Május 25, 2020, 20:22:07 pm CEST

Szerző Téma: #MutiMitEszel  (Megtekintve 2154 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:#MutiMitEszel
« Válasz #45 Dátum: December 10, 2019, 18:59:05 pm CET »
tegnapelőtti tescos zsemle

A megszokott felhasználóneveddel nem merted bevállalni ezt a bejegyzést? Szar lehetet az a zsemle. :)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető rektf3st

« Válasz #46 Dátum: December 10, 2019, 19:08:55 pm CET »
A megszokott felhasználóneveddel nem merted bevállalni ezt a bejegyzést? Szar lehetet az a zsemle. :)

azzal nem látszik a chat valamiért. azt hiszik én vagyok gazember. annyit elmondhatnál nekik hogy nem :D

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #47 Dátum: December 10, 2019, 19:15:38 pm CET »
azzal nem látszik a chat valamiért. azt hiszik én vagyok gazember. annyit elmondhatnál nekik hogy nem :D

Pedig nem vagy kitiltva. Látszania kell a chatnek is. Jobb sarokban nincs egy zöld gomb (egy balra mutató nyíllal)?

ui. Reméljük, hogy nem vagy gazember.  ;D

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #48 Dátum: December 11, 2019, 14:57:22 pm CET »
Barcelonai tapasozás.

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #49 Dátum: December 15, 2019, 11:08:35 am CET »
a zsiványnak ígért spaghetti all'amatriciana, most sikerült a képet megtalálni. Lényege, hogy nem bacon szalonna hanem szigorúan guanciale (=tokaszalonna) kerüljön bele + paradicsomszósz, pecorino romano ( majdnem mint a parmezán, de mégsem az ), kis chilipaprika, olívaolaj, kis fehérbor, só, bors. Kb. ennyi.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #50 Dátum: December 16, 2019, 10:19:45 am CET »
a zsiványnak ígért spaghetti all'amatriciana, most sikerült a képet megtalálni. Lényege, hogy nem bacon szalonna hanem szigorúan guanciale (=tokaszalonna) kerüljön bele + paradicsomszósz, pecorino romano ( majdnem mint a parmezán, de mégsem az ), kis chilipaprika, olívaolaj, kis fehérbor, só, bors. Kb. ennyi.

Eléggé rendben van ez, @firgabácsi:ok:

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #51 Dátum: December 16, 2019, 19:42:58 pm CET »
Tudom nem méltó hozzám, de ez a vacsorám

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #51 Dátum: December 16, 2019, 19:42:58 pm CET »

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #52 Dátum: December 22, 2019, 14:27:36 pm CET »
Jelenlegi ebédem, lepcsánka. Bazsinak :laugh:

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #53 Dátum: December 29, 2019, 19:16:00 pm CET »
Na, ez egy pizza amit tegnap fogyasztottam. Milánói szalámi/articsóka kombós. Nem néz ki se túl jól, se túl rosszul, de miért érdekes? Hát mert ez egy nápolyi pizza, bár lehetne mondani hogy ugye akkor csak margherita vagy marinara lehetne mert elvileg más pizza "nem létezik" sok nápolyi szerint, de ettől az egytől eltekintve minden együtt állt úgymond ami számít és az itthon nem kis szó.
Vagyis 00-ás lisztből készült tészta, San Marzano paradicsom, bivalymozzarella, minőségi extraszűz olívaolaj, fatüzelésű kemence.
A végeredményt illetően zongorázni lehet a különbséget egy átlagos "magyar pizzához" képest.

afrikailajos

« Válasz #54 Dátum: December 29, 2019, 19:53:51 pm CET »
Na, ez egy pizza amit tegnap fogyasztottam. Milánói szalámi/articsóka kombós. Nem néz ki se túl jól, se túl rosszul, de miért érdekes? Hát mert ez egy nápolyi pizza, bár lehetne mondani hogy ugye akkor csak margherita vagy marinara lehetne mert elvileg más pizza "nem létezik" sok nápolyi szerint, de ettől az egytől eltekintve minden együtt állt úgymond ami számít és az itthon nem kis szó.
Vagyis 00-ás lisztből készült tészta, San Marzano paradicsom, bivalymozzarella, minőségi extraszűz olívaolaj, fatüzelésű kemence.
A végeredményt illetően zongorázni lehet a különbséget egy átlagos "magyar pizzához" képest.

nálunk ott cseszik el hogy a fatüzelésű kemencébe szurkos fa villanyoszlopot tesznek ;D

Nem elérhető Alk

« Válasz #55 Dátum: Április 24, 2020, 00:18:14 am CEST »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #55 Dátum: Április 24, 2020, 00:18:14 am CEST »