Május 28, 2020, 07:10:24 am CEST

Szerző Téma: kezdő kérdések  (Megtekintve 1372 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zsobak

Re:kezdő kérdések
« Válasz #15 Dátum: Február 23, 2020, 15:11:07 pm CET »
Tippmixpro

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #16 Dátum: Március 10, 2020, 08:37:27 am CET »
Sziasztok! Egy elméleti példa:
Leicester-Aston Villa, 2-0-s állás, 75. perc. Kb. 7000-et teszek a 4-0-s correct score-ra 15.0-ér, aztán elkapcsolok onnan. Észreveszem pár perc múlva, hogy 4-0 az állás (79. és 85. perc gólok), tehát 86. perc. Nem néztem, mi volt addig, tartottam tőle, hogy lesz még egy gól, és mostanában rám járt a rúd, nem akartam elveszíteni. Kb. 100 ezret nyertem volna, de inkább kivettem 71 ezret. Vagyis kb. 30-at otthagytam. Hiba volt vagy sem?
Persze ez csak elméleti kérdés.

Nem elérhető hchefi

« Válasz #17 Dátum: Március 11, 2020, 08:34:58 am CET »
Szerintem rendben van, mert profittal zártál :) Főleg, hogy nem nézted a meccset.
Az érdekesebb kérdéskör az lett volna, ha mondjuk 3-0 -ás az állás a 86. percben és benn hagyod-e a 7000-edet vagy sem.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető flamman

« Válasz #18 Dátum: Március 11, 2020, 08:55:17 am CET »
Sziasztok! Egy elméleti példa:
Leicester-Aston Villa, 2-0-s állás, 75. perc. Kb. 7000-et teszek a 4-0-s correct score-ra 15.0-ér, aztán elkapcsolok onnan. Észreveszem pár perc múlva, hogy 4-0 az állás (79. és 85. perc gólok), tehát 86. perc. Nem néztem, mi volt addig, tartottam tőle, hogy lesz még egy gól, és mostanában rám járt a rúd, nem akartam elveszíteni. Kb. 100 ezret nyertem volna, de inkább kivettem 71 ezret. Vagyis kb. 30-at otthagytam. Hiba volt vagy sem?
Persze ez csak elméleti kérdés.

Szerintem sem volt hiba, mert a profit ráadásul így is majdnem 10-szeres volt. Ha nem veszed fel, itt már kb. 70 ezret kockáztatsz további 30-ért, az már nem éri meg.

Nem elérhető paramparam

« Válasz #19 Dátum: Április 20, 2020, 18:29:22 pm CEST »
Sziasztok.
Veszteség ledolgozására, könnyen követhető stratégia kellene.

Egy mérkőzésre 3 szor teszek egymás után, 1.9  és oddson, martingale alapján.
Ha nem jön a 3 tipp , akkor Kb 7 egység mínuszban vagyok. Minden meccsre rá van szánva ez az egység mennyiség, S kb 8 meccs kell hogy visszajön jön s 0 n legyek..

Hogyan tudnék eredményesebb lenni? Sajnos matekból sosem voltam túl eredményes, ezért kérnék itt segítséget, előre is köszönöm, ha valaki segítene.
« Utoljára szerkesztve: Április 20, 2020, 18:38:24 pm CEST írta paramparam »

Nem elérhető sunik29

« Válasz #20 Dátum: Április 20, 2020, 21:40:40 pm CEST »
Sziasztok.
Veszteség ledolgozására, könnyen követhető stratégia kellene.

Egy mérkőzésre 3 szor teszek egymás után, 1.9  és oddson, martingale alapján.
Ha nem jön a 3 tipp , akkor Kb 7 egység mínuszban vagyok. Minden meccsre rá van szánva ez az egység mennyiség, S kb 8 meccs kell hogy visszajön jön s 0 n legyek..

Hogyan tudnék eredményesebb lenni? Sajnos matekból sosem voltam túl eredményes, ezért kérnék itt segítséget, előre is köszönöm, ha valaki segítene.

A tanacsom kezdetben az hogy felejtsd el a "veszteseg ledolgozasat " ez az elso hiba amit a kezdok elkovetnek , ha nincs a szamladon akkor az a penz nincs , ha pokereztel akkor tudod , hogy csak abbol a zsetonbol nyerhetsz ami elotted van , az nem szamit hogy elotte te voltal a chipleader. Csoda formula nem letezik, az ilyen martingale tetemeles mindig kockazatos mert az 1,90 oddsz sem  mindig aranyos a becsult kockazattal , vagyis egyre tobb penzt teszel valamire amirol nem tudod hogy az az 1,90 szorzo valoban 52.63% valoszinuseget takar-e. Tanacsom inkabb fogadj egy egyseg egy esemenyt es ezt addig ameddig a bankod birja , ha elmegy a bank akkor biztosan tudod ,hogy ez a fogadasi forma talan masnak mukodhet de neked nem , es hidd el nagyon hamar talalsz ujat. A fogadasnal a matekot nem lehet megkerulni  :)
« Utoljára szerkesztve: Április 20, 2020, 21:51:03 pm CEST írta sunik29 »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #20 Dátum: Április 20, 2020, 21:40:40 pm CEST »