Március 21, 2019, 02:16:17 am CET

Szerző Téma: Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19  (Megtekintve 6514 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ricsi046

• Tősgyökeres
Re:Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19
« Válasz #120 Dátum: Február 20, 2019, 09:32:48 am CET »
Kapcsolgattam a két meccs között, annyira jó volt mindkettő hogy egyikről sem akartam lemaradni  :laugh: viccet félretéve a legyen ön is milliomosban több izgalom volt mint ebben a 2 csodálatos meccsben, 80 percnél ki is nyomtam megkockáztattam hogy lemaradok a gólról, bár nagy kockázat nem volt benne

Majd ma az atletico juve meccs lesz egy 2-2, a city meg egy 1-3 vagy 1-4, ezeket úgyse fogom tudni nézni

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #121 Dátum: Február 20, 2019, 09:41:30 am CET »
Én amúgy mindkét meccsre X2-t játszottam, az szépen ült. Viszont fogadtam faultokra, az mindkét meccsen eggyel maradt a határ alatt... 23.5 és 24.5.... Had ne kommentáljam miket néztek el a sporik...  ;D

És kicsit kitérve Cakir-ra... nemtudom, volt-e olyan, gondolom nem sokan, akik a Barca meccset nézték. Volt az első félidőben egy szitu, amikor egy ziccerpasszt akadályozott meg az egyik hazai védő, belépett a labda útjába, de bizony a kezével kapott bele, véletlenül ugyan, de egyértelműen abban akadt el a labda... Költői a kérdés, mert a választ tudom... Vajon a Real Madrid esetében ezt nem VAR-ozták volna vissza!?  ::)   ;D

Nem elérhető oakland23

• Veterán
  • majom
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #122 Dátum: Február 20, 2019, 11:05:49 am CET »
Liverpool-Bayernen is volt ilyen vétlen kezezés, tán Süle combjáról pattant a kezére, ott sem volt még csak videózás sem. amúgy szerintem jogosan, bár rajta voltam én a is a büntetőn, el tudtam volna fogadni, ha befújják, meg a meccsnek sem tett volna rosszat

Nem elérhető oakland23

• Veterán
  • majom
« Válasz #123 Dátum: Február 20, 2019, 11:12:30 am CET »
Atleti-Juvéra:
Lesz lap a 27. perc előtt

Zwayer elég könnyen szórja, legtóbbi 4 BL meccsén nem hozott le meccset 6 lap alatt, de a négyből háromszor 7 laot osztott ki. Legutóbbi Atleti-juvén 8 sárga volt, akkor is német spori, a buzi Brych vezetett.
Ez elég kemény ütközetnek tűnik, szerintem 27 perc bőven elég lesz, hogy minimum egy lap legyen, Zwayer amúgy is hajlamos, hogy koárn kioszt egy-két lapot, és próbálja megfogni a meccset. Pl. a PSG-Napoli 9 perc alatt már kettőt adott.
De ez eleve elég sűrű meccsnek tűnik, súlyos egyénekkel, bízom benne, hogy közel fél óra alatt egyszer csak a zsebéhez nyúl, és nem zsebhokizni akar, hanem egyszerűen csak előrántani, és megmutatni valakinek

Nem elérhető Sound

• Tősgyökeres
  • Megoldóember
« Válasz #124 Dátum: Február 20, 2019, 11:45:47 am CET »
Elsírom magam, ha mindkét mai meccs 0-0 lesz. :D Akkor a maradék aprócska fociba vetett hitem is megremeg.  ::)

Nyilvánvalóan tegnap óriásit kaszáltak a fogadóirodák....
Minden sportfogadással foglalkozó oldal bukott tegnap, ez egy nagy pénzbeszedés volt...

Vannak bírói "tévedések", meg nyilvánvaló bundás meccsek - ezen a szinten is hiszen itt forog a legtöbb pénz! Részemről annyi, hogy elkönyveltem a topfocival kapcsolatban, hogy "színházról" van szó - csak olyan tekintetben "sportszerűtlen", hogy sosem tudod, hogy milyen előadásra ülsz be...ahol egy Pool-Bayer, Lyon-Barca egy napon egy időben 0:0... - na ne etessen senki, hogy ez előfordulhat. Se taktikával, se a foci szakmaiságával. Résen kell lenni, a pénzbeszedés ma is simán folytatódhat!!!!!

Nem elérhető NoCukor

• Haladó
« Válasz #125 Dátum: Február 20, 2019, 12:39:24 pm CET »
Nyilvánvalóan tegnap óriásit kaszáltak a fogadóirodák....
Minden sportfogadással foglalkozó oldal bukott tegnap, ez egy nagy pénzbeszedés volt...

Vannak bírói "tévedések", meg nyilvánvaló bundás meccsek - ezen a szinten is hiszen itt forog a legtöbb pénz! Részemről annyi, hogy elkönyveltem a topfocival kapcsolatban, hogy "színházról" van szó - csak olyan tekintetben "sportszerűtlen", hogy sosem tudod, hogy milyen előadásra ülsz be...ahol egy Pool-Bayer, Lyon-Barca egy napon egy időben 0:0... - na ne etessen senki, hogy ez előfordulhat. Se taktikával, se a foci szakmaiságával. Résen kell lenni, a pénzbeszedés ma is simán folytatódhat!!!!!

