Május 31, 2020, 06:49:10 am CEST

Szerző Téma: Játékok/Játékjavaslatok  (Megtekintve 2334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Játékok/Játékjavaslatok
« Válasz #15 Dátum: Január 15, 2020, 15:01:05 pm CET »
Friss infó!

Mától bővült a kínálat a fociban, illetve a kézilabdában (az összes játékunkra vonatkozóan).

pl. lehet tippelni első gólra, gólok számára (ázsiai mód), kézilabdában első félidő eseményekre stb.

További sok sikert!

Nem elérhető lacuss

« Válasz #16 Dátum: Január 27, 2020, 13:01:11 pm CET »
Nekem a LosGabos féle tippjáték hiányzik, szuper volt úgy és abban a formában ahogy volt, tetszene ha valamilyen formában folytatnánk azt. Illetve valamilyen pontgyűjtős játékot bírnék, ahol nem pénzt, hanem valamilyen tárgynyereményeket lehetne nyerni. Esetleg minden nyereménynek lenne egy pontértéke, és az összespórolt pontjaidból választhatnánk ilyen-olyan nyereményeket.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #17 Dátum: Január 27, 2020, 13:32:00 pm CET »
Esetleg valami csapatversenyt lehetne kitalalni. A csapatok osszeallitasa lehetne teljesen random(sorsolas), vagy a forumon osszeverbuvalodott haverokbol.
Lehetne hosszabb verseny, fordulokkal, fordulonkenti pontozassal. A fordulok kulonbozok lehetnének. Lenne akar poker forduló is benne, egy fordulo ahol a legnagyobb szingli odds a gyoztes, aztan egyik foruloban ugyanez kombiban, bonuszpontok ha valodi tettel van megjatszva(igy legalabb az irodakat is bevonhatnank), minden forduloban egy egy csapattag venne reszt. Stb stb.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #18 Dátum: Január 27, 2020, 13:45:57 pm CET »
Esetleg valami csapatversenyt lehetne kitalalni. A csapatok osszeallitasa lehetne teljesen random(sorsolas), vagy a forumon osszeverbuvalodott haverokbol.
Lehetne hosszabb verseny, fordulokkal, fordulonkenti pontozassal. A fordulok kulonbozok lehetnének. Lenne akar poker forduló is benne, egy fordulo ahol a legnagyobb szingli odds a gyoztes, aztan egyik foruloban ugyanez kombiban, bonuszpontok ha valodi tettel van megjatszva(igy legalabb az irodakat is bevonhatnank), minden forduloban egy egy csapattag venne reszt. Stb stb.

Ez tetszik.  :ok: Tulajdonképpen a fórumon zajló 6 fő játékot fel lehetne használni 6 fordulóra, kiegészítve pl. a Napi tippjátékkal és egy póker fordulóval, ami ugye már 8 kört jelentene és 8 fő szükségeltetik hozzá, vagy valami hasonló.

Nem elérhető TiB

« Válasz #19 Dátum: Január 27, 2020, 14:15:00 pm CET »

:beerchug:

Szerintem ez nagyon király ötlet :) Az a része is jó, hogy mindig más feladat lenne a fordulóban, így a csapatoknak kellene kommunikálni egymással, jó kis hangulat is kialakulhatna.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #20 Dátum: Január 27, 2020, 14:38:04 pm CET »
Aztán lennének csapatkapitányok és csapatnevek :D

Pisti1987: Szellemlovasok
Szigo: A Visszatérők
jaaas: Eltűntek
Knapp: Bónuszvadászok
oakland23: Majmok bolygója
Baxee: Chatroom
gerry: Szomszédok  ;D
Greipel: Száműzöttek
ferinyul: Legyen ön is milliomos!
Várda64: Akik maradtak
GazembR: Szemfényvesztők

Nem elérhető TiB

« Válasz #21 Dátum: Január 31, 2020, 10:42:16 am CET »
Gondolkodtam, és olyan játék kellene, amelyikbe ha jelentkezel, már nyertél is, nem kell tipp sem, tehát mindenki nyer benne.

Fontos! A nyeremény utalása azonnali lenne, tehát ahogy belép a játékba, már ott is van a Skrilljén a pénz. Ha nincs Skrillje, akkor a Sportfogadas.org programozója által írt program nyit neki egyet, és utána rögtön rákerül a pénz. Még az is kelllene, hogy nincs kizárás, tehát ha a játékos süket, vak és lebénult demens nagymamája a kórházból wifi és mobilnet nélkül beszállna a játékba ugyanarról az IP-ről, hadd jöjjön ő is! Mert ez a folyamatos diszkrimináció azért mert egy házban élek valakivel, aki saját hibámon kívül rokonom, nehogy már én szívjam meg, meg aztán ő se szívja meg, elvégre a rokonom.

Még fontos ez is! Ha valami hiba okán nem kapja meg rögtön a nyereményt az illető, akkor az oldal üzemeltetői kérjenek elnézést. Többször, és ne csak digitálisan, írásban is, és személyesen is, ajándékcsomagot is vigyenek.

Ez a tökéletes játék, persze ötletelhettek még, de szerintem felesleges.
« Utoljára szerkesztve: Január 31, 2020, 10:53:21 am CET írta TiB »

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #21 Dátum: Január 31, 2020, 10:42:16 am CET »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #22 Dátum: Április 28, 2020, 13:32:33 pm CEST »
Játékosok figyelmébe!

A továbbiakban is követjük a játékosok aktivitását, s amennyiben szabályellenességet tapasztaltunk, akkor végrehajtjuk a kötelező lépéseket.

Mérkőzés megkezdése után tippelni szabályellenes, főleg hogyha mindezt tudatosan teszed.

Emiatt a mai nap ki kellett zárnunk a játékainkból @Noppyka nevű fórumtagunkat.

Nem elérhető TiB

« Válasz #23 Dátum: Április 28, 2020, 15:25:55 pm CEST »
Nem kért meg a vezetőség, csak leírom amit gondolok, és nem irányul Noppyka, vagy bárki ellen, egyszerűen így látom.

A csalás nem igazságos másokkal szemben, és önmagunkkal szemben sem. Lehet eredményre vezet, pár ezerrel gazdagabbak leszünk, de a ha jól van programozva a lelkünk, akkor nem éri meg, mert túllépünk egy erkölcsi határt. Egy szabályrendszer kiskapuja nem egy megoldandó titkos feladat, hanem játékszervezői oldalról nagyon nehéz mindent lefedni. Nem mellesleg ott van a nevében, hogy tippjáték, tehát játék, amit lazán fogok fel, nincs rá jó szinonima, játékként élem meg.

Nem elérhető bitang

« Válasz #24 Dátum: Április 28, 2020, 15:40:35 pm CEST »
Ezzel az avatarral??

Nem elérhető TiB

« Válasz #25 Dátum: Április 28, 2020, 15:53:06 pm CEST »
Ezzel az avatarral??

Igazad van, az avatarom miatt nincs semmi értelme annak, amit írtam.

Vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit. Az avatarom a lényeg ;D Hát inkredibül :D
« Utoljára szerkesztve: Április 28, 2020, 15:55:11 pm CEST írta TiB »

Nem elérhető bitang

« Válasz #26 Dátum: Április 28, 2020, 15:55:08 pm CEST »
A Noppykáéra gondoltam.

Nem elérhető TiB

« Válasz #27 Dátum: Április 28, 2020, 17:12:53 pm CEST »
A Noppykáéra gondoltam.

Ezt akkor bitangul benéztem. :)