Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Micuka Dátum január 21, 2008, 07:22:48
A várakozásoknak megfelelően Oroszország begyűjtötte az első helyet és ezzel biztosította a pekingi részvételét.

A tippelés is egész jól sikerült:  9  :ok:   és 2  :noway:   Soha rosszabat!

Köszi az útmutatást a röpiben, amit megjátszottam a tippjeid közül az mind bejött.  :great:


Idézetet írta: nkornel Dátum január 21, 2008, 08:47:08

Köszi az útmutatást a röpiben, amit megjátszottam a tippjeid közül az mind bejött.  :great:


Örülök, hogy nem feleslegesen irogattam.  :cya:

#17 november 09, 2009, 20:12:54, Szurki
Extraliga, Férfi, Csehország

Ostrava-Liberec
Tipp:1
Odds:1,5
bwin

Az első helyezett csapat játszik a negyedikkel, igazi rangadóra van kilátás, de ahogy végignéztem az elmúlt 1-2 év statisztikáján az Ostravának nem szokása hazai pályán kikapni.

Ostrava-Liberec 1-3 :noway:

Szerintem is nyer az Ostrava, az előző fordulóban meglepetésre kikaptak, odahaza biztosan javítani szeretnének, és fognak is!  :) 3-1

Úgy legyen!  ;)
Én gyakran játszom röplabdára, nem utolsósorban a 2 kimenetel miatt, és szerény tapasztalataim alapján jobban szokott dőlni a mérkőzés a hazai csapatok javára, mint más sportágakban. Pl. kosárban gyakoribbak a vendég meglepetések.
A kedvenc bajnokságok között van az Olasz Férfi 1-2 osztály, Olasz Női 1, Francia Férfi 1, Németek, Oroszok.
Nem annyira kedvelem a spanyol és portugál ligát. Csehekre is szívesen teszek ahogy a fenti példa is mutatja, tavasszal pedig a szlovák bajnokság is megörvendeztetett párszor. Na de ennyit rólam :)
Kicsit úgy tűnik, hogy méltatlanul el van hanyagolva a topik, vagy csak más helyre írjátok be a tippjeiteket! :)
Na sok sikert gerry neked is, ha megtetted őket! 8)

Na ezt jól kifogtam, ki tudja mióta első veresége otthon a hazaiaknak. :(

Röplabda tippek,csak a győztesek:
Macerata           @1,14
Friedrichshafen   @1,7
Panathinaikos    @1,85
Kazaň                 @1,4

Tisztán megérzés,sztem ezek a csapatok jobbak jelenlegi ellenfelüknél.
Hajrá!

Idézetet írta: stefan95 Dátum január 05, 2010, 19:22:27
Röplabda tippek,csak a győztesek:
Macerata           @1,14  :beerchug:
Friedrichshafen   @1,7  :bash:
Panathinaikos    @1,85  :beerchug:
Kazaň                 @1,4  :beerchug:

Tisztán megérzés,sztem ezek a csapatok jobbak jelenlegi ellenfelüknél.
Hajrá!
[/quote

4/3  Hmmm...

Idézetet írta: Szurki Dátum november 09, 2009, 17:10:51
Kicsit úgy tűnik, hogy méltatlanul el van hanyagolva a topik, vagy csak más helyre írjátok be a tippjeiteket! :)

Valóban így néz ki, pedig az olasz és francia féfibajnokságot lehet érdemes lenne figyelni. Én nézegetem egy ideje, és egyszer fürdettek be csak. És talán ebben még nincs akkora pénz, hogy sok papirforma borulás lenne.  :P

Üdv!

Ma 19-00 kor kezdődik a Chemmes Humenne-Dinamo Bucuresti férfi röpi meccs Challenge kupában. Első meccsen, romániában 3-2re nyert a Chemmes Humenne.
A visszavágó oddsai érdekesen alakultak az elmúlt órákban.
Jelenleg így néz ki:
                            Bet365-nél       Sportingbetnél     Bwinnél             
Chemmes  H.         2.00                       1,625              1,75
Dinamo B               1,72                        2,15               1,95

A Bet365-nél az elmúlt fél-egy órában borult fel így a dolog.
Lehet, hogy nincs mögötte semmi, mindenesetre érdekes.
Én H-ra venném a meccset, ha megtenném, az előzmények miatt, azért óvatosan nyúljunk sztem a meccshez ha egyáltalán.
Más szerint is érdekes ez az odds-borulás vagy véletlen?

Június 4. -én kezdődik a Világ liga, már alig várom, idén is biztos nagy meccsek lesznek. :great:

A világ legjobb csapata ma rendesen csőbe húzott sokmindenkit! a Trentino az első meccsen hazai pályán

Sets   Time   Partial   Score
1   24'   8-5   16-11   21-12   25-15
2   21'   8-5   16-7   21-11   25-14
3   25'   8-4   16-13   21-15   25-18

tehát 3 sima szett

erre ma a visszavágón:
Casa Modena      3
Itas Diatec Trentino      0
Sets   Time   Partial   Score
1   30'   7-8   16-14   21-17   25-21
2   31'   8-7   16-12   21-18   25-23
3   21'   8-2   16-4   21-6   25-8

ez elég érdekes(a 3.szettben, szerintem a gyúró, orvos stb. volt a pályán  ;D ), de legalább a hazai mérkőzésükön amit 100, hogy nyernek, nagyobb lesz a szorzó. Aztán meg ezt a 3-0-át vissza is adják, ugyanitt és továbblépnek 3-1 el!!!!

Anglia - Belgium
férfi Európa Liga mérkőzés
Tipp: 2
Kezdés: 15 óra.
Eredetileg az angolokat akartam, de a fogadás előtt módosult.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 24, 2011, 14:41:03
Anglia - Belgium
férfi Európa Liga mérkőzés
Tipp: 2
Kezdés: 15 óra.
Eredetileg az angolokat akartam, de a fogadás előtt módosult.

Tehát valami fontos információhoz jutottál?

Azt nem mondanám, volt már a csoportban egy-két érdekes eredmény. Inkább az angolok gyenge otthoni teljesítménye miatt változtattam. Remélem jól.  :ok:
Meg az irodák is a belgákat favorizálják.