executor szisztématesztelő topicja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na ez lenne a második nyitott topicom ,melynek az lenne a célja, hogy ne rondítsak bele egyik nem erre való topicba sem. Megpróbálok tesztelgetni. Az első tesztem amit tulajdonképpen példaként már leírtam a stratégiák résznél. Tehát a lényege, hogy focira fogadok, egymás után következő meccsekre, tehát látnom kell az előző meccs végeredményét, hiszen attól függ, hogy mennyit teszek a következő mérkőzésre. Az iroda a Betfair lesz és 30 eurót szánok a kísérletre. Kijátszom a Betfair 4 eurós alaptétjét és az alapom 0,1 euró lesz és vesztes eredmény után mindig duplázok. Tehát 8 kört fog kibírni a bankom, mielőtt elbuknék. A következő alapszabályokat fektettem le:

- In-Play meccsek legyenek(ez azért rugalmas feltétel)
- Az oddsok 2 felett legyenek (ezt szigorúan betartom)
- Hazaiakra győzelmére fogadok
- Igyekszem a legesélyesebb meccseket megfogadni (statisztikák és aktuális forma alapján), ami azt jelenti, hogy a hazai győzelem esélye legalább 45-50% körül legyen szerintem.
- Hétvégén igyekszem kiválasztani a sok meccs közül a legjobbakat, tehát az esély itt 50% felett kell, hogy legyen.

Hát egyenlőre ezeket a szabályokat találtam ki. Meglátjuk, hogy meddig jutok.

Na akkor belevágok:

1. Mlada Boleslav v FC Brno (cseh) H  2,02  Tét: 0,1  Vesztett: - 0,1
2. Brondby - FC Kopenhagen (dán) H 2,80   Tét: 0,2 Vesztett: - 0,2
3. Albinoleffe – Grosseto (olasz) H 2,28 Tét: 0,4 Nyert: + 0,5


A többi meccshez fokozatosan írom ki az oddsokat, hiszen most ugyan az oddsaik 2 felett vannak, de fogadni csak az első meccs lezárta után tudok rájuk, akkor pedig kitudja, hogy megkapom vagy sem a megfelelő oddsokat.

Mintha Micuka kezdett volna bele hasonlóba, (ott nem volt tét duplázás, csak szimplán tippek) hazaira tett és úgy, hogy előrébb álljanak  a tabellán. Az oddsok mondjuk nem voltak 2.00 felett (talán 1,70 körül), és még így is elég cinkes volt a végeredmény. Azért sok sikert persze :ok:

Hello!

Szerintem menni fog ha jól, fogod tartani magad és mindég min 2.00 felett lesznek a H odds-ok a mérkőzéseknél.
Kiváncsi leszek amennyiben meglesz az első 100 megtippelt mérkőzésed, és lehetőleg  :jump2_125: végezz.

Hajrá  :ok:!!!   

Mára két meccset választottam ki:

4.Guingamp - Le Mans            H   2,56  Tét: 0,1  Nyert: +0,156
5.Dumbarton - East Stirling    H   2,26  Tét: 0,1  Nyert: +0,126

Igazából be akartam tenni egy finn meccset is legelsőnek, csak akkor megszegtem volna a 2.00 odds feletti szabályt(1,7-1,8 körül tudtam volna rá fogadni). Csak azon gondolkodtam, hogy ha egy nyertes sorozat után vagyok, akkor az első meccsnél nem lényeges a 2,00 feletti odds. De végül úgy döntöttem, hogy egyenlőre nem szegem meg a szabályt.

6.Erciyesspor – Adanaspor  H  2,00  Tét: 0,1  Vesztet: 0,1
7.Asteras T. – Panionios   H  2,26  Tét: 0,2  Nyert: 0,126
8.MyPa – Jaro  H   2,29  Tét: 0,1  Vesztett: 0,1
9.Wigan - West Ham   H   2,1  Tét: 0,2  Vesztett: 0,2

Szóval ma ezeket a meccseket találtam. A második görög derbin gondolkodtam, mert az tűnik számomra a leggyengébbnek, a statisztikák alapján, de végül nyerhetőnek véltem.


A Young Boys – Grasshoppers meccset kivettem, mert az oddsa leesett 2,00 alá, így belépett a helyére a Wigan - West Ham 2,1-ért.

Hehe. Hát tegnap igen rosszul jártam a svájci-angol cserével. De hát a szabály az szabály. Ma viszont igen szegényes a kínáltat:

10. Honvéd FC – Vasas   H   2,18   Tét: 0,4  Nyert: 0,472
11. Godoy Cruz    - San Martin T.   H   2,10   Tét: 0,1  (függőben, gondolom elmaradt)

Azért nem tudom, hogy melyik lesz a második meccs, mert a Godoy Cruz - San Martin T. éépen, hogy 2,00 oddson fut most, és lehet, hogy mire vége a magyar meccsnek, nem fogom megkapni a megfelelő oddsot. Ezért van betéve a Libertad - San Lorenzo második lehetőségnek. Majd meglátjuk.

