December 09, 2021, 02:35:33 am CET

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 21618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Admin

SPF Klub, a hűségprogramunk
« Dátum: Július 03, 2020, 09:18:17 am CEST »
SPF Klub, a hűségprogramunk

Az Spf Klub a Sportfogadas.org weboldal hűségprogramja, s a célunk vele, hogy díjazzuk sportfogadó közösségünk aktív, sikeres tagjait, ezáltal megköszönvén a hűséget, a segítőkészséget.

Ha bármilyen kérdésetek van a programmal kapcsolatban, azt e fórumtémában bármikor feltehetitek.
« Utoljára szerkesztve: Július 03, 2020, 10:26:46 am CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető Admin

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #1 Dátum: Július 03, 2020, 10:30:28 am CEST »
Júliustól újra extra jutalékban részesülnek az aktív fórumtagok: megújult az SPF Klub!

A régebben regisztrált tagok talán még emlékeznek az első SPF Klub hűségprogramunkra (2013-ban indult) , ahol pontokat gyűjthettek, majd ezeket pénzre, vagy akár nyereménytárgyakra lehetett átváltani. Most egy teljesen új koncepcióval érkezünk. Olvasd tovább

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Admin

« Válasz #2 Dátum: Július 03, 2020, 10:31:54 am CEST »
SPF Klub, Július 2020

Havi keret: 100 000 forint
Díjazott: Top30

Pörgős hónapot mindenkinek!  :topbet_125:

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3 Dátum: Július 03, 2020, 10:42:51 am CEST »
Nagyszerű dolog hogy honaprol honapra meg tobbet adtok vissza a felhasználóknak.

En speciel terveztem már naplot nyitni, ez egy plusz lokes neki.

De oszinten remelem nem esunk at a lo tuloldalara.

Es oriasi melo lesz, vagyis annak tunik, szamolgatni/osszesiteni a pontokat. Vagyis nem tudom van-e erre valami program vagy manualisan kell csinalni. (ha esetleg manualis a dolog es tul sok munkaval jar szivesen segitek onkentesen, van boven szabadidiom, batran kereshettek.)

Nem elérhető Admin

« Válasz #4 Dátum: Július 03, 2020, 10:50:38 am CEST »
Köszönjük. Automatikusan működik a rendszer.

Mint mindenben jelentkezhetnek gondok, s megköszönnénk ha ezt jeleznétek, akár itt, akár privátban.  :beerchug:

Nem elérhető oakland23

« Válasz #5 Dátum: Július 03, 2020, 11:38:04 am CEST »
De oszinten remelem nem esunk at a lo tuloldalara.
Jaja, ez jó észrevétel, és bár még nem olvastam át pontosan a szabályzatot, meg hogy mi hány pontot ér, de az nem lenne jó, ha a fórumot haszontalan hozzászólások tömkelege lepné el. Mondjuk olyanok, mint ez  ;D

*nem akartam példát hozni, erre egyből innen kilépve belefutok fjazej naplójába  ;D
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,17573.msg799358/boardseen.html#new

Szigorúan külön hsz-ben szigorúan semmit mondó tippek. Én ezt nemhogy díjaznám, de még mínusz ponttal büntetném  ;D
« Utoljára szerkesztve: Július 03, 2020, 11:42:34 am CEST írta oakland23 »

Nem elérhető gavrilo14

« Válasz #6 Dátum: Július 03, 2020, 12:08:23 pm CEST »
Jó lett!

Külön öröm, hogy van felső határ a saját naplós bejegyzesék között!

Ami viszont még eszembe jutott és nem láttam (ha elsiklottam felette akkor bocsi!), hogy esetleg szavazáson leadott szavazatért egy pont??

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #6 Dátum: Július 03, 2020, 12:08:23 pm CEST »

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #7 Dátum: Július 03, 2020, 12:08:44 pm CEST »
Ha automatikus a rendszer, talan azt is tudja kovetni valami minimum karakter kriteriummal, hogy ezek ne szamitsanak.

