Július 23, 2018, 04:19:04 am CEST

Szerző Téma: Sportfogadas.org - Javaslatok  (Megtekintve 47889 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
Re: Javaslatok
« Válasz #15 Dátum: Március 15, 2008, 14:10:48 pm CET »
Sokszor olvasom hogy néhányan lemaradnak egy-egy sfToto szelvényről. Ezután jön a vádaskodás: későn került fel... hamar le lett zárva... stb...
A Válasz: Be lehet állitani ebben a témában (sfToto), hogy értesitést kapj ha van hozzászólás a témában. (jogos és szabályos... ;))
Node...
ebben a témában van hogy egy nap 5-6,(a témához kapcsolódó, de nem az új szelvény felkerüléséről értesítő) hozzászólás születik.
Éshát hogy úgy mondjam: ha sokszor kiáltasz farkast....   :o:  ...   :-\ Ezenkívül nem szeretnek az emberek ennyi eMailt kapni.
Javaslat: Legyen egy sfToto Értesítő téma ahová csak az új szelvény felkerüléséről értesítenétek a forumozókat. Ahány szelvény annyi hozzászólás!
Akkor az emberek könnyebb szívvel igényelnék az értesítést.
Hogy ezt hogyan lehet megoldani? Tiltsátok meg a témában a hozzászólást. Viszont ha ez nem megoldható akkor reméljük senki nem lesz akkora paraszt hogy odafirkáljon...

Csak egy ötlet volt....

Egyszerü a megoldás: nyitok egy témát, amelyben csak én fogok irni, amikor egy új szelvény felkerül.
Aki akarja arról a témáról kér értesitést, s igy mindenki időben tudja, hogy mikor van fent új szelvény.  ;)

Nem elérhető tibi181818

• Tősgyökeres
« Válasz #16 Dátum: Március 25, 2008, 12:35:32 pm CET »
Nezegettem mostanaban 1-2 sportfogadas es poker oldalt ahol kulonbozo pontokat kapnak a tagok, bizonyos aktivitasert pl.: cikkiras, blogbejegyzes, bizonyos szamu hsz, stb. es ezeket a pontokat kulonbozo ajandekokra valthatjak be a tagok! Szerintem egy ilyen promocio megjobban fellenditene az oldalt, ami segitene az eddig mar nagyon nepszeru oldalt meg nepszerubbe tenni, es szerintem anyagilag is tobbet jelentene az oldalnak!!!! ;)

Nem elérhető password18

• Kezdő
  • **
« Válasz #17 Dátum: Március 25, 2008, 12:54:06 pm CET »
szerintem már a sfguro is nagy ajándék a sportfogadas.org tól.. :P
most lenne ilyen, hogy hozzászolás pontokért, az lenne mint egy másik oldalon... mindenk 2szavas kommentek, 0 elemzés, sok baromság.
cikk irásba lehet valami, pl strategiák na az jó lenne!táblázatokkal, képekkel...

Nem elérhető tibi181818

• Tősgyökeres
« Válasz #18 Dátum: Március 25, 2008, 13:25:10 pm CET »
Termeszetesen lenne erre is szabalyzat! A pontokat a pl.: 100 hsz utan egyeni elbiralas utan kapnak a tagok pontot! Ha Milan ugy gondolja, hogy a 100 hsz-bol 99 hsz nem "hsz erteku" akkor nem adna pontot!!!! ;)

Nem elérhető Zoli2

• Haladó
« Válasz #19 Dátum: Április 15, 2008, 20:34:57 pm CEST »

Javaslatok, kérések:

Tervezitek későbbiekben, hogy teniszmeccsnél az 1. szetre is lehessen tippelni?
Illetve a William Hill irodát be fogjátok valamikor venni az irodai listába? / willhill.com  /

Köszi a választ előre is!

Üdv:Zoli

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #20 Dátum: Április 15, 2008, 20:39:41 pm CEST »

Javaslatok, kérések:

Tervezitek későbbiekben, hogy teniszmeccsnél az 1. szetre is lehessen tippelni?
Illetve a William Hill irodát be fogjátok valamikor venni az irodai listába? / willhill.com  /

Köszi a választ előre is!

Üdv:Zoli

Régebben lehetet tippelni az első szettre is, jelenleg nem tervezzük, hogy visszateszük a fogadási tipusok közé.

A jelenlegi fogadóirodák listáját nem szeretnénk bőviteni, igy a Willhill sem kerül be egyhamar.

