Szeptember 18, 2021, 06:41:05 am CEST

Szerző Téma: SfGuru Prémium  (Megtekintve 29624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sound

Re:SfGuru Prémium
« Válasz #525 Dátum: Július 22, 2021, 11:59:18 am CEST »
Sziasztok!

Kikerült - vagy be, se a Puskás mai nemzetközi meccse! Azért játékon kívül ide beteszem!:

x2

Bízom a Puskásban, mert Hornyák Zsolt munkája hosszú távon egyre látványosabb. Jó meccseket játszott a Turku ellen a felcsúti csapat, s most lett ellenfele nem lesz nehezebb (sőt), a múlt heti feladatnál.
Sokan (magam sem) szeretem azt, ahogy a magyar klubfociba (bizonyos csapatokba) áramlik a pénz. Korcsnak érzem a klubok felpumpálását, ami egy politikai változás után mély gödörbe fogja taszítani az egész sportágat. Az Akadémisták csapata sem az akadémiai felkészítésről szól. A Turku elleni hazai meccsen hét külföldivel kezdett az együttes. Kétségtelen, hogy Kiss Tamás és Tóth kapus nagy tehetség, utóbbi már 23 esztendős, míg a cséká Nagy Zsolt és Spandler a két szélső védő posztján hoz egy megbízható átlagot, ami az ilyen szintű nemzetközi kupameccsekhez bőven elegendő. Rendre sok helyzetet tud kialakítani a Puskás, támadójátékuk szellemes, s talán nem véletlen, hogy az előző körben a finnek egyszer sem tudták eltalálni a Panchóban a hazai kaput. Szerintem fizikálisan és mentálisan is előrelépett az együttes egy hét alatt és ez elég lesz Lettországban.
Tisztelettudó az RFS, aki a Partizan Belgrad csapatával egy szinten emlegeti a Puskást. A lett klubfocinak gyakorlatilag nincs eredménye, a „teljes futottak még” kategóriába tartozik. Feörer- szigeteki ellenfele ellen is megizzadt az együttes. Hazai pályán két hete 3:2-re kapott ki, így idegenben egy 120 meccses csörtéből jutott csupán tovább. Jellemző, hogy nemzetközi találkozók rendezésére nincs megfelelő stadionja a lett csapatnak, így 40 kilométerrel odébb kell vinni a mérkőzést. Az RFS edzője, Viktors Morozs is csupán négy „hazai” játékossal kezdett a Klaksvik ellen, mégis úgy tűnik, hogy légiósaik nincsenek a Puskás külföldi labdarúgóinak szintjén.
Hornyák Zsolt sajtótájékoztatóján a nagy elvárásokról beszélt. Azt gondolom, hogy jelenleg a magyar fociban van annyi tőke, és belegyömöszölt tudás, hogy egy vékony lett csapat ne legyen ellenfél. Hasonló helyzetben van a két klub szurkolók tekintetében. Az RFS meccseire is csak pár százan kíváncsiak, vélhetően a nagy nyomástól nem kell tartania a magyar csapatnak. Szerintem nem fog kikapni a Puskás, ez az elvárható minimum ebben a párosításban.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #526 Dátum: Július 22, 2021, 12:02:24 pm CEST »
Nyugi, én most épp a Basel Partizanira akartam írni, aztán látom, hogy nincs a guruzható meccsek között. Persze bet365-ön kinn van...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Sound

« Válasz #527 Dátum: Július 22, 2021, 12:18:35 pm CEST »
Nyugiban vagyok  :great:
nem akartam elveszni hagyni, ha már megírtam...

Alapban nem néztem, hogy benne van-e a kínálatban, mert eszembe se jutott, hogy ne lene benne  :D; vagy legalábbis tudom, hogy hülyén hangzik: "benne szokott" lenni egy ilyen szintű meccs. Pl van Mexikói u20-as, vagy izlandi 4. osztály ma.

Mindegy elengedem, legközelebb megnézem, hogy benne van-e a kínálatban aztán írom meg. Most ez fordítva esett, én csesztem el...legyen azért a közé.

üdv, béke:
sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #528 Dátum: Július 22, 2021, 13:30:12 pm CEST »
Most pedig megint visszakerült  :D
...mindegy, pont akkor raktam volna ki, amikor épp nem volt a kínálatban, most meg már lejárt a 6 óra. Sebaj.

Nem elérhető Sound

« Válasz #529 Dátum: Július 22, 2021, 19:21:01 pm CEST »
Tulajdonképp hàlàs vagyok, hogy épp nem volt elérhetõ a Puskàs meccse....blama a köbön :)

Nem elérhető Titti7

« Válasz #530 Dátum: Július 22, 2021, 22:02:26 pm CEST »
Köszönöm a válaszotokat!

Csak a ma estéről is írnék egy konkrét példát!

