Május 31, 2020, 06:37:24 am CEST

Szerző Téma: NFL 2019/20  (Megtekintve 9873 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ghastly

Re:NFL 2019/20
« Válasz #255 Dátum: Január 09, 2020, 21:28:28 pm CET »
Sziasztok!
Köszönöm szépen a gratulációkat, kemény szezonon vagyunk túl, örülök, hogy szép számmal összejöttek a csapatok és elindulhatott a liga. Remélem jövőre ugyanitt folytatjuk, mert végig izgalmas párharcokat, vagy nagy fordításokat láthatunk.
Lehetett látni, ha aktív playerek játszanak, akkor a szabadügynökpiac vagy a trade száma is pörög. Sajnos a waiver néha kiszúrt velem 14-es szám miatt, de ezért nem bánkódok.
Az új szabályozási rendszer is tetszett, hogy bizonyos futott vagy elkapott yard után plusz pont és az elkapások száma után is jöttek a pontok. Meg a kibővített kezdő sem volt rossz ötlet. Így a draft még nagyobb hangsúlyt adott.
A rájátszás mindig lutri, mert bármi megtörténhet, több ligában is szoktam játszani, de az első helyről, még nem nyertem, de most sikerült. A 17. játékhét is sok fejfájást okozott, mert számolni kellett a pihentetéssel, szerencsémre engem nem igen érintett. Ha jól emlékszek a drafton 1/3-as voltam és utánam jött @Ghastly és egymás elől húztuk a kiszemelt játékosokat, de CMC is eszméletlen szezont nyomot, ami nagyban befolyásolta a sikerem.
Továbbá köszönöm a szervezetést és a háttérmunkát @Ghastly és @junglefever.
Lezárásként olvastam a nyereményt és a fantasy győzelem mindig nehéz, a 2. hely meg keserédes, mert egy lépésre voltál a győzelemtől és jó pár hónapon keresztül figyelted a híreket, állítod a csapatot, ezért szeretném jelezni @SPF Admin, hogy a nyereményből 25€ szeretnék a döntő vesztesének küldeni @Ghastly -nak.
Grat. mindenkinek a több hónapos kitartó munkáért, mert a fantasyt csak aktívan lehet végigvinni.
Köszönöm és remélem lesz folytatás.

Én meg elfelejtettem megköszönni,csak "beljákoltam"!

Szóval Köszönöm a nemes gesztust @LuckyBeny

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #256 Dátum: Január 09, 2020, 21:29:44 pm CET »
Nyeremények átutalva.  :cya:

Nem elérhető butyi

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #258 Dátum: Január 27, 2020, 21:28:40 pm CET »
Alkalmankent megnezek egy-ket meccset, de kulonosebben nem hoz lazba, ettol fuggetlenul tiszteletbe tartom, hogy vannak, akik imadjak ezt a sportot. A kerdesem foleg hozzajuk iranyul: a Probowlnak mi ertelme van? Nekem olyan egy kicsit, mint a jegkorong all-star, keresem a lenyeget/ertelmet, de sajnos nem jovok ra.

Nem elérhető LanMaffia

« Válasz #259 Dátum: Január 27, 2020, 22:40:40 pm CET »
Alkalmankent megnezek egy-ket meccset, de kulonosebben nem hoz lazba, ettol fuggetlenul tiszteletbe tartom, hogy vannak, akik imadjak ezt a sportot. A kerdesem foleg hozzajuk iranyul: a Probowlnak mi ertelme van? Nekem olyan egy kicsit, mint a jegkorong all-star, keresem a lenyeget/ertelmet, de sajnos nem jovok ra.

Ezt általában a gyerekeknek rendezik és a sportág népszerűsítéséről szól. Eleve Hawaii-on van, nem is valamelyik csapat otthonában. Plusz ide össze van válogatva a keleti és nyugati főcsoport legnagyobb sztárjainak színe java és mindenki játszik egy kicsit. Aláírásokat osztogatnak, közös fotók készülnek, direkt úgy játszanak, hogy senki ne sérüljön le, pózolnak, trükkös játékokat csinálnak. Ilyesmi. Nézni unalmas, szurkolni nem lehet. De ha mondjuk tartanának egy BL allstars a Puskásban annak is elég nagy lenne a nézettsége még ha csak passzolgatnának végig is :D

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #260 Dátum: Január 28, 2020, 01:30:31 am CET »
A kerdesem foleg hozzajuk iranyul: a Probowlnak mi ertelme van? Nekem olyan egy kicsit, mint a jegkorong all-star, keresem a lenyeget/ertelmet, de sajnos nem jovok ra.
Az NFL ProBowl nezheto resze altalaban het kozepen van, amikor a jatekosoknak ugyessegi vetelkedoket szerveznek (celbaloves, akadalypalya, kidobos stb.) de ezeket a magyar teve utolag nem szokta leadni szoval nezz szet az NFL youtube oldalan, ha erdekelnek.
Maga a meccs nem egy nagy szam, a kontakt minimalisra van szabalyozva hogy senki se seruljon le a free agency kezdete elott ket honappal.
Sokaknak a meghivas egy presztizs dolog amivel feljebb tudjak srofolni a vegosszeget a kovetkezo szerzodesuknek, a tobbieknek meg egy kisebb vakacio amiert meg penzt is kapnak...

