Március 22, 2019, 15:14:38 pm CET

Szerző Téma: Sportfogadas.org 2019 kívánságkosár  (Megtekintve 797 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
Sportfogadas.org 2019 kívánságkosár
« Dátum: Március 10, 2019, 07:23:48 am CET »
Sziasztok,

Az utóbbi időben elég sok fejlesztésen esett át a weboldal, volt ami látványos, volt ami kevésbé, de hatékony. Jelenleg is elég sok háttérmunka folyik.

Most a segítségetekre lenne szükségünk, s az lenne a kérdésünk, hogy TI mit hiányoltok, mit látnátok szívesen ezen a weboldalon/fórumon?

A közös fejlődés érdekében megkérünk benneteket, hogy osszátok meg gondolataitokat (minimális indoklással is ha lehetséges).

Köszönjük.  :ok:

Nem elérhető tonijani

Re:Sportfogadas.org 2019 kívánságkosár
« Válasz #1 Dátum: Március 10, 2019, 07:36:58 am CET »
Szerintem kiváló az oldal!  :ok:
Egy valami hiányzik nekem, ami ha jól rémlik, régebben szerepelt: A napi sportközvetítések listája, melyik meccset melyik adó és mikor közvetíti.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #2 Dátum: Március 11, 2019, 12:58:13 pm CET »
Szerintem is rendben van az oldal, de ha már ötletelünk, akkor én is bedobok pár dolgot, ami szerintem pluszt adhat...

- Szavazások. Akár a főoldalon, akár a mostanában egyre aktívabb facebook oldal posztjaiban érdemes lenne megkérdezni az embereket egy-egy szavazással. Hot topic-okkal kapcsolatban pl... ilyen volt pl múlthéten a BL-meccseken történtek... Tizi volt-e, gólt volt-e szerintetek stb stb... Vagy épp egy-egy hétvégi rangadó eredményével kapcsolatban... De mindig akad valami... Egyrészt visszajelzés is valamilyen szinten, másrészt vevők szoktak lenni az ilyesmire az emberek...    *A héten elrajtol a F1, pl ez is megérne egy szavazást, ki kit vár idén a trónra, akár egyéni, akár csapat szinten.

- Fix cikkek. Ez főleg az oldal látogatottságát, aktivitását pörgethetné. Pl heti rendszerességgel megjelenő rovatok. Hétfőnként egy összegző cikk a hétvégén történt legérdekesebb eseményekről, legnagyobb meglepetésekről, legnagyobb szorzókról... Péntekenként pl egy "hétvégi (sport)műsor" jellegű összefoglaló. Hét közepére egy-egy tartalomban releváns cikk/interjú (akár fordított is... ). De láttam vannak Sportfogadas.org felirattal ellátott videók!? (pl Lay the draw) Ezekből is mehetne ki amolyan sportfogadó suli jelleggel...

- Póker. Már épp szervezés alatt van az SPF Póker verseny, szerintem ez is sokakat érdekel, sokan játszanak úgy nagy általánosságban a sportfogadó közösségekből. Szóval lehetne ebből is rendszert csinálni, akár bajnokság jelleggel is a fórumos közösségnek.

- Jutalmazási rendszer. Ez is volt téma a napokban, ezért írok róla én is, bár konkrétan nem látok bele, mivel és hogyan is lehetne ezt megvalósítani. Pókeres vonalon olyan megvalósítást láttam, hogy a termekhez az adott oldaltól közvetlenül regisztrált felhasználók az adott teremnél termelt "rake" után kaptak pontokat. (Nyilván itt már mindenki rendelkezik élő account-tal, így ez max utólagos "bekötéssel" működhetne megtett tétek utáni pontokkal...)
Esetleg az oldal belsős játékain elért eredmények alapján is lehetne ilyen "reward" pontokat gyűjteni... A fórum aktivitás alapján kiosztott pontokkal szerintem nem működne jól, mert nyilván megszaporodna a kevésbé minőségi/hasznos hozzászólások száma. Persze ezek csak az én kezdetleges ötleteim, de annyiszor előkerült már ez a téma, gondolom nem véletlenül gondolkoztok benne, hogy nekem is megért pár sort.

- Játékokkal kapcsolatosan: Elég sok típusú játék van, ezek nagyjából le kell, hogy fedjék mindenkinek az igényeit szerintem. Nekem speciel a TipsterLiga jellegű, hosszabb távú játékok jönnek be. De a klasszikus Totó és Góltotó (SfScore) is kell. Talán ezekből lehetne az adott fordulók mellett/helyett hosszabb távú teljesítményt díjazni... totó/góltotó bajnokság... Ezzel is a rendszeresebb oldallátogatásra buzdítva az embereket.