Este 10 óra van, írnék cikket a WTA Gdynia tornán a Kawa - Kozlova meccsre, de nincs sehol a meccs a kínálatban! A többi iroda már rég kitette: https://www.oddsportal.com/tennis/poland/wta-gdynia/kawa-katarzyna-kozlova-kateryna-t8umbuRM/
 A mérkőzés holnap délután 15:30 -kor lesz, tehát, ha esetleg kikerülne kora reggel, akkor legkésőbb kilenckor lekellene gyártanom a cikket... Sajnos ez így lófuttában, gyerekek mellett nem megy ...
Valamiért a unibet teszi ki a legkésőbb a tenisz meccsek javát a kínálatába.
Sokaknak pedig legtöbbször este van idejük felkészülten cikket írniuk, de így, hogy a meccsek nincsenek kint nem lehet.

köszönöm az újbóli meghallgatást! :)

Nem elérhető oakland23

« Válasz #531 Dátum: Július 23, 2021, 08:19:51 am CEST »
@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Esetleg erre a problémára megoldás?

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #531 Dátum: Július 23, 2021, 08:19:51 am CEST »

Nem elérhető Admin

« Válasz #532 Dátum: Július 23, 2021, 10:25:35 am CEST »
Esetleg erre a problémára megoldás?

Nincs nagyon megoldás, mivel az Unibet egy kategória alatt tárolja az Olimpia összes sporteseményét, s nehéz szétválasztani.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #533 Dátum: Július 23, 2021, 16:43:41 pm CEST »
Nincs nagyon megoldás, mivel az Unibet egy kategória alatt tárolja az Olimpia összes sporteseményét, s nehéz szétválasztani.
Hoztam valamennyi ajánlatot tesztként. :ok: Nagyon furán van megoldva Unibetnél, de talán igy jó lesz.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #534 Dátum: Július 23, 2021, 20:38:38 pm CEST »
@vmlinuz
@SPF Admin

Köszönöm, köszönjük az igyekezetet  :ok:
Viszont próbából akartam egy olimpiai női focis írást játékba küldeni, és azt az üzenetet kapom, hogy a "a tipp egyetlen versenybe sem küldhető be"
aztán megnéztem mondjuk kézilabdára, ott is ugyanezt írja ki

Nem elérhető Titti7

« Válasz #535 Dátum: Július 23, 2021, 21:35:44 pm CEST »
Az Olimpia eseményei jelenleg írásra alkalmatlanok, a rendszer nem engedi a cikkírást az Olimpia eseményeire.

A unibet tenisz kínálata pedig továbbra is nehézkes ... a holnapi napra 2 tenisz meccs van a kínálatban. A többi irodánál már 60-70 meccs ... így teniszre estéként kb. lehetetlen elemzést írni reggel pedig a plusz 6 órás időkorlát miatt csak a délután 16 órás meccsek közül lehetne választani, márha a munkája engedi az embernek. S mindt tudjuk a tenisz meccsek javát a nap első felében játszák. :(

Nem elérhető Admin

« Válasz #536 Dátum: Július 24, 2021, 12:36:10 pm CEST »
Az Olimpia eseményei jelenleg írásra alkalmatlanok, a rendszer nem engedi a cikkírást az Olimpia eseményeire.

A unibet tenisz kínálata pedig továbbra is nehézkes ... a holnapi napra 2 tenisz meccs van a kínálatban. A többi irodánál már 60-70 meccs ... így teniszre estéként kb. lehetetlen elemzést írni reggel pedig a plusz 6 órás időkorlát miatt csak a délután 16 órás meccsek közül lehetne választani, márha a munkája engedi az embernek. S mindt tudjuk a tenisz meccsek javát a nap első felében játszák. :(

@Titti7

Már az első bejegyzésedkor rögzítettük a dolgot, s amint írtam átgondoljuk, hogy mit tehetünk, de nem garantálom (sőt), hogy ez most pikk pakk napokon belül meg lesz oldva.

Nem elérhető Admin

« Válasz #537 Dátum: Július 24, 2021, 12:39:29 pm CEST »
@vmlinuz
@SPF Admin

Köszönöm, köszönjük az igyekezetet  :ok:
Viszont próbából akartam egy olimpiai női focis írást játékba küldeni, és azt az üzenetet kapom, hogy a "a tipp egyetlen versenybe sem küldhető be"
aztán megnéztem mondjuk kézilabdára, ott is ugyanezt írja ki

@oakland23

Most már bekerült.  ;)

Nem elérhető oakland23

« Válasz #538 Dátum: Július 30, 2021, 08:11:10 am CEST »
Ez hihetetlen, hogy minden gurus tippem egy kosáron, egy gólon múlik, hát ilyen a világon nincs. Az meg már csak csemege, hogy megírom a Japán-Bahrein overt, aztán mégsem küldöm be. Persze a két női kosr tippet játékba küldtem, erre az mindkettő egy kosár híján kuka, a japók meg szállítják az overt. Engem most valaki ott fenn nagyon nem szeret

Nem elérhető robmiller

« Válasz #539 Dátum: Július 30, 2021, 10:52:01 am CEST »
Ez hihetetlen, hogy minden gurus tippem egy kosáron, egy gólon múlik, hát ilyen a világon nincs. Az meg már csak csemege, hogy megírom a Japán-Bahrein overt, aztán mégsem küldöm be. Persze a két női kosr tippet játékba küldtem, erre az mindkettő egy kosár híján kuka, a japók meg szállítják az overt. Engem most valaki ott fenn nagyon nem szeret

Ilyen ez a Fortuna....egy háklis r.banc. Év elején adta neked a Gurut nagyon, most kompenzál, nehogy már olyan jó legyen minden....rühellem a csajt!

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #539 Dátum: Július 30, 2021, 10:52:01 am CEST »