Szeptember 21, 2019, 08:54:20 am CEST

Szerző Téma: NFL 2019/20  (Megtekintve 3588 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Latzka

Re:NFL 2019/20
« Válasz #165 Dátum: Szeptember 11, 2019, 16:11:54 pm CEST »
Nem nagyon tetszettek, majd küldök én Neked :-)

Az egyik esetben éreztem, hogy nem igazán fifti-fifti az ajánlat, de azt hittem a kickerre rábólintasz :D
De az sem lenne jó, ha nagyon egy csapatossá válnék.

Nem elérhető Nezocsa

« Válasz #166 Dátum: Szeptember 15, 2019, 22:44:32 pm CEST »
Team Ghastly - Ghastly
Maholkapunki - Noppyka
Cabarnet 76s - Nezocsa
Bear Island Knows No King - junglefever
Labatlan Miners
Castle Martell - RedMunchen
Carpeks Foxes - Carpeks
Eger Pugs
Liverpool Scousers - Latzka
Brickleberry Team
Old England Tibiots - TiB
Caribbean Pirates - Coutinho
Drotos's Stars
Newbies

Nem elérhető Noppyka

« Válasz #167 Dátum: Szeptember 16, 2019, 05:38:59 am CEST »
Megsemmisítő vereség 😭

Nem elérhető TiB

« Válasz #168 Dátum: Szeptember 16, 2019, 12:56:45 pm CEST »
Múlt héten sajnos nem volt időm a csapatra, de így is nyertek. Eger Pugs ha Tom Brady-t kezdeti, nyert volna. Azt néztem, hogy első héten is több pontot hozott neked Brady, mint Brees. A ligánk összes igazolt játékosát nézve, pont termelésben Brady hatodik.

Vissza lehet nézni a draftot? Kíváncsi lennék, hogy Lamar Jackson, Dak Prescott, Patrick Mahomes vagy épp Austin Ekeler hányadiknak kelt el.

Nem elérhető Gorriaran

« Válasz #169 Dátum: Szeptember 16, 2019, 13:01:35 pm CEST »
Team Ghastly - Ghastly
Maholkapunki - Noppyka
Cabarnet 76s - Nezocsa
Bear Island Knows No King - junglefever
Labatlan Miners
Castle Martell - RedMunchen
Carpeks Foxes - Carpeks
Eger Pugs
Liverpool Scousers - Latzka
Brickleberry Team
Old England Tibiots - TiB
Caribbean Pirates - Coutinho
Drotos's Stars
Newbies - Gorriaran

Tegnap a Pats defense 37 pontot hozott  :D  Igaz így is csak éppen léptem túl a 100-as határt.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #170 Dátum: Szeptember 16, 2019, 13:22:07 pm CEST »
Vissza lehet nézni a draftot? Kíváncsi lennék, hogy Lamar Jackson, Dak Prescott, Patrick Mahomes vagy épp Austin Ekeler hányadiknak kelt el.

Azt nem tudom, hogy vissza lehet-e nézni, de Mahomest az első körben vittem el, 10-14. közötti választással. QB-t az első körökben nem nagyon vittek; a játék szervezői (Ghas, jungle) pedig ugyan ám csak az utolsó körökben draftoltak irányítót.

Prescott a legutóbbi ellenfelemnél a Brickleberry Teamnél padozik. Ha kezdő lett volna, akkor kikaptam volna tőle ::)

Nem elérhető TiB

« Válasz #171 Dátum: Szeptember 16, 2019, 13:53:15 pm CEST »
Rendesen elrepült a Mississippi Egyetem játékosa a hétvégén :o

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #171 Dátum: Szeptember 16, 2019, 13:53:15 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető LuckyBeny

« Válasz #172 Dátum: Szeptember 16, 2019, 14:21:26 pm CEST »
Múlt héten sajnos nem volt időm a csapatra, de így is nyertek. Eger Pugs ha Tom Brady-t kezdeti, nyert volna. Azt néztem, hogy első héten is több pontot hozott neked Brady, mint Brees. A ligánk összes igazolt játékosát nézve, pont termelésben Brady hatodik.

Szia!
Visszalehet nézni, hogy kit mikor draftoltak.
Draft Recap menüpont, utána a Results fülre kell kattintani és ott listázza, kiket választottunk ki és hányadik körben.
Plusz a Draft Recap menüpontra kattintva a draft eredményét is meglehet nézni, kapsz egy értékelést a draftra és egy kb. előrejelzést, hogy mennyi győzelmed jön össze az idényre, de ez se kell készpénznek venni :)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető LuckyBeny

« Válasz #173 Dátum: Szeptember 16, 2019, 14:25:03 pm CEST »
Tegnap a Pats defense 37 pontot hozott  :D  Igaz így is csak éppen léptem túl a 100-as határt.

Igen, pont ellenem hozott sajnos a Pats defense 37 pontot, csúnyán legyalulták a Dolphinst. Szegény delfinek 0 ponton ragadtak. Ja és az a két picksix nagyon nem hiányzott.
Ma meglátjuk, hogy a Browns védelem szállít-e pontokat?

