Szeptember 18, 2018, 21:57:59 pm CEST

Szerző Téma: Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?  (Megtekintve 3823 alkalommal)

hezo, esco82 és 10 vendég van a témában

Nem elérhető sade63

• Haladó
  • Kedvenc iroda: betfair
Re:Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?
« Válasz #45 Dátum: Szeptember 14, 2018, 14:13:50 pm CEST »
Nekemis megjött a kifizetés tegnap este inditottam.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Betman91

• Újonc
  • *
  • Kedvenc iroda: Bet365
« Válasz #46 Dátum: Szeptember 14, 2018, 14:21:20 pm CEST »
Ahhoz hogy nekem kifizessenek skrillre be kell előbb fizetnem skrillről? mert ugye én sportingbetre skrillről fizettem be és maradt a számlámon még 45k. Aztán azt szeretném kivenni, de csak banki átutalást látok ami most számomra nem játszik.

Nem elérhető sade63

• Haladó
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #47 Dátum: Szeptember 14, 2018, 15:42:35 pm CEST »
Ahhoz hogy nekem kifizessenek skrillre be kell előbb fizetnem skrillről? mert ugye én sportingbetre skrillről fizettem be és maradt a számlámon még 45k. Aztán azt szeretném kivenni, de csak banki átutalást látok ami most számomra nem játszik.
Igen tiz eurot énis befizettem elöször.

Nem elérhető Betman91

• Újonc
  • *
  • Kedvenc iroda: Bet365
« Válasz #48 Dátum: Szeptember 14, 2018, 15:44:21 pm CEST »
Oksa. Köszi a választ. akkor ezt a lépést én is megteszem most.

Nem elérhető Greipel

Re:Sportingbull, a Sportingbet és a Bwin utóda?
« Válasz #49 Dátum: Szeptember 14, 2018, 15:45:28 pm CEST »
Volt vkinek már rossz tapasztalata az irodával szemben, vagy csak úgy alapból megy a hőzöngés?

Csak alapból megy. :)

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #50 Dátum: Szeptember 14, 2018, 17:37:02 pm CEST »
Szintén megkaptam a kifizetést, tegnap este kértem ki skrillre, persze befizettem előtte 2500-öt. Ma már délután 1-kor rajta volt.
A pláne az benne, hogy 1 forintom nem volt sportingbeten, a tegnapi ingyen pörit sikerült kiforgatnom, aztán kicsit feltornáztam sportfogadással az összeget, annyira, hogy megérje befizetnem skrillen a minimumot. Nem tudom mennyire lesz ez rendszeres, de a tranzakciós díjon kívül egy rossz szavam nem lehet az irodára eddig.  :ok:

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #51 Dátum: Szeptember 14, 2018, 18:35:27 pm CEST »
Csak a sportingbeten volt számlám, múlt héten kaptam egy befizetési bónuszt, így cca 40 euróm volt a számlán. Az összevonások után befizettem 10 eurót, a forgatási követelmények lenullázódtak, a teljes egyenleg felvehető volt. A Starbust-on 1x kell forgatni a nyereményt, tegnap beakadt egy 10 eurós nyeremény azon, kiutaltam 50 eurót, ami kb fél órája landolt is a skrill-en (kevesebb, mint 24 óra várakozás után). Az 5%-os levonások ugyanúgy szarok, mint az elődjeiknél voltak, ráadásul itt a totós tippjeimet se látom (plusz az ingyen fogadással megtett fogadás sem élesíti a tippsort), viszont eddig amit ígértek, azt megkaptam.
Volt vkinek már rossz tapasztalata az irodával szemben, vagy csak úgy alapból megy a hőzöngés?

Elég az rossz tapasztalatnak, ha átkerül a pénzed egy szorzókban gyenge, ismeretlen irodához a tudtod nélkül és alapból nem élnek az egyébként eddig aktív kifizetési lehetőségek.
Nem mindenki viseli jól, ha birkaként kezelik.

Nem elérhető petercrouch

• Haladó
« Válasz #52 Dátum: Szeptember 14, 2018, 18:46:30 pm CEST »
Elég az rossz tapasztalatnak, ha átkerül a pénzed egy szorzókban gyenge, ismeretlen irodához a tudtod nélkül és alapból nem élnek az egyébként eddig aktív kifizetési lehetőségek.
Nem mindenki viseli jól, ha birkaként kezelik.

