Szeptember 21, 2019, 10:19:34 am CEST

Szerző Téma: Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?  (Megtekintve 23693 alkalommal)

ricsi110 és 1 vendég van a témában

Nem elérhető flamman

Re:Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?
« Válasz #330 Dátum: Szeptember 05, 2019, 08:28:43 am CEST »
Biztos most küldik át az accountokat valami másik irodához..., ahogy ők is kapták a bwin-sb-től...

Nem elérhető lovep76

« Válasz #331 Dátum: Szeptember 11, 2019, 07:34:55 am CEST »
Változatosság kedvéért ismét karbantartás. Azt hiszem most jött el a váltás ideje.

Nem elérhető gyugyó

« Válasz #332 Dátum: Szeptember 11, 2019, 12:23:20 pm CEST »
hello. Nekem bejött ma rendesen.

Nem elérhető gyugyó

« Válasz #333 Dátum: Szeptember 11, 2019, 12:28:04 pm CEST »
nekem 2-3 nap alatt jön át a kért összeg.

Nem elérhető szalist

« Válasz #334 Dátum: Szeptember 11, 2019, 12:34:09 pm CEST »
Változatosság kedvéért ismét karbantartás. Azt hiszem most jött el a váltás ideje.
Normális embernek nem is ez volt az irodája...

Nem elérhető Knapp

« Válasz #335 Dátum: Szeptember 11, 2019, 13:31:52 pm CEST »
Igen, kicsit sok a leállás.
A kaszinónál nekem is volt olyan érzésem, hogy le lettek butítva a játékok, rendszeresen előfordult, hogy 30% körül adott vissza a starburst is minimáltétes pörgetéssel.
Az egyik kedvencemet, az Aztec Goldot is kivették a kínálatból.
Ugyanakkor az egész hónapra visszaszámolva az összes játékomat nem adott rosszul, csak valamiért szokatlanul hektikusan...

Viszont a szorzók elég katasztrófálisak.
Élőben, az EB-selejtezőkön az 1X2 piacon adtak 87%-os payoutot, ami még egy tippmixpronál is gáz lenne.
Így azért nem akkora ajándék, ha egy fogadásos challenge-n összekaparsz 10,000 ft bónuszt, mert nagyon sokat kopik, mire megforgatod...

Az általam használt surebet oldalról is eltűntek, vagy egy hónapja egyáltalán nem adnak találatot erre az irodára.
Igaz, a nyár közepéig is főleg a baseballra és a WNBA-re voltak csak arbok vagy ahhoz közeli szorzópárok a kínálatban.

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #336 Dátum: Szeptember 13, 2019, 12:28:49 pm CEST »
Kedves Ügyfelünk,

Köszönjük, hogy használja szolgáltatásunkat. Örömmel értesítjük, hogy számláját felminősítjük prémium márkánkhoz, ami a Premiumbull.com.
Most jött email.Hétfőtől indul a premiumbull állítólag több promóval,magasabb oddsokkal.Ezentúl csak azt használhatom majd.Érdekes.Knapp,szerinted az tényleg lehetséges hogy lebutítanak pl bizonyos slot-okat?Nem csak negatív szériát fogtál ki.Azért ha egy játéknál van pl 95,67 % player percentage back,akkor annak hosszú távon kb így is kéne kinéznie szerintem,de ki tudja.

Nem elérhető runin

« Válasz #337 Dátum: Szeptember 13, 2019, 12:39:15 pm CEST »
Én is Premium tag lettem  :D

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #338 Dátum: Szeptember 13, 2019, 13:26:47 pm CEST »
Kizart hogy lebutitanak RTP-t.  Nyilvan Knapp is tudja hogy 500de meg 5000porgetes se minta hogy exact %ot lehessen kijelenteni.

Nekem múlt hónapban beadott egy 7200x wint az Extra Chilli, szoval kb egy eletre 100%fölé lokott a slot.

Egyedul a videoslots csinalta lebutitast, de elore bejelentette es csak 4orszagban nehany szolgaltatonal(szoval nem az osszes jateknal) a magasabb adók miatt.
De ez mind szabalyozott piaccal rendelkező orszagnal, mint uk, német, sved. Szal nekunk ilyentol nem kell tartani. A 96% az 96%.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #339 Dátum: Szeptember 13, 2019, 13:33:05 pm CEST »
Kizart hogy lebutitanak RTP-t.  Nyilvan Knapp is tudja hogy 500de meg 5000porgetes se minta hogy exact %ot lehessen kijelenteni.

Nekem múlt hónapban beadott egy 7200x wint az Extra Chilli, szoval kb egy eletre 100%fölé lokott a slot.

Egyedul a videoslots csinalta lebutitast, de elore bejelentette es csak 4orszagban nehany szolgaltatonal(szoval nem az osszes jateknal) a magasabb adók miatt.
De ez mind szabalyozott piaccal rendelkező orszagnal, mint uk, német, sved. Szal nekunk ilyentol nem kell tartani. A 96% az 96%.

Tét X 7200?Az komoly.Ehez gratulálok.Nekem 300,400X nyeremény a rekord sloton,mondjuk ilyen volt többször is és 3000 ft téten volt hogy 1 millió fölött dobott.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető lovep76

« Válasz #340 Dátum: Szeptember 16, 2019, 10:28:30 am CEST »
Persze én is prémium tag lettem, de az új oldalra nem tudok belépni, holott azt írták, hogy reggel 6-7 óra között lesz beállítva.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #341 Dátum: Szeptember 16, 2019, 11:47:07 am CEST »

Bár nincs üldözési mániám, de az általad leírtak pont azt erősítik meg, hogy technikailag semeddig nem tart nekik lebutítani egy játékot.
Már maga a sportingbull létrejötte is azt szolgálja, hogy néhány ország ügyfeleit szeparáltan, külön felületen, külön oddsokkal kezelhessék.
Elvileg ez a kaszinóban is jelentkezhetne.

Egyébként mint írtam, nekem matematikailag nem az jött ki, hogy rosszabbul adnának vissza a gépek, csak a korábban "kiegyensúlyozottnak" elkönyvelt játékokon éreztem sokkal nagyobb szórást, még minimum tétnél, azaz relatíve magas pörgetésszámnál is. De végül hibahatáron belül voltak az utóbbi kaszinó challengek összességében.

Nem elérhető Lancer

« Válasz #342 Dátum: Szeptember 16, 2019, 15:52:52 pm CEST »
Akik esetleg bekerültek a prémiumbullra, élménybeszámolót szívesen olvasok! :)

Nem elérhető lovep76

« Válasz #343 Dátum: Szeptember 16, 2019, 16:03:10 pm CEST »
Írnék én élménybeszámolót, de reggel óta azt mondja az ügyfélszolgálat, hogy bár reggel 6-7 óra közé ígérték az aktiválást, de még türelmet kérnek. Ennek megfelelően már regisztráltam egy másik irodánál, csak gondoltam megnézem mit mutatnak mielőtt végleges számlazárást kérek.

Nem elérhető szobika

« Válasz #344 Dátum: Szeptember 16, 2019, 20:18:44 pm CEST »
Másnak is volt már olyan h személyes adatokat kértek mivel foglalkozol havi kereset stb? 1-2 év játék után?

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #344 Dátum: Szeptember 16, 2019, 20:18:44 pm CEST »