Február 26, 2020, 07:42:15 am CET

Szerző Téma: SfGuru Prémium  (Megtekintve 7235 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gavrilo14

Re:SfGuru Prémium
« Válasz #150 Dátum: Január 26, 2020, 11:38:46 am CET »
Azt meg kár lenne firtatni, hogy ki miért írja meg a minimum tippszámot, mivel hónapok óta erősen az a tendencia, hogy elsősorban azok akik pluszban vannak.

Szerintem pont ezt kellene firtatni, erről írtam már én is több bejegyzést itt az elmúlt pár hétben. Mivel a játék lényege nem az, hogy ki ír több elemzést, hanem az, hogy minél jobb eredménnyel (RoI-val) zárj. Aki 10-15-öt ír egy hónapban, háttértudás alapján az is tudna többet írni, viszont akkor enyhébb lenne a szelekció és nagyobbak lennének a kilengések (valamelyik hónapban +30, valamikor meg -30. Pont úgy, ahogy a sok tippesekkel történik, de hosszú távon látjuk, hogy inkább a negatív oldal felé kacsint a tendencia). Tehát szerintem ez nézőpont kérdése. De mivel az eredményességet hangsúlyozzuk egy ideje, én nem is kívánok változtatni a módszeren. Tudnék? Olyan hónapokban, mikor a három kedvenc sorozatom közül (magyar foci a nemzetközi kupában; norvég foci; női tenisz) csak egy fut (pl.: január-március), akkor biztosan nem. Ha növelném az elemzés számot azzal olyan meccseket kellene bevonnom, amivel csak nő a bukás lehetősége. Annyira meg ismerem magamat, hogy tudjam, a fent említett három sorozatból hosszú távon nyereséges lehetek, így nem kezdek el olyanról fecsegni, amihez nem értek. De ez a saját példám, viszont úgy látom, hogy a kevés tippesek is hasonlóan kevés versenysorozatra koncentrálnak, ami az én nézőpontom szerint, hosszú távon is nyereséges lehet.

Na, közben látom @Sound is írt. Szerintem ugyanazt akarjuk mondani: "a kevesebb néha több".

köszi, ha elolvastad!,
g14

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #151 Dátum: Január 26, 2020, 11:46:58 am CET »
Szerintem pont ezt kellene firtatni, erről írtam már én is több bejegyzést itt az elmúlt pár hétben. Mivel a játék lényege nem az, hogy ki ír több elemzést, hanem az, hogy minél jobb eredménnyel (RoI-val) zárj. Aki 10-15-öt ír egy hónapban, háttértudás alapján az is tudna többet írni, viszont akkor enyhébb lenne a szelekció és nagyobbak lennének a kilengések (valamelyik hónapban +30, valamikor meg -30. Pont úgy, ahogy a sok tippesekkel történik, de hosszú távon látjuk, hogy inkább a negatív oldal felé kacsint a tendencia). Tehát szerintem ez nézőpont kérdése. De mivel az eredményességet hangsúlyozzuk egy ideje, én nem is kívánok változtatni a módszeren. Tudnék? Olyan hónapokban, mikor a három kedvenc sorozatom közül (magyar foci a nemzetközi kupában; norvég foci; női tenisz) csak egy fut (pl.: január-március), akkor biztosan nem. Ha növelném az elemzés számot azzal olyan meccseket kellene bevonnom, amivel csak nő a bukás lehetősége. Annyira meg ismerem magamat, hogy tudjam, a fent említett három sorozatból hosszú távon nyereséges lehetek, így nem kezdek el olyanról fecsegni, amihez nem értek. De ez a saját példám, viszont úgy látom, hogy a kevés tippesek is hasonlóan kevés versenysorozatra koncentrálnak, ami az én nézőpontom szerint, hosszú távon is nyereséges lehet.

Na, közben látom @Sound is írt. Szerintem ugyanazt akarjuk mondani: "a kevesebb néha több".

köszi, ha elolvastad!,
g14

Igen, ezt már párszor olvastam.  :ok: Itt az a lényeg, hogy aki tud az utolsó héten egy hónapra való minimum tippszámot írni, az megtudja írni a hónap első felében is, vagyis megtudná.

Nem elérhető Sound

« Válasz #152 Dátum: Január 26, 2020, 11:56:38 am CET »
Bocsánat..