Mert nyilvan fjazej ugy vezeti a naplojat ahogy akarja, de ha részt akar venni a programban akkor ez nyilvanvalo peldaja a lo tuloldalara valo esesnek. Es gyanitom nem ez lesz az egyetlen hasonlo naplo.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #8 Dátum: Július 03, 2020, 13:07:23 pm CEST »
Nagyon jó a kivitelezés!

Mint Tipster Liga "munkás", tudom mekkora energia kell létrehozni egy ilyen rendszert.

Köszönjük.  :beerchug:

Nem elérhető Alk

« Válasz #9 Dátum: Július 03, 2020, 15:49:30 pm CEST »
Ez így elég masszív lett, grat, és köszönjük! Észrevételként annyit, hogy tudom, hogy a fairplay miatt látható a havi rangsor, de szerintem nyugtatóan hatna a közösségre, ha csak a havi zárás után lenne közzétéve. Másik, hogy mintha valamely játéknál revolutos utalás is szóba jöhetett volna (aztán lehet tévedek), azt adott esetben hozzáadni a fizetési módokhoz növelni lehetne egyes fórumtagok komfortérzetét. Az enyémet biztosan.

Köszi még egyszer, és well done! :beerchug:

Nem elérhető Admin

« Válasz #10 Dátum: Július 03, 2020, 16:45:54 pm CEST »
Jó lett!

Külön öröm, hogy van felső határ a saját naplós bejegyzesék között!

Ami viszont még eszembe jutott és nem láttam (ha elsiklottam felette akkor bocsi!), hogy esetleg szavazáson leadott szavazatért egy pont??

Szavazásért jelenleg nem jár pont, de feljegyeztük, s megnézzük, hogy van-e erre megoldás.

Nem elérhető Admin

« Válasz #11 Dátum: Július 03, 2020, 16:47:39 pm CEST »
Jaja, ez jó észrevétel, és bár még nem olvastam át pontosan a szabályzatot, meg hogy mi hány pontot ér, de az nem lenne jó, ha a fórumot haszontalan hozzászólások tömkelege lepné el. Mondjuk olyanok, mint ez  ;D

*nem akartam példát hozni, erre egyből innen kilépve belefutok fjazej naplójába  ;D
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,17573.msg799358/boardseen.html#new

Szigorúan külön hsz-ben szigorúan semmit mondó tippek. Én ezt nemhogy díjaznám, de még mínusz ponttal büntetném  ;D

Szerencsére erre is felkészültünk, így a végelszámolásnál érdemes erre figyelni:

"A Sportfogadas.org üzemeltetői, mint szervezők, fenntartják a jogot, hogy töröljék, semmisként tekintsenek olyan aktivitásokra ami csupán extra pontszerzési célból születtek, és nincs közük egy adott témához (akár a fórumon, akár a weboldalon). A hasonló tevékenységek szigorúan tilosak, és a hűségprogramból való kizáráshoz vezethetnek."

Nem elérhető Admin

« Válasz #12 Dátum: Július 03, 2020, 16:49:31 pm CEST »
Ez így elég masszív lett, grat, és köszönjük! Észrevételként annyit, hogy tudom, hogy a fairplay miatt látható a havi rangsor, de szerintem nyugtatóan hatna a közösségre, ha csak a havi zárás után lenne közzétéve. Másik, hogy mintha valamely játéknál revolutos utalás is szóba jöhetett volna (aztán lehet tévedek), azt adott esetben hozzáadni a fizetési módokhoz növelni lehetne egyes fórumtagok komfortérzetét. Az enyémet biztosan.

Köszi még egyszer, és well done! :beerchug:

Köszönjük.

A Revolutos opción mi is már gondolkodunk egy jó ideje, csak mivel sok a díjazott ezért picit körülményes 30 személynek utalni. Legalábbis így startból annak tűnik. Még átgondoljuk ezt is.  :ok:

Nem elérhető TiB

« Válasz #13 Dátum: Július 04, 2020, 07:34:54 am CEST »
Ilyen gifekért jár plusz pont?

Nem elérhető Admin

« Válasz #14 Dátum: Július 04, 2020, 09:41:42 am CEST »
Ilyen gifekért jár plusz pont?

Neked személyesen nem, de a többieknek persze.  ;D

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!