna erre következtetni, de az is lehet, hogy a játékos titkolta el (bár azért pár teszten ez kijött volna..). Nem ez lett volna az egyik ilyen mellényúlása a Phillynek, mintha nem néznének utána a játékosoknak, csak az alapján döntenek, amit mindenki tud, hogy nagy tehetség-e vagy sem. Az, hogy mentálisan milyen, hogyan használja a social mediat és még lehetne folytatni, arról semmi. Kicsit vad megállapításnak tűnhet, de nem sok koncepció van ott a csapatépítésben, még akkor is, ha szépen egymás mellé rakták Simmonst és Embiidet. Előbbinél lesz majd magánéleti gond bőven, utóbbi pedig szimplán csak buta.  ;D

Sportfogadas.org

Mérkőzéslista
« Válasz #19 Dátum: December 06, 2018, 11:40:02 am CET »

NBA

Holnap

1:00 Charlotte Hornets - Detroit Pistons
1:00 Washington Wizards - Boston Celtics
1:00 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
1:00 Cleveland Cavaliers - New York Knicks
1:00 Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
2:00 Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
2:00 New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
2:30 Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
3:00 Utah Jazz - Miami Heat
4:00 Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
4:30 Golden State Warriors - Toronto Raptors

Az odds-ok a következő időpontban voltak érvényesek: Ma, 11:00. A közvetítéshez aktív számlával kell rendelkezned (egyenleged nem nulla vagy volt minimum 1 fogadásod az elmúlt 24 órában). Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben bizonyos közvetítésekre.