Még a matekhoz írnék. Előző hosszas témában a 10-es tétekről elmélkedtem, most egy kicsit a szorzókról.
Itt ugye 1.30-as szorzó a minimum a Guruban.
Az iroda  szemszögéből, ez 70 %-os nyerési esély a fogadónak! Matek szerint 10-ből hármat elbukik.
Legyen minden 10-es téten, így egyszerű a példa - akkor az -30.
És itt a csavar - ha tartod az átlagos hét nyerődet a tízből , akkor 1.30-as szorzón hétszer nyersz 3 egységet!
Hétszer 3 = 21, azaz elbuktál kilencet!!!

Itt jön be a tét variálásának fontossága, illetve a találati aránynak minimum 10/8-asnak kell lennie!
Számoltam magamnak is utánna, pl 2019-ben itt a Guruban 1.39 - volt az átlagszorzó, amit játszottam. Ez kb 60 %-os nyerési esély.
Ezeket azért írom le, mert úgy gondolom, hogy a nyerési esélyünk, a saját pozíciónk javítása a fő cél az irodákkal/bukikkal szemben. Ha a nagy veszteséggel dolgozó tipstereinket nézzük/elemzük látható, hogy nem sok esélyt adnak saját maguknak!

Üdv.: Sound

Nem elérhető gavrilo14

« Válasz #153 Dátum: Január 26, 2020, 12:23:21 pm CET »
Igen, ezt már párszor olvastam.  :ok: Itt az a lényeg, hogy aki tud az utolsó héten egy hónapra való minimum tippszámot írni, az megtudja írni a hónap első felében is, vagyis megtudná.

Az előbb említett okokból én például nem tudnék fél hónap alatt 10 elemzést írni. Mivel ha fél hónap alatt tudnék 10-et, akkor az egész hónapban 20-at is tudnék, de ennyit még soha nem értem el - és nem is fogok. De nézzünk egy konkrét példát, hogy miért nem jó a fent említett fél hónap alatti 10 elemzés. Itt van a február: az első héten Fed-kupa selejtezőt rendeznek csak, ez azt jeleni, hogy február 10-ig valószínűleg elemzést se fogok írni (kivétel, ha érték lesz az AO döntőben). És igen, ezt már most tudom, január 26-án. Utána valószínűleg nem fogok tudni összegyűjteni 5 nap alatt 10 elemzést. Ha ez megtörténne, akkor annak olyan is lenne a minősége. Szóval, ha lenne ez a fél hónap alatt 10 elemzés, akkor én ki lennék zárva a havi versenyből, csak azért mert az első héten Fed-kupát rendeztek? Fura lenne, nem? Szerintem hasonló a foci bajnokságokra íróknak az, amikor nemzetközi meccseket játszanak.

A fent említett problémát szerintem admin nézi (pl.: 5-ről 10 elemzésre való emelés indoklása) és az nem a mi (elemzés írók) dolgunk, hogy másokat csekkolgassunk, hogy ki mikor írogat elemzéseket. Ha valaki ezzel visszaél, majd admin figyelmezteti stb. Ennyire bízzunk meg a rendszerben. Nekünk arra kellene összpontosítanunk, hogy a saját elemzéseinkkel foglalkozzunk és profitot termeljünk. Szerintem.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #154 Dátum: Január 26, 2020, 12:39:58 pm CET »
Az előbb említett okokból én például nem tudnék fél hónap alatt 10 elemzést írni. Mivel ha fél hónap alatt tudnék 10-et, akkor az egész hónapban 20-at is tudnék, de ennyit még soha nem értem el - és nem is fogok. De nézzünk egy konkrét példát, hogy miért nem jó a fent említett fél hónap alatti 10 elemzés. Itt van a február: az első héten Fed-kupa selejtezőt rendeznek csak, ez azt jeleni, hogy február 10-ig valószínűleg elemzést se fogok írni (kivétel, ha érték lesz az AO döntőben). És igen, ezt már most tudom, január 26-án. Utána valószínűleg nem fogok tudni összegyűjteni 5 nap alatt 10 elemzést. Ha ez megtörténne, akkor annak olyan is lenne a minősége. Szóval, ha lenne ez a fél hónap alatt 10 elemzés, akkor én ki lennék zárva a havi versenyből, csak azért mert az első héten Fed-kupát rendeztek? Fura lenne, nem? Szerintem hasonló a foci bajnokságokra íróknak az, amikor nemzetközi meccseket játszanak.

A fent említett problémát szerintem admin nézi (pl.: 5-ről 10 elemzésre való emelés indoklása) és az nem a mi (elemzés írók) dolgunk, hogy másokat csekkolgassunk, hogy ki mikor írogat elemzéseket. Ha valaki ezzel visszaél, majd admin figyelmezteti stb. Ennyire bízzunk meg a rendszerben. Nekünk arra kellene összpontosítanunk, hogy a saját elemzéseinkkel foglalkozzunk és profitot termeljünk. Szerintem.

