Május 24, 2019, 01:34:19 am CEST

Szerző Téma: Freerollok  (Megtekintve 103925 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irtis

Re:Freerollok
« Válasz #1170 Dátum: Március 18, 2016, 19:44:01 pm CET »
Nekem pár napja a Partypokeren volt, hogy több mint 1 órán át vezettem, de a végére elfogyott a türelmem, és csak valami 50. lettem 0,6€-val (amit aztán rögtön buktam egy 1,03-as oddsal  :redchug:) . Olyan lassan emelkedtek a vakok, hogy már 5 órája játszottam. Ezt nem lehet bírni...

Nem elérhető Irtis

« Válasz #1171 Dátum: Március 18, 2016, 19:54:45 pm CET »
Tud valaki jelszót az este 8-as Unibet european football tournament freerollra?

Na csak megtaláltam a net bugyraiban: greenfield

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1172 Dátum: Augusztus 22, 2016, 18:35:03 pm CEST »
Unibet 500 eurós Hotted vs Onscreen freeroll jelszava foolmeonce. Este nyolckor kezd.

(Szerencsére már akkor írták amikor felmentem a twitch channelre, mert nem bírtam volna tovább ezt a két számítógépes játékokat gyűrő buzit. Főleg az a Hotted, te...)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1173 Dátum: Január 02, 2017, 11:25:08 am CET »
Bwinen van a lobbiban egy 250 dolláros weekly bankroll booster freeroll. Eddig még nem találkoztam vele. Lehet hogy van valami speckó követelmény a jelszó megszerzéséhez, mert a neten nem láttam fent, a lobbiban pedig nincs semmi az infók között. Vagy esetleg a jelszót tudja valaki?

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1174 Dátum: Január 02, 2017, 17:44:03 pm CET »
Bwinen van a lobbiban egy 250 dolláros weekly bankroll booster freeroll. Eddig még nem találkoztam vele. Lehet hogy van valami speckó követelmény a jelszó megszerzéséhez, mert a neten nem láttam fent, a lobbiban pedig nincs semmi az infók között. Vagy esetleg a jelszót tudja valaki?

Nem pörög a topik, de azért beírom: vip250jan2 a jelszó. (asszem  ;D)

Nem elérhető Greipel

« Válasz #1175 Dátum: Szeptember 02, 2018, 20:35:39 pm CEST »

;D

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1176 Dátum: Szeptember 03, 2018, 11:20:49 am CEST »
Ha mar felfedeztem ezt a topikot. Unibeten a betting freeroll most kivetelesen 1500 euros, de sztem mar csak a heten. Az 500 euro cash melle 1000 euro ertekben osztanak jegyeket a UO Seriesre (mondjuk a jegyeket kesobb atlag versenyekre is fel lehet majd hasznalni). 200 helytol fizet, hetfon voltunk vagy 300-an, csutortokon talan 400 korul, lattam nem egy olyant is beerni aki kiult, koszonhetoen annak hogy tobben inkabb megnyerni akarjak. Nekem is a bakancslistamon van, tobbszor lettem masodik, de megnyerni meg nem sikerult ezt a retket. Hamar lemegy amugy, ajandek.

A Partypoker kliensben tegnaptol talan egesz honapban lehet kaparni pokerjegyeket a Powerseriesre, elvileg akar egy 5300 dollarosat is. Tegnap kapartam egy 1.1 dollarosat, ma azt mondta "no win"  ;D

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #1176 Dátum: Szeptember 03, 2018, 11:20:49 am CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.