Február 17, 2020, 16:19:35 pm CET

Szerző Téma: Képfeltöltés a tippjátékhoz  (Megtekintve 17741 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

herbatomi

Re:Képfeltöltés a tippjátékhoz
« Válasz #30 Dátum: Január 30, 2013, 13:57:31 pm CET »
Tehát, ha hó végéig nem töltöm fel a képet és tegyük fel benne vagyok a 6-ban, akkor buktam, ugye?

Nem elérhető 19nita74

« Válasz #31 Dátum: Szeptember 12, 2013, 09:17:23 am CEST »
Szia! Feltöltöttem egyképet, de az nem éri el a játékban meghatározott összeget (tippjéték  Betclick)! Ma ujra felraktam az összes fogadást tartalmazó képet, de a régit látom csak!Mit tudok csinálni?

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #32 Dátum: Szeptember 12, 2013, 09:32:39 am CEST »
Mit tudok csinálni?

Csinálj egy gulyáslevest, ha szereted. Rendben van a kép, én látom, te is fogod hamarosan.  ;)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Milan

« Válasz #33 Dátum: Szeptember 12, 2013, 16:51:15 pm CEST »
Képfeltöltés után nem fog egyből frissülni a kép, mi adminok viszont már látjuk a frisset, így nem kell aggódni.  :ok:

Nem elérhető Juvefan75

« Válasz #34 Dátum: Február 20, 2015, 12:24:45 pm CET »
Sziasztok,sajnos a gépem miatt,nem tudok képet feltölteni,van esetleg más megoldás is arra vonatkozolag,hogy az ember bizonyitani tudja,hogy rendszeresen játszik a bet 365 oldalán?Egész jól állok a játékban jelenleg 4. vagyok,de mivel nem tudok képet feltölteni,igy a szabályzat szerint,nem vagyok jogosult az esedékes nyereményre,van esetleg vmi megoldás az ilyen helyzetekre?Köszönöm aki tud esetleg tájékoztatást adni!

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #35 Dátum: Február 22, 2015, 11:49:30 am CET »
A feltöltendő screenshot-on miknek kell feltétlenül látszódnia, ill. miket lehet kitörölni róla?

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #36 Dátum: Február 22, 2015, 11:59:07 am CET »
A feltöltendő screenshot-on miknek kell feltétlenül látszódnia, ill. miket lehet kitörölni róla?

A téteket, egyenleget nyugodtan törölheted. Látszódjon a fogadás, a beküldés ideje és a felhasználónév.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #36 Dátum: Február 22, 2015, 11:59:07 am CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #37 Dátum: Február 22, 2015, 12:18:04 pm CET »
Ha b365-ön megnyitom a history-t, az előugró ablakban nem látszódik a felhasználónév (ha onnan kimásolok egy szelvényt). Hagyjam háttérben a flash felületen látszódni? A szelvényszámnak is látszódnia kell?

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #38 Dátum: Február 22, 2015, 15:52:59 pm CET »
Ha b365-ön megnyitom a history-t, az előugró ablakban nem látszódik a felhasználónév (ha onnan kimásolok egy szelvényt). Hagyjam háttérben a flash felületen látszódni? A szelvényszámnak is látszódnia kell?

Pl.:

Ez a téma nem véletlen van az archívumban, a tippjátékhoz nem kell képfeltöltés. Remélem nem tévedek.  ;D

Tippjáték nyeremények:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11178.msg468282.html#msg468282

« Utoljára szerkesztve: Február 22, 2015, 15:56:24 pm CET írta csacsa44 »

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #39 Dátum: Február 23, 2015, 10:41:53 am CET »
Nagyon szívesen. 

Nem elérhető szorzatos

« Válasz #40 Dátum: Február 23, 2015, 11:08:13 am CET »
Nagyon szívesen.

Bocs Csacsesz, csak függőben maradt itt, nyitva hagytál egy kérdést ezzel "archívum-kell-e képfeltöltés" résszel, gondoltam jön még válasz... mindenesetre a képet cseréltem a példádhoz hasonlóan és akkor ezúttal köszönöm a segítséget  :beerchug:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #41 Dátum: Február 23, 2015, 13:13:17 pm CET »
Bocs Csacsesz, csak függőben maradt itt, nyitva hagytál egy kérdést ezzel "archívum-kell-e képfeltöltés" résszel, gondoltam jön még válasz... mindenesetre a képet cseréltem a példádhoz hasonlóan és akkor ezúttal köszönöm a segítséget  :beerchug:

Nagyon szívesen.  ;)

Nem elérhető jesza

« Válasz #42 Dátum: Május 24, 2015, 11:56:58 am CEST »
Leirom itt, hogy lehet egyszerűen screenshotot (képernyőképet) késziteni, amit fel lehet majd tölteni a tippjátékhoz és a totóhoz a havi fogadásról.

1. Előtérbe hozod az ablakot, amit le szeretnél menteni. Ez legyen az Unibet vagy a Sportingbet oldala, ahol látható az a szelvény, amit el akarsz küldeni.
2. Megnyomod a billentyűzeten a PrtSc (Printscreen) gombot. Ez a képernyőt a vágólapra menti.
3. Megnyitsz valamilyen képszerkesztő programot. Ez lehet IrfanView vagy a sima windowsos Paint. Megnyomod a CTRL+V billentyűket vagy a beillesztést (paste)
4. Lemented a képet. A formátumnál válassz jpg, gif vagy png formátumot. Ajánlott a jpg. Vigyázz, mert a Paint alapból bmp-be ment, ami nem jó!
5. Belépsz az Azonosítók oldalra. Az alsó űrlapon találsz három mezőt: Unibet, Sportingbet, Expekt, s a képet feltöltöd a megfelelő mezőnél.
6. Megnyomod az Elküld gombot. Ha minden rendben, akkor látni fogod a megfelelő iroda neve mellett a feltöltve feliratot (erre rákattinthatsz bármikor és megnézheted a képet), különben pirossal megjelenik egy hibaüzenet és a (nincs kép) felirat.

Nem elérhető jesza

« Válasz #43 Dátum: Május 24, 2015, 12:07:49 pm CEST »
Szia Milan! A képfeltöltéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem hogy tudok feltölteni igazoló képet a Bet365-röl nem nagyon értek a számítógéphez és nem is tudom hogy kell feltölteni képet kérlek segíts hogy egyszerűen megértsem és feltudjak tölteni képet.A másik kérdésem az lenne hogy tudnám módosítani az azonosítok oldalán a felhasználó nevem mert ott egy szám sor szerepel és nem a Bet365 felhasználó nevem.Kérem szíves segítségedet előre is köszönöm.

Nem elérhető 19nita74

« Válasz #44 Dátum: Augusztus 18, 2015, 13:58:27 pm CEST »
Üdv! Ime a fogadást igazoló kép!

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #44 Dátum: Augusztus 18, 2015, 13:58:27 pm CEST »