Május 30, 2020, 00:54:38 am CEST
Ingyen fogadásban részesülhetsz!

Lépj be Unibetes számládra, s ellenőrizd a bónuszajánlataid! Megtörténhet, hogy egy 3000 forint értékű ingyenes fogadást aktiválhatsz fogadásaid által.További részletek

Szerző Téma: Neteller  (Megtekintve 72557 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Neteller
« Válasz #525 Dátum: Április 28, 2019, 07:51:56 am CEST »
Neteller az én nevemen van. Az a kártya amiről pedig beszeretnék fizetni a tesómén(otp mastercard).

Ha csak a nevetek nem azonos, akkor befizetni csak a saját kártyáddal tudsz.

Nem elérhető TiB

« Válasz #526 Dátum: Április 28, 2019, 12:07:16 pm CEST »
Azért ez érdekes kérdés, miért baj egy netes pénztárcának, ha valaki más nevéről töltik fel? Ezer féle oka lehet, hogy valaki pénzt ad nekem, nem feltétenül csalás van a dologban.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #527 Dátum: Április 28, 2019, 19:56:12 pm CEST »
Pénzmosás elkerülése, nem a feltétlenül a Neteller, hanem a kártyaszolgáltatók és OECD egyezmények követelménye ez.

Nem elérhető Rattis

« Válasz #528 Dátum: Június 10, 2019, 12:58:16 pm CEST »
Sziasztok!
Ma regisztráltam a Netellerre,majd próbáltam érvényesíteni a számlámat.Az első lépés egy deposit lenne,kétszer próbáltam meg az Otp-s Mastercardommal,és mindkétszer elutasította.Befizetés nélkül tovább sem tudok lépni az esetleges okmányfeltöltéshez.Mi lehet a baj??Esetleg hogyan tudom befizetés nélkül beküldeni nekik az okmányaimat?Paysafecard-dal fel tudom tölteni,ha euros a Neteller számlám,és forintos a Paysafecard?

Nem elérhető peshark

« Válasz #529 Dátum: Június 10, 2019, 14:11:48 pm CEST »
Sziasztok!
Ma regisztráltam a Netellerre,majd próbáltam érvényesíteni a számlámat.Az első lépés egy deposit lenne,kétszer próbáltam meg az Otp-s Mastercardommal,és mindkétszer elutasította.Befizetés nélkül tovább sem tudok lépni az esetleges okmányfeltöltéshez.Mi lehet a baj??Esetleg hogyan tudom befizetés nélkül beküldeni nekik az okmányaimat?Paysafecard-dal fel tudom tölteni,ha euros a Neteller számlám,és forintos a Paysafecard?

Gondolom nem engedi a bank a tranzakciót valamiért, a Paysafecard működik, annyi, hogy van egy átváltási költség, amit a paysafe oldalán https://www.paysafecard.com/hu-hu/termekek/paysafecard/ legörgetve megtalálsz, illetve Netellernél is van egy 2,5%-os bukta amit levon, de ezt nem igazán tudod elkerülni, mert Neteller befizetésnél bárhonnan küldöd a pénzt, levon 2,5%-ot, ezt rá kell tudni..

Nem elérhető lulu65bj

« Válasz #530 Dátum: Június 10, 2019, 14:25:15 pm CEST »
Sziasztok!
Hali!

Esetleg valamiért nem jön be a Neteller, akkor tudom javasolni Revolut. Itt sok-sok mindent írnak róla: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.120

Nem elérhető Rattis

« Válasz #531 Dátum: Június 10, 2019, 16:17:31 pm CEST »
Gondolom nem engedi a bank a tranzakciót valamiért, a Paysafecard működik, annyi, hogy van egy átváltási költség, amit a paysafe oldalán https://www.paysafecard.com/hu-hu/termekek/paysafecard/ legörgetve megtalálsz, illetve Netellernél is van egy 2,5%-os bukta amit levon, de ezt nem igazán tudod elkerülni, mert Neteller befizetésnél bárhonnan küldöd a pénzt, levon 2,5%-ot, ezt rá kell tudni..
Érdekes,ugyanezzel a kártyával vígan befizettem a tavasszal a Bet365-re,tehát elvileg a bank engedi.Nem izgat még az átváltási költség,csak tesztelni akarom a Netellert,hogy mire élesen használni fogom,minden stimmeljen.Köszi a választ,holnap még megpróbálom kártyával,ha nem jön össze,akkor marad a Paysafecard-os befizetés.

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #531 Dátum: Június 10, 2019, 16:17:31 pm CEST »

Nem elérhető Rattis

« Válasz #532 Dátum: Június 10, 2019, 16:21:07 pm CEST »
Hali!

Esetleg valamiért nem jön be a Neteller, akkor tudom javasolni Revolut. Itt sok-sok mindent írnak róla: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.120
Köszi,képben vagyok vele,de zavar a sok zárolás,pl a nagyobb összegű befizetéseknél,és az ezzel kapcsolatos intézkedéseknél a szinte nulla angolom igencsak nehezítené a dolgot.

Nem elérhető roberrtto

« Válasz #533 Dátum: Október 08, 2019, 17:19:03 pm CEST »
Mióta von le 2.5%-ot banki befizetés után neteller?
Eddig ezért szerettem, de ez igy baromi sok a semmiért ráadásul.
Semmi értelme igy a bankkártyás befizetés mellett.

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #534 Dátum: Október 09, 2019, 22:29:44 pm CEST »
Sziasztok. Mit tudok csinálni, ha a teljes netteller egyenlegem átutalásra került egy idegen email címre? Tud valamit a netteller csinálni? Vagy ennyi, buktam a pénzem? Köszi a segítséget.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #535 Dátum: Október 09, 2019, 22:51:47 pm CEST »
Irj nekik minel hamarabb.. Talan visszakapod.

Amugy hogy leptek be? Csak nem az emailben rendszeresen erkezo fake netelleres címre atiranyito oldalon adtad meg az adataid..?

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #536 Dátum: Október 09, 2019, 22:58:36 pm CEST »
Nem e-mail, de amúgy igen, valami adathalász oldalról lephettem be :(

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #537 Dátum: Október 10, 2019, 00:56:08 am CEST »
Az oriasi hiba. Eleve sosem szabad belepni linkre kattintva, mindig manualisan kell beirni a cimet es akkor baj nem lehet.

A leggyorsabb ha felhivod oket, de irhatsz emailt is. Azonban sok joval nem kecsegtetlek, ahhoz vipnek kell lenni hogy legyen ilyen moneyback garancia. Ha idoben lekapcsoljak oket es a penz nem lesz kiutalva, elkoltve nem hiszem hogy visszakapod.

Nyilvan nem tartogatjak napokig a penzeket egy szamlan.

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #538 Dátum: Október 10, 2019, 06:51:11 am CEST »
Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

Nem elérhető peshark

« Válasz #539 Dátum: Október 10, 2019, 09:13:48 am CEST »
Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

A kettos hitelesites szerintem teljesen korrekt dolog, a telefonon generalt kod beutese nelkul nem tudsz belepni a fiokba..

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #539 Dátum: Október 10, 2019, 09:13:48 am CEST »