Nem elérhető Latzka

« Válasz #174 Dátum: Szeptember 16, 2019, 14:30:23 pm CEST »
kapsz egy értékelést a draftra és egy kb. előrejelzést, hogy mennyi győzelmed jön össze az idényre, de ez se kell készpénznek venni :)

Akkor még nem bontom a pezsgőt ;D

TARGETING A FIRST PLACE FINISH,

Draft Grade   Proj Record   Proj Finish
      A+                 14-0                 1

Nem elérhető Ghastly

« Válasz #175 Dátum: Szeptember 16, 2019, 15:04:56 pm CEST »
Azt nem tudom, hogy vissza lehet-e nézni, de Mahomest az első körben vittem el, 10-14. közötti választással. QB-t az első körökben nem nagyon vittek; a játék szervezői (Ghas, jungle) pedig ugyan ám csak az utolsó körökben draftoltak irányítót.

Prescott a legutóbbi ellenfelemnél a Brickleberry Teamnél padozik. Ha kezdő lett volna, akkor kikaptam volna tőle ::)

Régebben jobban működött ez a rakjuk teli RB-vel a team-et dolog,azért látszik hogy mennyire passz orientált lett az NFL .
Általában 16 fős alatti ligákban szokott lenni értelmes QB a végén is, nyilván nem elit, de közepes, azzal szoktam Én menedzselni a ligákat, aztán majd a végén kiderül.

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #176 Dátum: Szeptember 16, 2019, 15:31:00 pm CEST »
Régebben jobban működött ez a rakjuk teli RB-vel a team-et dolog,azért látszik hogy mennyire passz orientált lett az NFL .
Általában 16 fős alatti ligákban szokott lenni értelmes QB a végén is, nyilván nem elit, de közepes, azzal szoktam Én menedzselni a ligákat, aztán majd a végén kiderül.
Nem feltetlenul a passzorientaltsag miatt van ez, hanem mert sok csapat RBBC-t hasznal (Running Back By Committee) es akkor neked kell kitalalnod hogy azon a heten ki lesz majd a feature back, hat koszonjuk szepen...
QB-t meg en sem valasztok az elso 8-10 korben mert nagyon sok valuet lehet veszteni avval ha nem azokat a pozicioidat toltod fol eloszor amibol 6x annyi lesz a kezdodben minden heten (RB/WR)...

Nem elérhető bleszko

« Válasz #177 Dátum: Szeptember 16, 2019, 16:34:03 pm CEST »

Teljesen lényegtelen, Brady is lesérülhetett volna, Brees simán átlagolja a 20 pontot évről, évre. Ez most így jött össze, de neked azért még ott van Bell, szóval Bradyvel sem lett volna meg feltétlen a W. Bár most már nemkérdés, hogy ő lesz a kezdő :D A többi választott játékosom teljesítményéről nem szeretnék beszélni...  :redchug:

Nem elérhető Gorriaran

« Válasz #178 Dátum: Szeptember 16, 2019, 17:08:51 pm CEST »
Igen, pont ellenem hozott sajnos a Pats defense 37 pontot, csúnyán legyalulták a Dolphinst. Szegény delfinek 0 ponton ragadtak. Ja és az a két picksix nagyon nem hiányzott.
Ma meglátjuk, hogy a Browns védelem szállít-e pontokat?

Szoros lesz az biztos. A 9 pontos előnyöm a Browns védelem ellen. Közel 50-50% az esély szerintem.

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #179 Dátum: Szeptember 16, 2019, 17:42:45 pm CEST »
Amerikai fociban a TD utáni rúgáson kívül, mi ér még egy pontot?

Sportfogadas.org

Mérkőzéslista
« Válasz #179 Dátum: Szeptember 16, 2019, 17:42:45 pm CEST »

NFL

Holnap

19:00 New England Patriots - New York Jets
19:00 Buffalo Bills - Cincinnati Bengals
19:00 Dallas Cowboys - Miami Dolphins
19:00 Green Bay Packers - Denver Broncos
19:00 Kansas City Chiefs - Baltimore Ravens
19:00 Minnesota Vikings - Oakland Raiders
19:00 Indianapolis Colts - Atlanta Falcons
19:00 Philadelphia Eagles - Detroit Lions
22:05 Arizona Cardinals - Carolina Panthers
22:05 Tampa Bay Buccaneers - New York Giants
22:25 Los Angeles Chargers - Houston Texans
22:25 Seattle Seahawks - New Orleans Saints
22:25 San Francisco 49ers - Pittsburgh Steelers

Holnapután

2:20 Cleveland Browns - Los Angeles Rams

2019 szept 24.

2:15 Washington Redskins - Chicago Bears

Az odds-ok a következő időpontban voltak érvényesek: Ma, 7:00. A közvetítéshez aktív számlával kell rendelkezned (egyenleged nem nulla vagy volt minimum 1 fogadásod az elmúlt 24 órában). Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben bizonyos közvetítésekre.