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #261 Dátum: Január 30, 2020, 17:47:44 pm CET »
NFL Super Bowl Nyereményjáték

Van egy jó tipped az NFL Super Bowlra? Oszd meg fórumtársaiddal és remek nyereményekben részesülhetsz. További infóért KATT!

Nyeremény:

10.000 Forint Skrillen keresztül (a Sportfogadas.org részéről) + 10.000 Forint bónusz az Unibet jóvoltából
« Utoljára szerkesztve: Január 30, 2020, 18:28:55 pm CET írta SPF Admin »

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #261 Dátum: Január 30, 2020, 17:47:44 pm CET »

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #262 Dátum: Február 02, 2020, 00:22:38 am CET »
« Utoljára szerkesztve: Február 02, 2020, 00:26:05 am CET írta SPF Előzetes »

Nem elérhető TiB

« Válasz #263 Dátum: Február 02, 2020, 00:46:17 am CET »
Chris Jones 1994-ben született, a többieket nem tudom, meg az Unibet sem tudja. Na de a lényeg, hogy annyira nem érdekelt most a Super Bowl, de tutira meg fogom nézni, mert lesz zsákolás. Eddig azt hittem az csak kosárlabdában van, de az amerikai fociban is előfordul a csatolt kép alapján. Szerintem elég ritka a zsákolás az NFL-ben, így kicsinek érzem az erre adott szorzókat.

Nem elérhető peshark

« Válasz #264 Dátum: Február 02, 2020, 14:26:48 pm CET »
Szakik!!

Ki mit mond a dontore pontok es gyoztes tekinteteben? :)

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #265 Dátum: Február 02, 2020, 14:49:49 pm CET »
Rengeteg pénzt generál a Super Bowl

Sporteseménynek indult, üzlet lett belőle. Olvasd tovább

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Profil oldal
« Válasz #266 Dátum: Február 02, 2020, 22:26:48 pm CET »
Szakik!!

Ki mit mond a dontore pontok es gyoztes tekinteteben? :)
A 49ers a jobb csapat de a Chiefsben jatszik a jobb QB. Barmi lehet a vege, ugyhogy inkabb nem josolok...

Akit esetleg erdekel, en ezekben a fogadasokban latok value-t:
- 49ers nyeri az elso negyedet (1st Quarter 2-way Money Line) @2.00
- Mecole Hardman elkapasai 1.5 Felett @2.00
- Nick Bosa tackle es assziszt. 3.5 Felett @2.00
- Deebo Samuel barmikor TD-t szerez @2.50
- Sikeres 2 pont kiserlet IGEN @4.00

Az '1000 Ft-ot meger ratenni, hatha bejon' kategoria:
- Kyle Juszczyk barmikor TD-t szerez @7.00
- Jeffrey Wilson barmikor TD-t szerez @13.00
- Blake Bell barmikor TD-t szerez @13.00
- Tyrann Mathieu Super Bowl MVP @101.00

SZERK.
Deebo es a Mecole azert kozel voltak ahhoz, hogy osszejojjenek...
Jovore csak a hulye prop beteket posztolom majd a WilliamHill-rol (himnusz hossza, elso dal a felidei showban etc.), azok mindig kiszivarognak ido elott.
  :laugh: ::) ;D
« Utoljára szerkesztve: Február 03, 2020, 06:32:38 am CET írta junglefever »

Nem elérhető TiB

« Válasz #267 Dátum: Február 03, 2020, 07:19:06 am CET »
Kedvenc képsorom volt mikor meccs után Damien Williams mezt cserélt és lepacsizott Raheem Mosterttel. Egyszerű jelenet, de sokatmondó.

:beerchug:
« Utoljára szerkesztve: Február 03, 2020, 07:24:11 am CET írta TiB »

Nem elérhető csabax

« Válasz #268 Dátum: Március 18, 2020, 12:54:32 pm CET »
Aha, ja, ti nagyon marhák a Népsporttól: Pets. 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Profil oldal
« Válasz #269 Dátum: Március 18, 2020, 22:06:12 pm CET »
Az NFL ingyenesen elerhetove tette a teljes videotarat nyar kozepeig (europaiaknak julius 31-ig!) a virus miatt.
Minden meccs (2012-tol kezdodoen), NFL altal gyartott sorozat, dokumentumfilm etc. nezheto/ujranezheto/visszanezheto (Hard Knocks, NFL Films, A Football Life stb.).
Meg az NFL Network is eloben nezheto (free agency most kezdodott es a draft ot het mulva lesz)

Akik szeretnek elmerulni melyebben a focis dolgokban azoknak ez egy aranybanya lesz mivel az osszes meccs All-22 valtozata is fenn van (coaches film - a kozvetites altal NEM mutatott kameraallasokbol valo felvetelek amelyek egyszerre mutatjak a teljes offensive/defensive alakulatokat mozgas kozben).

Annyi jo feature van az oldalon, hogy nem is erdemes felsorolni.
Aki jatszott mar NFL-es fantasy ligaban az egyszeruen be tud majd lepni az NFL.com felhasznalonev/jelszo komboval is, nem kell ujra regisztralni.
Aki frissen regisztral az valassza a FREE PLAN-t, minden fizetos feature elerheto lesz avval is a virus miatti promo jovoltabol.

https://www.nflgamepass.com/en
« Utoljára szerkesztve: Március 18, 2020, 22:11:40 pm CET írta junglefever »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #269 Dátum: Március 18, 2020, 22:06:12 pm CET »