Idézetet írta: executor Dátum március 05, 2009, 09:53:22
Hehe. Hát tegnap igen rosszul jártam a svájci-angol cserével. De hát a szabály az szabály. Ma viszont igen szegényes a kínáltat:

1. Honvéd FC – Vasas   H   2,18   Tét: 0,4  Nyert: 0,472
2. Godoy Cruz    - San Martin T.   H   2,10   Tét: 0,1  (függőben, gondolom elhalasztva)

Azért nem tudom, hogy melyik lesz a második meccs, mert a Godoy Cruz - San Martin T. éépen, hogy 2,00 oddson fut most, és lehet, hogy mire vége a magyar meccsnek, nem fogom megkapni a megfelelő oddsot. Ezért van betéve a Libertad - San Lorenzo második lehetőségnek. Majd meglátjuk.

Könnyed, Honvéd győzelem után a második meccsről túl sok infóm nincs, csak az, hogy függőben van a betfairnál! Szerintetek ezt minek vegyem? Vesztesnek és a következő téttel indítsam a következő meccset, vagy legyen egyszeűen meg nem történt fogadás? Egyébként ha a tartalék Libertad - San Lorenzo meccset rakom akkor az nyert volna! :tickedoff:

Nos úgy döntöttem, hogy további intézkedésig vesztesnek tekintem a tegnapi második mérkőzést. Aztán vagy lejátsszák és kiderül az eredmény, vagy nem, és akkor visszakapom a pénzt. Így a mai első mérkőzést, a második lépéssel illetve téttel kezdem:

12.  JARO – HAKA  H    2,12  Tét: 0,2  Vesztett: 0,2
13.  BOULOGNE – BREST  H    2,39  Tét: 0,4   Vesztett: 0,4
14. LANUS - NEWELLS OLD BOYS  H   2,35    Tét: 0,8  Nyert: 1,08

A harmadik derbinél értelemszerűen amelyiket jobb oddsal kapom meg a második mérkőzés zárása után. Nagyjából egyforma erősségűek szerintem, tehát az akkori pillanatnyi odds, fog dönteni közöttük.

Hello!

Ha érdekel a szisztémád eredményessége, akkor szólj, nem szeretném elvenni tőled a kísérletezés élményét.

Idézetet írta: laca Dátum március 06, 2009, 14:09:30
Hello!

Ha érdekel a szisztémád eredményessége, akkor szólj, nem szeretném elvenni tőled a kísérletezés élményét.

Hajjaj ez nem hangzik túl biztatóan! ??? De írd be nyugodtan, ha te már kipróbáltad!

Ugyanilyet nem csináltam, szóval még reménykedhetsz, de sajnos teljesen felesleges. Elméletileg akár végtelen is lehetne egy bukó széria, nincs benne az Alkotmányban, hogy hány bukás után kell nyerő tippnek jönnie. Legalábbis én ilyen törvényről/határozatról nem tudok. Nekem 15 vagy 16 bukás a rekordom eddig  zsinórban, és aki még nem bukott ennyit, az vagy rosszul emlékszik, vagy nem játszott még eleget. Nyilván ennél is lehet nagyobb a szám, de 3 év aktív fogadás után nekem ez volt a legtöbb. A 8 bukás egymás után pedig nevetségesen kevés, ez bármikor bekövetkezhet. Ezt nem tudnám megszámolni, hányszor volt már nekem ilyen. És nyerő szériák is ugyanilyen számban vannak természetesen. Szóval elméletben minden tétemeléses szisztéma hibás, de ha már nagyon erőltetni kéne, akkor azt próbálnám, hogy pl. csak a tétem kb.5 %-át nyerném vissza, mert már akkor is vastag plusz jönne ki hosszú távon. De számold ki, hogy egy tizenötös bukás után mennyit kéne föltenned... Ha 10 centtel kezded, akkor még talán nem irreális összeg jönne ki, és ha így is lenne, 10 centekkel mennyi lenne a nyereményed?? Öt év alatt talán összejönne egy olcsóbb olajszűrő az E90-hez, de még ez sem biztos.

