Július 21, 2019, 17:28:40 pm CEST

Szerző Téma: Freerollok  (Megtekintve 104834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bleah

Re: Freerollok
« Válasz #15 Dátum: Január 09, 2009, 09:28:42 am CET »
Unibet-en 100$ freeroll
Regisztráció mingyárt indul ! :yeah:

Nem elérhető bleah

« Válasz #16 Dátum: Január 09, 2009, 16:43:12 pm CET »
Unibet-en 100$ freeroll
Regisztráció mingyárt indul ! :yeah:

Látom belekezdtél a pókerezésbe erősen :)

500 $-os Freeroll a Pokerstarson este 9-től. Próbáld be, de elég kaotikus az elején, legalábbis egyszer játszottam rajta és az volt :)

Meik az egesz pontosan ?

Nem elérhető bleah

« Válasz #17 Dátum: Január 09, 2009, 16:44:55 pm CET »
unibet-en freeroll-ok , meg lehet regizni  :ok:

Elérhető Latzka

« Válasz #18 Dátum: Január 09, 2009, 17:01:32 pm CET »
unibet-en freeroll-ok , meg lehet regizni  :ok:

Happy Hour versenyek; no limit holdem, 5 Card draw és omaha. Éa akkor már lenne egy idevágó kérdésem. Minden terem kiválóan fut a gépemen, kivéve az Unibet és társai (Ex-prima termek, ilyen még a Nordicbet is pl.) Ez csak nálam van így vagy nálatok is kicsit szaggatós néha?

Nem elérhető Hud

« Válasz #19 Dátum: Január 09, 2009, 23:44:47 pm CET »

[/quote]
500 $-os Freeroll a Pokerstarson este 9-től. Próbáld be, de elég kaotikus az elején, legalábbis egyszer játszottam rajta és az volt :)
[/quote]

Sikerült kemény 0.10 $-t összehozni.  ;) 

Na mindegy, lesz ez még jobb is. Kösz a tippet.

Elérhető Latzka

« Válasz #20 Dátum: Január 10, 2009, 01:56:57 am CET »
Számomra most ért véget a játék a 40. hellyel és kb. 1$-ral :D

Nem elérhető bleah

« Válasz #21 Dátum: Január 10, 2009, 10:57:22 am CET »
En lemaradtam rola

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #21 Dátum: Január 10, 2009, 10:57:22 am CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Elérhető Latzka

« Válasz #22 Dátum: Február 13, 2009, 10:30:25 am CET »
Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

A maira már lehet regelni a Tournaments/Special résznél!

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #23 Dátum: Február 13, 2009, 10:43:04 am CET »
Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

Én még csak most kezdek picit pókerezni, szóval szerintem jelentkezek erre. szerinted kb. hányan lesznek és abból hány fizetős?
nopaypokerről mi a véleményed?  :coolsmiley:

Elérhető Latzka

« Válasz #24 Dátum: Február 13, 2009, 11:08:25 am CET »
Unibet XXL:

Én még csak most kezdek picit pókerezni, szóval szerintem jelentkezek erre. szerinted kb. hányan lesznek és abból hány fizetős?
nopaypokerről mi a véleményed?  :coolsmiley:

Eddig 1500-an vannak és top100 fizet, de estére szerintem lesz vagy 5000 ember, bár ne legyen igazam. Nopaypoker olyan lehet, mint a worldbet a fogadóoldalak között, szóval én nem tartom sokra.

Ha valóban most kezded a pókeres dolgot, akkor azt javaslom, hogy menj rá az ingyen pénzekre. Több oldal is kínál no deposit pénzeket, ebből el lehet kezdeni.

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #25 Dátum: Február 13, 2009, 17:05:55 pm CET »
A Nopay én úgy hallottam arról híres, ami az én gyenge angolommal a nevéből következik, azaz hogy nem fizet.

Nem nem. nem kell te fizess semmit. picit gagyi, főleg, h 1-2 centet tologatsz, főleg elején de azért ha ügyes vagy meg mákod van akkor felzárkózhatsz. vannak ilyen freerollok, amikrnke 1-2 dollár összdíjazása van   ( :2funny: ), illetve lehet kattingatni max 26 centet egy nap, és vannak cash gamek is ha már összegyűlt valami, és a min. kfiizetés 30 dollár. szórakozásnak elmegy, esetleg ha nagy kámod van pár hét alatt valami pénz is eljön, de ha nem úgy tekintesz rá mint pénzforrás akkor bemelegitésnek nem rossz.

Nem elérhető Hud

« Válasz #26 Dátum: Február 13, 2009, 17:49:57 pm CET »
A Betsson-on is van minden nap 19:00-tól 250$ freeroll.  Az első 100 hely fizetős.

Nem elérhető Várda64

« Válasz #27 Dátum: Február 13, 2009, 17:54:23 pm CET »
Unibet XXL:

Szia Latzka!

Úgy látom indulsz a versenyen. Majd kiváncsi lennék a véleményedre. Nekem ma más versenyem van.

Good luck!

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #28 Dátum: Február 13, 2009, 18:21:19 pm CET »
úgy látszik, már rajongóim is vannak....letöltöm a póker klienst, akarok regizni erre az ab_aevo név már foglalt :O (és a másik kedvencem is)

Nem elérhető Szigo

« Válasz #29 Dátum: Február 13, 2009, 18:30:08 pm CET »
úgy látszik, már rajongóim is vannak....letöltöm a póker klienst, akarok regizni erre az ab_aevo név már foglalt :O (és a másik kedvencem is)

Hopp, most lebuktam. Valójában megvan az összes fórum hozzászólásod kötetekbe gyűjtve, beköttetve ;D
A másik kedvencedet nem én nyúltam le, de van rá tippem, ki még rajongód... :)

Sportfogadas.org

Pókerezni szeretnél?
« Válasz #29 Dátum: Február 13, 2009, 18:30:08 pm CET »