Mondjuk egy jó sálke-sziti félidő H vége V-vel
Sok esélyük úgy sincs a gelsenkirchenieknek, simán belemehetnek egy ilyen forgatókönyvbe... a City meg hajlamos az ilyen könnyűnek nevezhető párharcokkal pénzt keresni  :D :D

Nem elérhető sunik29

• Tősgyökeres
  • Fotelszurkolo
« Válasz #126 Dátum: Február 20, 2019, 17:21:00 pm CET »
Sok esélyük úgy sincs a gelsenkirchenieknek, simán belemehetnek egy ilyen forgatókönyvbe... a City meg hajlamos az ilyen könnyűnek nevezhető párharcokkal pénzt keresni  :D :D

En csak ezen a meccsen erzek valamifele fogadhato szorzot, pl a GG ra vagy az elsofelido over1,5 re . Azt tudom ,h Omar Mascarell (vedekezoKP)  felfuggesztve van a nemeteknel, aki szerintem nagyon jo merkozest jatszott 4 nappal ezelott , de gondolom Bentaleb megteszi majd amit tud, de szerintem o lassubb. Viszont a Schalke nem jatszott gyakran rugott gol nelkuli meccseket otthon, plane nem egymas utan . Raheem Sterling, Sergio Aguero, Bernardo Silva, Kevin De Bruyne es Kyle Walker pihentek a hetvegen igy remelem az elso felido utan , mar el lesz dolve a tovabbjutas . De mostanaban nagyon melle lovok majdnem minden tippel  :D

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #126 Dátum: Február 20, 2019, 17:21:00 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető buszberlet

• Tősgyökeres
  • #GoKingsGo
  • Kedvenc iroda: Unibet
« Válasz #127 Dátum: Február 20, 2019, 18:34:17 pm CET »
Lehet megérné mára egy félidő pontos eredménye 0-0 mindkét meccsre. Ha már ez a standard. Eddig minden nyolcaddöntő meccs félideje 0-0 volt. Az összesé.

Nem elérhető NoCukor

• Haladó
« Válasz #128 Dátum: Február 20, 2019, 21:52:44 pm CET »
Bár nem látom a meccset, de ahogy nézem a két tizita City nagyon akarhatta azt a félidő hazait  ;D ;D

Nem elérhető buszberlet

• Tősgyökeres
  • #GoKingsGo
  • Kedvenc iroda: Unibet
« Válasz #129 Dátum: Február 20, 2019, 22:20:45 pm CET »
Bár nem látom a meccset, de ahogy nézem a két tizita City nagyon akarhatta azt a félidő hazait  ;D ;D

Nem is értem, hogy mered ezt leírni! FIFA! NoBunda! NoRacism! Kiegyenlített erőviszonyok! #hashtagSzarkazmus #hashtagCR7Messi11 #hashtagNemIsTudomMiértNézemÉsMiértVárokIzgalmasFocit

Nem elérhető Greipel

« Válasz #130 Dátum: Február 20, 2019, 22:43:23 pm CET »
Bonucci gyönyörűen lemásolta mesterét a gólnál.  ;D Érdemes visszanézni. Más kérdés, hogy semmit sem ért el vele.

Nem elérhető petercrouch

• Haladó
« Válasz #131 Dátum: Február 20, 2019, 22:54:54 pm CET »

Remélem erre toltál is zsetont! 26x-es pénz nem mindennapi fogás, grat hozzá! :beerchug:

Nem elérhető NoCukor

• Haladó
« Válasz #132 Dátum: Február 20, 2019, 23:01:03 pm CET »
Remélem erre toltál is zsetont! 26x-es pénz nem mindennapi fogás, grat hozzá! :beerchug:

Sajnos csak a City hátrányból nyer-t toltam 7-es oddson... félidőset kombiba tettem, de ott a Juve vitte  :noway:
Egyénként a City rendre ezt csinálja az egyenes kieséses szakaszban, amikor gyengébb ellenfeleket kap.

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #133 Dátum: Február 20, 2019, 23:02:38 pm CET »
Vegre gol felidoben, vegre tizi, es meg Fernandinho is besargult! #kaszatibi

Nem elérhető butyi

• Régi motoros
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #134 Dátum: Február 21, 2019, 08:28:22 am CET »
a tegnapi két meccsen a VAR nem volt a helyzet magaslatán

Sportfogadas.org

Mérkőzéslista
« Válasz #134 Dátum: Február 21, 2019, 08:28:22 am CET »

UEFA Bajnokok Ligája

2019 ápr 9.

21:00 Liverpool v FC Porto

21:00 Tottenham v Man City

2019 ápr 10.

21:00 Ajax v Juventus

21:00 Man Utd v Barcelona

Az odds-ok a következő időpontban voltak érvényesek: Tegnap, 23:05.