Október 22, 2019, 02:48:04 am CEST

Szerző Téma: Kosár-Aréna  (Megtekintve 71063 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Greipel

Re:Kosár-Aréna
« Válasz #675 Dátum: Augusztus 20, 2019, 09:02:27 am CEST »
Mirotic Realból a Barcába...  :hanyas:

Nem elérhető TiB

« Válasz #676 Dátum: Szeptember 16, 2019, 20:12:57 pm CEST »
Micsdoda passz :o

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #677 Dátum: Szeptember 16, 2019, 20:31:35 pm CEST »
Micsdoda passz :o

Dr. J és a dundi Barkley. Azért nem lehetett szar az a 85' körüli Philly, főleg, ha ilyen passzok mentek.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

« Válasz #678 Dátum: Szeptember 16, 2019, 22:41:09 pm CEST »
Dr. J és a dundi Barkley. Azért nem lehetett szar az a 85' körüli Philly, főleg, ha ilyen passzok mentek.

Elsőre nem hittem el, hogy Barkley, hiába írtad ;D Időben későbbre tettem, mint Dr J, teljesen más korosztály már csak mai fotók alapján is, de tényleg játszottak együtt.

Dr J-t aki nem ismerné, annak itt egy gif. Bezsákolja a Lakerst, 1983-ban. Kegyetlen 8)

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #679 Dátum: Szeptember 17, 2019, 10:44:55 am CEST »
Dr J-t aki nem ismerné, annak itt egy gif. Bezsákolja a Lakerst, 1983-ban. Kegyetlen 8)
Riley nem tűnt a világ legboldogabb edzőjének, bár már akkoriban volt egy gyűrűje edzőként is, végül ötnél zárt, ami nem rossz. Azért nem semmi, hogy nyert játékosként, asszistensként, edzőként, sportvezetőként és elnökként. Edzőként is olyanokkal dolgozhatott együtt, mint Magic, Kareem, Wade, Shaq, Payton, Mourning és Ewing.

Voltak érdekes csapatok az NBA-ben, akikről nem is gondolnánk, hogy játszottak együtt. Mikor anno szemezgettem, én is meglepődtem, pár ment fejből is, mert akkor már követtem bőven, de a régebbi csapatoknál én is meglepődtem. Azoknál a zsákolásoknál pedig, amiket linkeltél, az volt a megdöbbentő, hogy Erving már elmúlt 33 éves. Vince Carter-effektus.  ;D

Pár érdekesebb roster:
- 98/99 Lakers: Shaq, Kobe, Glen Rice és Dennis Rodman
- 03/04 Lakers: Kobe, Malone, Shaq és Payton
- 85/65 76ers: Erving, Barkley és Moses Malone
- 08/09 Suns: Nash, Shaq, Grant Hill, Amar'e Stoudemire és Goran Dragic
- 01/02 Magic: McGrady, Grant Hill és Ewing
- 98/99 Rockets: Olajuwon, Barkley és Pippen

Lehetne még sorolni bőven szerintem. Az is igaz, hogy többségük már kiöregedett játékosként váltott csapatot. Mondjuk nekem még a két kedvenc Denver (2000-es évek közepe) és a Washington (2008-10).  ;D
Denvernél összejött a Carmelo Anthony, Allen Iverson és J.R. Smith trió, mellettük ott volt még Kenyon Martin és Marcus Camby. Az ego csapata volt, zseniális, szegény George Karl.
A Washington azonban a Shaqtin All-Start összerakta, megelőzték a korukat: Gilbert Arenas, JaVale McGee, Nick "Swaggy P" Young, Andray Blatche és Brandon Haywood. Arenas játékát bírtam, mert olyan megőrülésekre volt képes, hogy mindenki csak nézett, de fejben nagyon gyenge volt.  ;D Többiek meg..

