Bundesliga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:41:51, Admin
Bundesliga 2021/22

A bajnokság tervezett kezdési időpontja: 2021. augusztus 13.

Ebben a témában lehet beszélgetni a német Bundesliga eseményeiről.  :topbet_125:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 11., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 12., 11:00CET


#3 augusztus 12, 2021, 18:08:36, BvB_09
Több játékos is karanténba került koronavírus miatt, ezért kérdéses, hogy megrendezik-e a Mainz - Leipzig mérkőzést. A fogadóirodák egyelőre nem reagálták túl, 1.36-ért kínáljak a Leipzig győzelmét. Ez egy nagyon jó ajánlat, szerintem érdemes lecsapni rá. Összesen 14-en vannak karanténban a hazai csapatból, ebből nyolc játékos. Az egyik közülük az együttes egyik legjobb támadója, Karim Onisiwo.

Borussia Mönchengladbach - Bayern München (péntek, augusztus 13., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lars Stindl gólt szerez 3.75

Leroy Sane gólt szerez   2.75 

Robert Lewandowski szerzi az első gólt   4.00

Serge Gnabry szerzi az első gólt 7.00

Lewandowski legalább két gólt szerez    4.00 

Thomas Müller gólpasszt ad  3.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (szombat, augusztus 14., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Erling Braut Haaland szerzi az első gólt   3.40

Marco Reus gólt szerez 2.40

Erling Braut Haaland gólt szerez: 1,5 gól felett   3.25   

Erling Braut Haaland legalább 3 gólt szerez    9.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


A Bielefeld - Freiburg mérkőzésre a Betclic 2.75-öt fizet arra, hogy lesz fejesgól a mérkőzésen. A hazaiak idén igazolt csatára, Bryan Lasme 1.92 magas, magasabb, mint a Freiburg bármelyik védője vagy játékosa. A múlt heti kupamérkőzésen is volt próbálkozása fejjel, igaz a kapus azt még hárította, de nem tudta rendesen kiütni, ezért a kipattanóból gólt szerzett a gyors játékos. Szerintem egy próbát megér.


Előttem az utódom?

Érdekes párosítás a Bundesliga második fordulójából.  Olvasd tovább



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 20., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 20., 11:00CET

A hírek szerint Robert Lewandowski új kihívásokra vágyik és még idén nyáron távozni szándékozik a Bayerntől. A legnagyobb esélyes a Manchester City, akinek edzője az a Guardiola, aki korábban már dolgozott a lengyellel. 130 millió euróban határozták meg a játékos árát, amit a City akár ki is fizethet, mert az együttes még mindig csatárt keres a távozó Aguero helyére. Kiváncsi vagyok, hogy mi lenne a bajorokkal, ha távozna a lengyel. Vajon sikerülne megfelelően pótolni? 

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 20, 2021, 13:46:39
A hírek szerint Robert Lewandowski új kihívásokra vágyik és még idén nyáron távozni szándékozik a Bayerntől. A legnagyobb esélyes a Manchester City, akinek edzője az a Guardiola, aki korábban már dolgozott a lengyellel. 130 millió euróban határozták meg a játékos árát, amit a City akár ki is fizethet, mert az együttes még mindig csatárt keres a távozó Aguero helyére. Kiváncsi vagyok, hogy mi lenne a bajorokkal, ha távozna a lengyel. Vajon sikerülne megfelelően pótolni?

Jelenleg erre csupán egy lehetőséget látok: Haaland. Bár a norvég mostanság nem a legkedveltebb a bajorok körében.  :D

Idézetet írta: Milán Dátum augusztus 20, 2021, 13:50:43
Jelenleg erre csupán egy lehetőséget látok: Haaland. Bár a norvég mostanság nem a legkedveltebb a bajorok körében.  :D

Én is rá gondoltam, de Dortmundosként nem írhatok ilyet, még megtörténik. :) Ami érdekes, hogy a 130 millióval gyakorlatilag a norvég értékének a nagyja meglenne, már csak 40 kellene hozzá.