Nem elérhető hargitomi

• Tősgyökeres
« Válasz #21 Dátum: Május 11, 2008, 19:27:50 pm CEST »
Egy javaslat: SFGurut szerintem lehetne játszani pl.: Tenisznél vagy kosárlabdánál.! ;)

Ez csak egy ötlet! :)

Nem elérhető Latzka

« Válasz #22 Dátum: Május 11, 2008, 19:48:12 pm CEST »
Egy javaslat: SFGurut szerintem lehetne játszani pl.: Tenisznél vagy kosárlabdánál.! ;)

Ez csak egy ötlet! :)

Ez nagyon jó ötlet!  :great:

Nem elérhető tibi181818

• Tősgyökeres
« Válasz #23 Dátum: Május 11, 2008, 20:29:16 pm CEST »
Ez az én ötleletm volt!! ;D ;D

Tényleg én is gondoltam rá csak ti megelőztetek!!

pl.: tenisznél egy adott verseny vagy Grandslameknél egy hét számítana egy fordulónak!! Szerintem jó ötlet!! ;)

ui.: ha más nem csak addig míg uborkaszezon van a bajnokságokban, hogy ne unatkozzunk!! ;)
« Utoljára szerkesztve: Május 11, 2008, 20:30:51 pm CEST írta tibi181818 »

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #24 Dátum: Május 11, 2008, 21:34:48 pm CEST »
Ez az én ötleletm volt!! ;D ;D

Tényleg én is gondoltam rá csak ti megelőztetek!!

pl.: tenisznél egy adott verseny vagy Grandslameknél egy hét számítana egy fordulónak!! Szerintem jó ötlet!! ;)

ui.: ha más nem csak addig míg uborkaszezon van a bajnokságokban, hogy ne unatkozzunk!! ;)

Ok. Több, mint valószinű, hogy a Roland Garros alkalmából rendezünk egy ilyen versenyt...aztán megláttjuk, hogy mennyire sikeres.

Nem elérhető Titti7

• Régi motoros
  • Titti7
  • Kedvenc iroda: Unibet
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #25 Dátum: Május 12, 2008, 11:33:44 am CEST »
Ezt a jövendőbeli teniszes Sfgurus játék ötlet nagyon tetszik nekem, és már nagyon várom!  ::) A szabályokat ezzel kapcsolatban jól kikell gondolnod Milán, mert például itt nem nagyon lehetne például olyan korlátozás, hogy csak 1.60-as odds feletti tippet lehet tenni, mert az eléggé megnehezítené a  tippelő játékosok dolgát  ;D. Szóval nagyon várom már, mivel tippelés szempontjából a kedvencem a tenisz, de ezt a eddigi tippeimből is észre lehet venni. Hajrá, sok sikert a szabály megalkotásához! :ok:

Nem elérhető ab_aevo

• Meccsnéző
  • Régi motoros
« Válasz #26 Dátum: Május 12, 2008, 11:44:05 am CEST »
Van egy ötletem, az EB-vel kapcsolatban, lehetne arra is egy bizonyos játékot csinálni. Egy olyasmira gondoltam, ami nem sima pontgyűjtögetős, hanem az EB formája szerint, a játékosokat csoportokba sorolnánk, és úgy kéne tippelni a csoportmeccsekre (ide persze ki kell majd találni egy pontszerzési rendszert) . Ezután a csoportokból továbbjut a legjobb 2, jönnének a negyeddöntők ahol a negyeddöntőre kellene tippelni, és így tovább haladni ahogyan az EB is halad, egészen a döntőig ahonnan kikerülne a győztes. Érdekes párok alakulnának ki és biztosan jó csaták lennének. Szerintem érdekes lenne. 
Mit szólsz hozzá Milan?

Nem elérhető tibi181818

• Tősgyökeres
« Válasz #27 Dátum: Május 12, 2008, 11:47:33 am CEST »
Miért kellene a játékosokat csopoortokba sorolni??

Az jó ötlet, hogy a csoportkör is egy forduló a negyedd., előd., és a döntő is!! ;)

Nem elérhető ab_aevo

• Meccsnéző
  • Régi motoros
« Válasz #28 Dátum: Május 12, 2008, 11:54:13 am CEST »
Miért kellene a játékosokat csopoortokba sorolni??

Az jó ötlet, hogy a csoportkör is egy forduló a negyedd., előd., és a döntő is!! ;)

Mert az érdekesebb lenne. Ez meg egy sima SFGuru akkor már :)
De nekem 8

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #29 Dátum: Május 12, 2008, 11:56:12 am CEST »
Ezzel csak az a gond, hogy lehet többen lessznek mint 16 játékos, vagy lehet kevesebben, de maga az ötlet nem rossz.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #29 Dátum: Május 12, 2008, 11:56:12 am CEST »