Nem elérhető TiB

« Válasz #680 Dátum: Szeptember 17, 2019, 12:13:23 pm CEST »
- 98/99 Lakers: Shaq, Kobe, Glen Rice és Dennis Rodman

Ez is teljesen új nekem :D Így első blikkre sok értelme nem volt Rodman leigazolásának ;D

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #681 Dátum: Szeptember 17, 2019, 13:03:06 pm CEST »
Ez is teljesen új nekem :D Így első blikkre sok értelme nem volt Rodman leigazolásának ;D
A Chicago 99'-ben tette ki őt (januárban), még a szezon előtt (akkor csonka év volt a CBA miatt, így februárban kezdődött az alapszakasz). Mindenki lelépett, azt hiszem a nagyok közül Rodman tartott ki a legtovább. Utána 23 mérkőzés jutott neki az alapszakaszban. Shaq-kel izgalmas csapatot alkothattak, ha jól emlékszem Rodman nem szívlelte, le is vette egy mérkőzésen a pályáról (még a Bulls-érában, de ebben majd kijavít valaki, aki jártasabb ez ügyben), pedig testalkatilag messze voltak egymástól, de Rodman kegyetlen védő volt.

Mindkét oldalon voltak érdekek, bár ahogyan írtad, elsőre tényleg semmi értelme nem volt.
- Rodman részéről: Túl volt pályafutása csúcsán, 38 éves volt, 5 gyűrűvel. Csapat nélkül, mert mindenki tisztában volt vele, hogy ilyen problémás játékost nem akarnak. Rodman ráadásul érdekelt volt a filmes szakmában, hiszen 1998 novemberében házasodott össze Carmen Electrával (Pamela Anderson 2.0). Electra akkor futott be, Baywatch szereplő lett, épp, mikor Rodman még Chicagóban játszott. A két élet nem volt összeegyeztethető, hiszen Rodman Chicagóban, Carmen meg LA-ben. Ráadásul a nő kapta is a szerepeket (nem a színészi képességei miatt), jött a Horrorra akadva, illetve sorozatszerepek (amikből semmi sem lett). Rodmannek kapóra jött, hogy az egykori showtime Lakers akarja megszerezni. Neki is voltak filmes tervei (Különleges kommandóban például egy rész erejéig együtt is játszottak Electrával),  Nyerő páros "nagy siker volt", ott ismerte meg a filmes szakma is (Jean-Claude Van Damme társaként). Kapott is két szerepet: Kötelék nélkül és a A Féreg akcióba lép. Két gyenge film, elsőben azért ott volt Stephen Baldwin, de ez sem mentette meg..
- Lakers részéről: Kellett egy rutinos játékos, aki bajnoki címekkel rendelkezik és megfelelő tapasztalattal. Hiába volt tele a csapat 30 év alatti játékosokkal, mégsem volt meg az átütő erő, ami a sikerhez kellett volna. Veszteni nem veszíthettek vele, ingyen jött, pár meccs erejéig (aki a Lakers ügyeiben járatos, az még biztosan tud érveket, miért hozták).

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #681 Dátum: Szeptember 17, 2019, 13:03:06 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #682 Dátum: Szeptember 25, 2019, 18:38:37 pm CEST »
Lakers Vs Clippers

1984-ben költözött Los Angelesbe a Clippers, a két csapat rivalizálása azóta számos érdekes időszakot hozott. 1997 és 2000 között például a Lakers uralta a párharcot, zsinórban 16 győzelemmel. Kawhi Leonard érkezésével új szintre emelkedik a felek közti küzdelem, amire az Unibet külön fogadási kínálattal is készült.

Melyik csapatnak lesz több győzelme?

Lakers - 2.55
Clippers - 1.50

Melyik csapat jut tovább a rájátszásban?

Lakers - 2.15
Clippers - 1.72

Legtöbb pont átlagosan mérkőzésenként?

LeBron James - 1.67
Kawhi Leonard - 2.20

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #682 Dátum: Szeptember 25, 2019, 18:38:37 pm CEST »