November 19, 2018, 20:32:33 pm CET

Szerző Téma: Kézi-Aréna  (Megtekintve 174790 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csak1tomi

• Tősgyökeres
  • tippmix
Re:Kézi-Aréna
« Válasz #1905 Dátum: November 01, 2018, 16:05:32 pm CET »
http://www.sport1tv.hu/sztori/74928/gyori-audi-eto-kc-olyan-csapatunk-van-ahol-mindenki-egyfele-megy/

„Úgy gondolom, Yvette visszatérése sajnos annyira bizonytalan, hogy egyelőre nem tudok azzal számolni, hogy visszatér a közeljövőben, és hiba is lenne, ha ezzel foglalkoznánk, és erre áldoznánk bármennyit az energiánkból. Természetesen nagyon várjuk vissza, és szeretnénk, ha köztünk lenne, de azt tudomásul kell vennünk, hogy nincs itt, és ha itt is lenne, számolnunk kell azzal, hogy májusban edzett utoljára, és mindannyian tudjuk, hogy ez nem így van, hogy hiphop visszaáll”

"Aki a legjobban tud jobbkettőben játszani az Tomori Zsuzsi. Ő jobban játssza a jobbkettőt, mint a bal kettőt. Őt nagyon várjuk úgy 3 hét vagy 1 hónap múlva.”

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető drogos

• Régi motoros
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #1906 Dátum: November 05, 2018, 20:32:20 pm CET »
Hat ez a Groot kurva gyenge...  :noway:

Elérhető Greipel

« Válasz #1907 Dátum: Tegnap - 18:44:37 »
Undorító eredmények szó szerint az összes nemzetközi kupában egész hétvégén.  :noway: Szinte minden meccsen volt ügyeskedés. Ilyet ritkán látni.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #1908 Dátum: Ma - 16:03:49 »
A mai (18:30) Flensburg - Löwenről valakinek valamilyen elképzelése!?

A Flensburg szorzója 1.60-ról már közel 1.90-en van... és valahogy én is úgy érzem, hogy kb egál sanszot adnék... pl hétvégén még nagyon tetszett a Löwen +4.5 opció.
De ma jobban szétnéztem, és rájöttem, hogy két nap múlva, szerdán a Veszprémet fogadja a Löwen a BL-ben... vajon ez mennyire befolyásolhatja a mai meccset....

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1908 Dátum: Ma - 16:03:49 »