Igen, pontosan, szerintem is ezért lett megemelve a minimum elemzésszám, ezáltal némileg változott is a "viselkedés". És persze azt is megértem, hogy sokszor a hónap 2. felére esnek bizonyos versenysorozatok, na de 1 éven keresztül... Azt egyébként a főoldalon is észre lehet venni, hogy van olyan amikor napokig 1 elemzés sincs kinn, illetve csak 1-2, szóval nem kell ahhoz megtekinteni a versenytáblát. Viszont ebben az időszakban mindig elindul a "nagy hajrá", ami elég szembeötlő. De összességében teljesen igazad van és törődjön mindenki a saját írásával, aztán majd esetleg, ha valami nem úgy működik, biztosan lesz rá reakció.  :ok:

Még az is eszembe jutott ilyen tippszám -, és ROI-kilengések mellett, hogy meg lehetne csinálni azt, hogy mindenki azonos tippszámmal dolgozhasson az adott hónapban, ezáltal csökkenhetnének ezek a hatalmas ingadozások.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető sunik29

« Válasz #155 Dátum: Január 26, 2020, 14:30:31 pm CET »
Bocsánat..

Még a matekhoz írnék. Előző hosszas témában a 10-es tétekről elmélkedtem, most egy kicsit a szorzókról.
Itt ugye 1.30-as szorzó a minimum a Guruban.
Az iroda  szemszögéből, ez 70 %-os nyerési esély a fogadónak! Matek szerint 10-ből hármat elbukik.
Legyen minden 10-es téten, így egyszerű a példa - akkor az -30.
És itt a csavar - ha tartod az átlagos hét nyerődet a tízből , akkor 1.30-as szorzón hétszer nyersz 3 egységet!
Hétszer 3 = 21, azaz elbuktál kilencet!!!

Itt jön be a tét variálásának fontossága, illetve a találati aránynak minimum 10/8-asnak kell lennie!
Számoltam magamnak is utánna, pl 2019-ben itt a Guruban 1.39 - volt az átlagszorzó, amit játszottam. Ez kb 60 %-os nyerési esély.
Ezeket azért írom le, mert úgy gondolom, hogy a nyerési esélyünk, a saját pozíciónk javítása a fő cél az irodákkal/bukikkal szemben. Ha a nagy veszteséggel dolgozó tipstereinket nézzük/elemzük látható, hogy nem sok esélyt adnak saját maguknak!

Üdv.: Sound

Szia , nekem aztan semmi kozom beleszolni , de a matek nem jo , 1,30 szorzo nem 70% nyeresi esely, es az 1,39 odds nem 60% hanem 71,9% (ez mar feltuno)
Vagyis 10 x teszel 1,30 oddszon ami nyer akkor van 3  egyseged ,amit ha kovetkezo 3 merkozes elveszitesz akkor leszel 0-ban ez 13 merkozes. ;)
https://www.aceodds.com/bet-calculator/odds-converter.html

Nem elérhető Sound

« Válasz #156 Dátum: Január 26, 2020, 15:04:05 pm CET »
Korábbi hozzászólásomból indultam ki:

1.50 - feltételezésem szerint a bukkinál reálisan vagy/vagy 2.00-nak kéne lennie - valójában így néz ki kb.
ha ebből vezetem le akkor
1.10 -es szorzón 90% esély van
1.20 -nál 80
1.30 70
1.40 60
igen valójában az 1.39-nél 61 ez alapján.
De ez a számítás a bukik szemszögéből néz ki így igencsak nagy vonalakban, ha az 1.50-et adják valódi kétesélyként. Illetve a kisebb odds nagyobb nyerési esély, csak oddscsökkenés esetén számolandó így 1.50 alatt, mert ha 2.00-ás szorzóig viszed, akkor ott már 0 százalék lenne a nyerésre ami így nem áll meg.
Persze lehet, hogy a lefelé számítás sem, de nekem kb ez van a fejemben mikor játszom.

Összehasonlítva a belinkelt táblázattal úgy látom, nagy vonalakban azonosak a számok, pl: 1.44 szorzóra 69,2%-ot számol, ki lehetne matekozni, hogy 1.50-re az mennyi, több lesz mint az általam jelölt 50 %, azaz, még alul is becsültem, a valós helyzet az én számaimnál ezek szerint néhány %-al jobb...

