Május 31, 2020, 06:27:18 am CEST

Szerző Téma: Fórumtagok eltűnése  (Megtekintve 482 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szabcsi151

Fórumtagok eltűnése
« Dátum: Február 10, 2020, 23:59:23 pm CET »
Igazából az adta nekem az ihletet (téma megnyitása), hogy egyes fórumtagok, akik alapjában véve "törzsvendégek"- és aktívak is voltak, csak így eltűntek az oldalról. Szerintem jó lenne ezt valahogy egy helyre gyűjteni és tisztázni a miért-jét, ezáltal az újonnan regisztrált tagok is jobban tisztában lennének a szabályzattal.  :ok:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

Re:Fórumtagok eltűnése
« Válasz #1 Dátum: Február 11, 2020, 09:30:13 am CET »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2 Dátum: Február 11, 2020, 11:40:21 am CET »
Igazából az adta nekem az ihletet (téma megnyitása), hogy egyes fórumtagok, akik alapjában véve "törzsvendégek"- és aktívak is voltak, csak így eltűntek az oldalról. Szerintem jó lenne ezt valahogy egy helyre gyűjteni és tisztázni a miért-jét, ezáltal az újonnan regisztrált tagok is jobban tisztában lennének a szabályzattal.  :ok:

A sportfogadás, a szerencsejáték egy kényes téma. Ok, valaki eltűnik a fórumról, de lehet megvan az oka.
pl. a függőség is lehet a probléma forrása

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #3 Dátum: Február 11, 2020, 12:06:07 pm CET »
A sportfogadás, a szerencsejáték egy kényes téma. Ok, valaki eltűnik a fórumról, de lehet megvan az oka.
pl. a függőség is lehet a probléma forrása

Ezzel pont nem értek egyet, mert pl. akiket én hiányolok, sokkal fontosabb volt a közösség, persze csak külső szemlélőként.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #4 Dátum: Február 11, 2020, 12:19:40 pm CET »

Imádtam a filmet tényleg, de már 31 leszek. Élesben vadászom.  ;D

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #5 Dátum: Február 11, 2020, 13:02:46 pm CET »
Ezzel pont nem értek egyet, mert pl. akiket én hiányolok, sokkal fontosabb volt a közösség, persze csak külső szemlélőként.

És kit hiányolsz? Jelöld meg őket, s kapnak e-mail-ben értesítést. pl. @Szabcsi151
« Utoljára szerkesztve: Február 11, 2020, 13:05:12 pm CET írta SPF Admin »

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #6 Dátum: Február 11, 2020, 13:10:04 pm CET »
És kit hiányolsz? Jelöld meg őket, s kapnak e-mail-ben értesítést. pl. @Szabcsi151

Még egyelőre nem magamat. Csak 1-2 név pl.: afrikailajos vagy Greipel, de itt inkább a miért-je a lényeg, amiért eltűntek.

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: Február 11, 2020, 13:10:04 pm CET »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #7 Dátum: Február 11, 2020, 13:13:38 pm CET »
Még egyelőre nem magamat. Csak 1-2 név pl.: afrikailajos vagy Greipel, de itt inkább a miért-je a lényeg, amiért eltűntek.

Gondoltam komolyabb dolgokról beszélünk itt, de látom tévedtem.

De ha már feltetted a kérdést, akkor válaszolok: egyik igényelte, hogy töröljük, a másik ki lett zárva a fórumról.
Egyébként viselkedésükkel megsértették a fórum szabályzatát, ami miatt butyi is tiltva lett.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #8 Dátum: Február 11, 2020, 13:15:54 pm CET »
Gondoltam komolyabb dolgokról beszélünk itt, de látom tévedtem.

De ha már feltetted a kérdést, akkor válaszolok: egyik igényelte, hogy töröljük, a másik ki lett zárva a fórumról.
Egyébként viselkedésükkel megsértették a fórum szabályzatát, ami miatt butyi is tiltva lett.

Köszönöm a kielégítő választ, bár ez szerintem elég komoly téma.  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #9 Dátum: Február 11, 2020, 13:18:34 pm CET »
Köszönöm a kielégítő választ, bár ez szerintem elég komoly téma.  :ok:

Azt gondoltam, hogy olyan fórumtagokat keresünk, akik egykor nagyon aktívak voltak, majd eltűntek, s nem olyanokat akik "pár másodperccel" ezelőtt még "szórakoztatták" a népet.

Kiegészíteném annyival, hogy továbbra is ezek a tagok itt lehetnek (és itt is vannak) a fórumunkon (akár vendégként, akár álcázva).

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #10 Dátum: Február 11, 2020, 13:28:51 pm CET »
Azt gondoltam, hogy olyan fórumtagokat keresünk, akik egykor nagyon aktívak voltak, majd eltűntek, s nem olyanokat akik "pár másodperccel" ezelőtt még "szórakoztatták" a népet.

Kiegészíteném annyival, hogy továbbra is ezek a tagok itt lehetnek (és itt is vannak) a fórumunkon (akár vendégként, akár álcázva).

Persze így már teljesen értem mire gondolsz, de tényleg nemcsak a mostani "trollokról" van szó, hanem azokról is akik talán már sosem fognak előkerülni. Bár reménykedem benne, hátha a "régiek" is meglátogatják az oldalt és legalább dobnak ebbe a témába egy smile-t. Viszont gondoljunk csak bele, hogy mondjuk az előbb említett 2 névre is hogy fogunk emlékezni évekkel később és még mehetne a sor. A lényeg, hogy egy célunk legyen, egy minél erősebb közösségben.  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #11 Dátum: Február 11, 2020, 13:31:36 pm CET »
Persze így már teljesen értem mire gondolsz, de tényleg nemcsak a mostani "trollokról" van szó, hanem azokról is akik talán már sosem fognak előkerülni. Bár reménykedem benne, hátha a "régiek" is meglátogatják az oldalt és legalább dobnak ebbe a témába egy smile-t. Viszont gondoljunk csak bele, hogy mondjuk az előbb említett 2 névre is hogy fogunk emlékezni évekkel később és még mehetne a sor. A lényeg, hogy egy célunk legyen, egy minél erősebb közösségben.  :ok:

Egy közösségben az emberek tisztelik és betartják a közösség szabályait.  :ok:

De valóban, hátha valaki bekacsint.  :cya:

Nem elérhető AC_28

« Válasz #12 Dátum: Február 11, 2020, 16:25:01 pm CET »
Pedig a Gonczijóskát jo lenne visszahivni...  ;D

Nem elérhető hillandkimi

« Válasz #13 Dátum: Április 08, 2020, 21:32:58 pm CEST »
Én itt vagyok szabcsi, írjál bátran :), bár Mityuka jobb nálam, de ez van :)

Nem elérhető benson

« Válasz #14 Dátum: Április 09, 2020, 13:36:56 pm CEST »
 ;)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: Április 09, 2020, 13:36:56 pm CEST »