Július 11, 2020, 15:21:53 pm CEST

Szerző Téma: Most megy a TV-ben...  (Megtekintve 38909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető oakland23

Re:Most megy a TV-ben...
« Válasz #135 Dátum: Április 20, 2018, 11:16:13 am CEST »
nem most megy, de a délutáni program azért nem lesz rossz az M4-en
UVSE, Győr majd Sopron

futsalban Euro Cup négyes döntőt játszik az ETO, pénteken a Sporting lesz az ellenfél az elődöntőben, aztán a döntőben vagy papíron a 3. helyért a Barcával, vagy a világ legjobb futsal csapatával, az Interrel játszik az ETO. Óriási teljesítmény már a négyes döntő is. Aztán este a Sopron női csapata játszik a kosár Euroliga FF-ban, hát nem semmi teljesítmény az sem, hogy oda sikerült bejutni a soproni csajoknak.

https://musor.tv/mai/tvmusor/M4_SPORT

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető hubika88

« Válasz #136 Dátum: Július 17, 2018, 22:34:18 pm CEST »
RTL +

most kezdték elölről a valóvilág 1-et, hát óriási unikum, nagyon retro  ;D

Greipel, zsivany20, TiB

Elérhető LosGabos

« Válasz #137 Dátum: Július 17, 2018, 23:04:22 pm CEST »
Oki a király!!!! ;D ;D

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #138 Dátum: Augusztus 14, 2018, 22:27:02 pm CEST »
m4 Magyarország - Törökország minifutball EB, felvételről.

Nem elérhető Nezocsa

« Válasz #139 Dátum: Augusztus 17, 2018, 00:39:54 am CEST »
Már várom igaz csak ma fogják leadni:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=tK75EkajmFw

Nem elérhető Knapp

« Válasz #140 Dátum: December 03, 2019, 20:45:54 pm CET »
Avagy mi nem fog menni a tévében...

https://hvg.hu/kultura/20191203_Nem_nezhetnek_sem_Spektrumot_sem_Sport1et_a_Digi_elofizetoi_januartol

Nem is volt olyan rég, mikor még a Spíler akarta komoly hátszéllel kivéreztetni a Digit és a Sport tv-t az angol és a spanyol bajnokság illetve a foci BL jogainak megvásárlásával - amely kísérletbe végül csúfosan belebuktak - most meg újra ott tartunk majd, hogy nem lehet egy szolgáltatónál nézni azt a "pár" sportcsatornát, amelyre szóródnak a sportesemények.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #141 Dátum: Március 10, 2020, 21:02:09 pm CET »
A viasat3-on megy esténként az Észbontók című műsor, ahol általában nem túl okos celebek próbálják kitalálni, hogy a síkhülye (de nagyon magabiztos) játékosok tudják-e a választ a kérdésekre.
Szerintem ez ma Magyarország.

Amit hiányolok és mindenképpen feltüntetnék, az a játékosok "felkészítő tanárainak" neve illetve a pártpreferenciájuk.

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #141 Dátum: Március 10, 2020, 21:02:09 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Szabcsi151

« Válasz #142 Dátum: Március 10, 2020, 21:26:47 pm CET »
A viasat3-on megy esténként az Észbontók című műsor, ahol általában nem túl okos celebek próbálják kitalálni, hogy a síkhülye (de nagyon magabiztos) játékosok tudják-e a választ a kérdésekre.
Szerintem ez ma Magyarország.

Amit hiányolok és mindenképpen feltüntetnék, az a játékosok "felkészítő tanárainak" neve illetve a pártpreferenciájuk.

Láttam belőle pár részt. Ez tuti le van zsírozva, meg van játszva, valamit el kell adni, hogy a TV előtt ülő okosabbnak higgye magát valakinél és persze legyen min röhögni. Nem létezik, hogy olyan hülye legyen valaki, mint amit ott ezek előadnak.

Nem elérhető buszberlet

« Válasz #143 Dátum: Március 10, 2020, 21:28:03 pm CET »
Szabcsi véleményét adom én is. Ráadásul tuti nem mennének be ország-világ tudtára adni, hogy mekkora idióták.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #144 Dátum: Március 11, 2020, 19:57:07 pm CET »
Vagy de, az emberek ilyen buták.
A Mónika-show is ebből élt egy évtizeden át.
A lakosság negyede funkcionális analfabéta nálunk, van miből meríteni.

Itt inkább annyi a "csalás", hogy feltesznek nekik mondjuk két tucat kérdést és azok kerülnek adásba, ahol a leglátványosabban hülyék.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #145 Dátum: Március 11, 2020, 20:11:08 pm CET »
Termeszetesen meg van jatszva..

Felismertem az egyik reszben egy korabbi egyetemi szaktarsam. Most az hogy egyetemista vokt meg onmagaban nem jelenti azt hogy nem lehet ennyire ostoba. Ugyanakkor nehanyszor beszélgettem vele, es kizart hogy ennyire inkompetens legyen.

Szoval 100 %megjatszott szar.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #146 Dátum: Március 11, 2020, 21:11:35 pm CET »
Termeszetesen meg van jatszva..

Felismertem az egyik reszben egy korabbi egyetemi szaktarsam. Most az hogy egyetemista vokt meg onmagaban nem jelenti azt hogy nem lehet ennyire ostoba. Ugyanakkor nehanyszor beszélgettem vele, es kizart hogy ennyire inkompetens legyen.

Szoval 100 %megjatszott szar.

Igen, tényleg egyszerűbb azért fizetni, hogy valaki megjátssza a hülyét és leégesse magát, mint kiválasztani a több millió hülyéből random néhányat...

Mellesleg az is letagadhatja az egyetemista múltját, aki a véleményét 100%-os biztonsággal állítja be tényként, egyetlen halvány élményéből levezetve.
De ez is csak egy vélemény.  :)

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #147 Dátum: Március 11, 2020, 21:38:03 pm CET »
Jolvan Knapp, mindig neked van igazad.

Igen, az ismerosom egy komplett idiota, es veletlenul se a pénzért ment el bohockodni, hanem mert mindenkinek megakarta mutatni mekkora idiota.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #148 Dátum: Május 31, 2020, 19:03:51 pm CEST »
Vajon meddig kell még követnünk Puhl Sanyi hablatyolását és szellemi leépülését a sport tv-n?

Jolvan Knapp, mindig neked van igazad.

Igen, az ismerosom egy komplett idiota, es veletlenul se a pénzért ment el bohockodni, hanem mert mindenkinek megakarta mutatni mekkora idiota.

Gondolkodtam a dolgon!
Tényleg nekem volt igazam. 

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #149 Dátum: Május 31, 2020, 19:09:19 pm CEST »
Ezt mondtam en is.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #149 Dátum: Május 31, 2020, 19:09:19 pm CEST »