Emlékeim szerint a sportingbet ugyanennyire volt gyenge az oddsokban. Mellesleg az anyacég ugyanaz, csak más domain-t nyomatnak a játékosoknak. A lengyeleknél ez már lassan 1 éve működő oldal, rosszat nem lehet róla olvasni.
Szóval ha birkaságnak számít az, ha szó nélkül elfogadom ugyanazon promókat más domain-en mint amik eddig is voltak, csak megspékelve pár ingyen lehetőséggel, akkor hurrogj le, de bármelyik iroda költözését szívesen venném.
Persze annó amikor regisztráltam az SB-re nem olvastam el a T&C-t, nem tudom így azt sem, h megtehették volna ezt az importálást, de az egyértleműen biztos, hogy eddig nem jártam rosszul. Feleslegesnek érzem emiatt a sok konspirációt, mert a végén kilyukadunk a chemtrail-nél, szabadkőművességnél, gyíkembereknél, miközben kézzel fogható rossz tapasztalata senkinek sincsen, csak a feltételezések.

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #53 Dátum: Szeptember 14, 2018, 19:50:16 pm CEST »
Emlékeim szerint a sportingbet ugyanennyire volt gyenge az oddsokban. Mellesleg az anyacég ugyanaz, csak más domain-t nyomatnak a játékosoknak. A lengyeleknél ez már lassan 1 éve működő oldal, rosszat nem lehet róla olvasni.
Szóval ha birkaságnak számít az, ha szó nélkül elfogadom ugyanazon promókat más domain-en mint amik eddig is voltak, csak megspékelve pár ingyen lehetőséggel, akkor hurrogj le, de bármelyik iroda költözését szívesen venném.
Persze annó amikor regisztráltam az SB-re nem olvastam el a T&C-t, nem tudom így azt sem, h megtehették volna ezt az importálást, de az egyértleműen biztos, hogy eddig nem jártam rosszul. Feleslegesnek érzem emiatt a sok konspirációt, mert a végén kilyukadunk a chemtrail-nél, szabadkőművességnél, gyíkembereknél, miközben kézzel fogható rossz tapasztalata senkinek sincsen, csak a feltételezések.

Szerintem akinek meg mindig nincs meg a penze, a levelere meg b@sznak valaszolni, annak van rossz tapasztalata (jelen  :cya:).

Nem elérhető Schleck

• Haladó
« Válasz #54 Dátum: Szeptember 14, 2018, 22:03:03 pm CEST »
én még kedden indítottam banki átutalásos kifizetést... még a kifizetés törlése opció is ott van az oldalon, szóval azóta ülnek rajta..

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #55 Dátum: Szeptember 14, 2018, 22:57:06 pm CEST »
Nekem nem volt bwinem, mert anno áttettek a premium.comra. Ami szintén bwin cég, és oda mégis be tudok jelentkezni..

Nem elérhető Lancer

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #56 Dátum: Szeptember 15, 2018, 08:57:28 am CEST »
Megérkeztek az első bónuszok. Bwines accomon kinálnak 7500 FT 25% 1.5 odds 5x
Sportingbetes accomon kinálnak 15000 FT 25% 1.5 odds 5x

De érdekes mert hozza hogy egy háztartásban egy ip egy családon belül csak 1 acc létezhet. Akkor mi a picsáért hozták át mindkettőt és miért nem értesítettek minket hogy melyiket kérjük a másikról meg kapjuk meg a pénzt? Most még én magyarázkodjak meg járjak utánna hogy csak 1 legyen ha akarok itt játszani.

Nem elérhető prince62

• Kezdő
  • **
« Válasz #57 Dátum: Szeptember 15, 2018, 11:05:20 am CEST »
Megérkeztek az első bónuszok. Bwines accomon kinálnak 7500 FT 25% 1.5 odds 5x
Sportingbetes accomon kinálnak 15000 FT 25% 1.5 odds 5x

De érdekes mert hozza hogy egy háztartásban egy ip egy családon belül csak 1 acc létezhet. Akkor mi a picsáért hozták át mindkettőt és miért nem értesítettek minket hogy melyiket kérjük a másikról meg kapjuk meg a pénzt? Most még én magyarázkodjak meg járjak utánna hogy csak 1 legyen ha akarok itt játszani.

Nekem pont fordítva: bwin 15.000, SB 7500. Az oldal meg folyamatosan lefagy.

Nem elérhető Lucho

• Haladó
« Válasz #58 Dátum: Szeptember 15, 2018, 11:34:09 am CEST »
A skrill és neteller befizetés ingyenes lett!

Nem elérhető prigioni1

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #59 Dátum: Szeptember 15, 2018, 12:12:08 pm CEST »
A skrill és neteller befizetés ingyenes lett!

Nekem tegnapelőtt még nem volt az. A kifizetés is ingyenes skrillre?

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #59 Dátum: Szeptember 15, 2018, 12:12:08 pm CEST »