Idézetet írta: laca Dátum március 06, 2009, 20:16:23
Ugyanilyet nem csináltam, szóval még reménykedhetsz, de sajnos teljesen felesleges. Elméletileg akár végtelen is lehetne egy bukó széria, nincs benne az Alkotmányban, hogy hány bukás után kell nyerő tippnek jönnie. Legalábbis én ilyen törvényről/határozatról nem tudok. Nekem 15 vagy 16 bukás a rekordom eddig  zsinórban, és aki még nem bukott ennyit, az vagy rosszul emlékszik, vagy nem játszott még eleget. Nyilván ennél is lehet nagyobb a szám, de 3 év aktív fogadás után nekem ez volt a legtöbb. A 8 bukás egymás után pedig nevetségesen kevés, ez bármikor bekövetkezhet. Ezt nem tudnám megszámolni, hányszor volt már nekem ilyen. És nyerő szériák is ugyanilyen számban vannak természetesen. Szóval elméletben minden tétemeléses szisztéma hibás, de ha már nagyon erőltetni kéne, akkor azt próbálnám, hogy pl. csak a tétem kb.5 %-át nyerném vissza, mert már akkor is vastag plusz jönne ki hosszú távon. De számold ki, hogy egy tizenötös bukás után mennyit kéne föltenned... Ha 10 centtel kezded, akkor még talán nem irreális összeg jönne ki, és ha így is lenne, 10 centekkel mennyi lenne a nyereményed?? Öt év alatt talán összejönne egy olcsóbb olajszűrő az E90-hez, de még ez sem biztos.

Természetesen nem állítom, hogy nincs igazad, és mivel nem tudom, hogy mi lesz a vége ezért 30 euró a tőke és 0,1 euró a kezdőtét. Ezért van maximalizálva a veszteség mértéke, ahonnan nincs tovább.
Néhány mondatosal azonban vitatkoznék, bár nem állítom, hogy igazam van. Először is az mondtad, hogy ugyanilyennel nem próbálkoztál! Akkor mivel próbálkoztál? Mert lehet, hogy az alapok hasonlóak az enyémhez,(mondjuk a tétemelés), de minden más különböző ezért, maga az eredmény is különböző lehet! Nem? Az, hogy végtelen bukó is lehet elméletben, szerintem az elméletben és gyakorlatban is lehetetlen, még az ennél jobban a szerencsére építő rulettben sem. Különben nem lenne asztallimit. Legfeljebb az lehetséges, hogy olyan sorozatot fogok ki, amit vagy nem tudok finanszírozni, vagy nem tudok végigvinni pszichikailag. De nem is akarok addig elmenni, hiszen ezért van egy korlát beépítve.
Tehát te mivel próbálkoztál? Páros-páratlant vagy over-undert ne írj, mert ezek erősen építenek a szerencsére, bár az utóbbi nem teljesen. De az előbbi abszolút rulett piros-fekete sportfogadás kiadásban.


Sziasztok!

Tisztában kell lenni azzal, hogy az ilyen szisztémák is bukhatnak, Executor 30 eurós plafonja azt jelzi, tudja és meghúz, egy határt ameddig elmegy.  Meg kell csinálni az első 300 sort (hú az sok.. bár folyamatos tét emeléssel kb. kétharmadra csökkenthető), akkor megvan a duplázás, kiveszed az eredeti pénzed, és a továbbiakban a nyereményből játszol.

Egy példa arra, hogy mindenkinek más stratégia fog beválni: van két fogadó, akik 50%-kal hozzák a tippeket. Az első, napi egy fogadást tesz meg és minden másnap nyer, a másik nyolcat naponta és négyet nyer ezekből. A második emberünknek elég, ha rossz sorrendben jönnek a meccsei. Egyik nap elbukja a második négyet, másnap az első négyet, és a fenti stratégiával már bukna is.

Hajrá, nekem tetszik ez a szisztéma!

(megjegyzem, elfogult vagyok, mert én is hasonlót nyúzok..)

#14 március 08, 2009, 04:44:58, executor
Nos itt a mai kínálat:

15. Gaziantepspor - Antalyaspor   H   2,00    Tét: 0,1  Vesztett:  0,1
16. Koper - Velenje  H    2,38    Tét: 0,2   Vesztett: 0,2           (MTK Budapest  - Vasas  odds nem megfelelő, de bezzeg azt megnyertem volna)
17. Ajaccio – Nimes    H   2,20   Tét: 0,4   Nyert: 0,48
18. Nancy - Le Mans  H   2,10  Tét: 0,1  Vesztett: 0,1
19. Colon - Banfield  H  2,20  Tét: 0,2  Nyert:  0,24

Sajnos van egy-két határeset közöttük, ahol most ugyan megvan az odds 2,00 felett, de nem biztos, hogy így is marad ezért készítek egy tartalék tippsort is, ha minden kötél szakad.
Végül úgy döntöttem, hogy csak az Ajaccio – Nimes mérkőzés oddsa lehet veszélyben ezért oda szükség esetére a tartalék mecs a lengyel Lechia - Ruch lesz.