A másik ügy, ha áll a fenti - nyilván csak az én fejemben áll, de valahogy így gondolkodnak a bukik -, akkor ha 70 %-os nyerési esélyt adok a fogadónak az azt jelenti, hogy 10 ből 3-at bukik. Amennyiben mindig azonos téten játszol - itt a Guruban standard a maximum 10 - az -30. A maradék héttel nyersz fogadásonként 3-at az 21. Azaz szívás.

Ez két feltételezésen alapuló számítás, ami így leírva nem valid és nem életszerű! Mégis ez a Guru játékosok csapdája, ez benn a lényeg.
« Utoljára szerkesztve: Január 26, 2020, 15:32:54 pm CET írta Sound »

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #156 Dátum: Január 26, 2020, 15:04:05 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #157 Dátum: Január 31, 2020, 10:21:17 am CET »
Kedves játékosok,

Nem tudjuk elegendőször hangsúlyozni, hogy az SfGuru Prémium elsődleges célja a jó/nyertes tippek biztosítása látogatóink számára.

Sajnos a tavalyi év, illetve az idei év januárban produkált negatív eredmények következtében RedMunchen tagságát fel kellett függesztenünk.

Koncentráljatok a minőségre/jó tippekre, s nem a mennyiségre.

Köszönjük.  :cya:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #158 Dátum: Január 31, 2020, 10:39:02 am CET »
Változás február 1-től!

Azok az SfGuru Prémium tagok, akik -29.99 pont alatt zárják a havi játékot, nem részesülhetnek a fix jutalékban.
Ezen kívül továbbra is érvényes:
"Az a játékos aki három egymást követő hónap negatív teljesítményt nyújt (havi egyenlege kisebb, mint 0), az elkövetkezendő hónapban nem részesülhet a fix díjas jutalmazásban."

Köszönjük a megértést.  :ok:

Elérhető Várda64

« Válasz #159 Dátum: Február 01, 2020, 05:16:15 am CET »
Sziasztok!

A januári listára legyetek szívesek rápillantani. g14 nyert, de nem Őt hozza a listában elsőnek. Viszont a 2020-as lista az jó.

Köszönöm!

U.i.: Már nap közben lehetett valami probléma, mert hiába volt egy elemzett tippje a listában nem mutatta, hogy van függő eseménye.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #160 Dátum: Február 01, 2020, 08:08:11 am CET »
Sziasztok!

A januári listára legyetek szívesek rápillantani. g14 nyert, de nem Őt hozza a listában elsőnek. Viszont a 2020-as lista az jó.

Köszönöm!

U.i.: Már nap közben lehetett valami probléma, mert hiába volt egy elemzett tippje a listában nem mutatta, hogy van függő eseménye.

Szia,

Köszi, hogy jelezted. Van egy tegnapi tippje ami nem került be a havi versenybe. Ellenőrizni fogjuk eredményhirdetés előtt.

Nem elérhető gavrilo14

« Válasz #161 Dátum: Február 01, 2020, 09:02:08 am CET »
Szia,

Köszi, hogy jelezted. Van egy tegnapi tippje ami nem került be a havi versenybe. Ellenőrizni fogjuk eredményhirdetés előtt.

Sziasztok,

Jó a lista! A haviba nem küldtem be, csak az évesbe, ennyi az egész!

:cya:
g14

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #162 Dátum: Február 01, 2020, 11:10:54 am CET »
Köszönjük a pontosítást. Azt gondoltam valami technikai ok miatt nem került a haviba, de most már tiszta.  :cya:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #163 Dátum: Február 05, 2020, 09:30:45 am CET »
Prémium Január 2020:

1. hely: Várda64
Nyereménye: 17 405 HUF Skrillen keresztül

2. hely: gavrilo14
Nyereménye: 16 168 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 13 874 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 9 135 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Szigo
Nyereménye: 8 417 HUF Skrillen keresztül

6. hely: hubika88
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: oakland23

8. hely: Szabcsi151

9. hely: csabax

10. hely: RedMunchen

Gratula.  :topbet_125:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #164 Dátum: Február 12, 2020, 08:53:10 am CET »
@Szabcsi151 : nagyra értékeljük a pozitív teljesítményed a tavalyi év során, illetve ebben a hónapban is szolgáltál egy pár jó tippel, viszont a legutóbbi Gurus írásod teljesen ellentétes a mi elveinkkel, mellesleg úgy, hogy ez a főoldalra kikerült, s egy fél napot ott villogót.

Sajnálom, de emiatt a Prémium tagságod megszűnt a mai naptól.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #164 Dátum: Február 12, 2020, 08:53:10 am CET »