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #3 Dátum: Március 12, 2019, 10:31:09 am CET »
Szerintem kiváló az oldal!  :ok:
Egy valami hiányzik nekem, ami ha jól rémlik, régebben szerepelt: A napi sportközvetítések listája, melyik meccset melyik adó és mikor közvetíti.

tonijani, erre gondoltál?

https://www.sportfogadas.org/hirek/elo-tv-sportkozvetitesek-kedd-8094

Nem elérhető hurkabalint

• Tősgyökeres
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #4 Dátum: Március 12, 2019, 17:24:56 pm CET »
TI mit hiányoltok, mit látnátok szívesen ezen a weboldalon/fórumon?

Chat.

Nem elérhető tonijani

« Válasz #5 Dátum: Március 13, 2019, 06:44:35 am CET »
Jól el volt dugva....  :laugh: :laugh:
Köszi, igen, erre!  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #6 Dátum: Március 13, 2019, 19:33:22 pm CET »
Jól el volt dugva....  :laugh: :laugh:
Köszi, igen, erre!  :ok:

Inkább úgy mondanám, hogy hanyagolva volt.  :D

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #6 Dátum: Március 13, 2019, 19:33:22 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Laca87

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #7 Dátum: Március 13, 2019, 20:22:51 pm CET »

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #8 Dátum: Március 13, 2019, 22:35:52 pm CET »
Nos?

Minden javaslatot átgondolunk, megfontolunk, s ha úgy döntünk, hogy van értelme, akkor idővel látható lesz a weboldalunkon.

Elérhető dert

• Tősgyökeres
« Válasz #9 Dátum: Március 14, 2019, 03:46:17 am CET »
Paypal hiányzik nekem, mint opció nyeremények felvételénél. Skrillnél sajna elég komoly díj van bankszámlás kifizetésnél.

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #10 Dátum: Március 14, 2019, 20:11:56 pm CET »
Női fórumtagokat és adminokat szeretnék.

Nem elérhető prigioni1

• Tősgyökeres
« Válasz #11 Dátum: Március 15, 2019, 11:34:45 am CET »
Én azt hiányolom, hogy 5 alkalomból legalább háromszor nincs betartva az időpont a skrilles nyeremény kifizetésénél(per pillanat most is ez a helyzet). Nem tudom pontosan, hogy működik ez a dolog, de szerintem egy versenyre a nyeremény szerintem a verseny vége előtt már nálatok van. Ha ez így van, akkor ha nyolc embernek kell mondjuk nyereményt kiküldeni, az szerintem nem több idő, mint 20 perc. Nem tudom miért kell jó esetben három napot várni.
Én a nyert pénzböl szeretnék fogadni mondjuk EL-re, és nem sajátból. Ha nem jön meg azonban úgy nehéz.
Amúgy az oldallal kapcsolatban nincs problémám, semmi mást nem hiányolok.

Nem elérhető oakland23

• Veterán
  • majom
« Válasz #12 Dátum: Március 15, 2019, 11:46:07 am CET »
Én azt hiányolom, hogy 5 alkalomból legalább háromszor nincs betartva az időpont a skrilles nyeremény kifizetésénél(per pillanat most is ez a helyzet). Nem tudom pontosan, hogy működik ez a dolog, de szerintem egy versenyre a nyeremény szerintem a verseny vége előtt már nálatok van. Ha ez így van, akkor ha nyolc embernek kell mondjuk nyereményt kiküldeni, az szerintem nem több idő, mint 20 perc. Nem tudom miért kell jó esetben három napot várni.
Én a nyert pénzböl szeretnék fogadni mondjuk EL-re, és nem sajátból. Ha nem jön meg azonban úgy nehéz.
Amúgy az oldallal kapcsolatban nincs problémám, semmi mást nem hiányolok.

Azért a ló túloldalára ne essünk át!

Nem elérhető AC_28

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #13 Dátum: Március 15, 2019, 11:50:26 am CET »
Szerintem is... Meg viccnek se jo... Komolyan mondod, hogy varsz arra a par euros nyeremenyedre, hogy tudj fogadni??? Nezd spf.org fizet. Mindig. De surgetni mer szerinted lassan, es te nem tudod rokton oda tenni, ez kicsit... Ciki?

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #14 Dátum: Március 15, 2019, 12:12:04 pm CET »
Paypal hiányzik nekem, mint opció nyeremények felvételénél. Skrillnél sajna elég komoly díj van bankszámlás kifizetésnél.

Sajnos jelenleg a Paypal nem igazán használható. Tavalyi 5000 Forintos utalásnál 875 Forintot számolt fel, mint kezelési költség. Az barátok közt is 15%-nál nagyobb.
Nagyobb összegnél is 10% körül forog.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: Március 15, 2019, 12:12:04 pm CET »