Október 19, 2019, 09:12:18 am CEST

Szerző Téma: Neteller  (Megtekintve 66742 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rattis

Re:Neteller
« Válasz #540 Dátum: Június 10, 2019, 16:17:31 pm CEST »
Gondolom nem engedi a bank a tranzakciót valamiért, a Paysafecard működik, annyi, hogy van egy átváltási költség, amit a paysafe oldalán https://www.paysafecard.com/hu-hu/termekek/paysafecard/ legörgetve megtalálsz, illetve Netellernél is van egy 2,5%-os bukta amit levon, de ezt nem igazán tudod elkerülni, mert Neteller befizetésnél bárhonnan küldöd a pénzt, levon 2,5%-ot, ezt rá kell tudni..
Érdekes,ugyanezzel a kártyával vígan befizettem a tavasszal a Bet365-re,tehát elvileg a bank engedi.Nem izgat még az átváltási költség,csak tesztelni akarom a Netellert,hogy mire élesen használni fogom,minden stimmeljen.Köszi a választ,holnap még megpróbálom kártyával,ha nem jön össze,akkor marad a Paysafecard-os befizetés.

Nem elérhető Rattis

« Válasz #541 Dátum: Június 10, 2019, 16:21:07 pm CEST »
Hali!

Esetleg valamiért nem jön be a Neteller, akkor tudom javasolni Revolut. Itt sok-sok mindent írnak róla: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.120
Köszi,képben vagyok vele,de zavar a sok zárolás,pl a nagyobb összegű befizetéseknél,és az ezzel kapcsolatos intézkedéseknél a szinte nulla angolom igencsak nehezítené a dolgot.

Nem elérhető roberrtto

« Válasz #542 Dátum: Október 08, 2019, 17:19:03 pm CEST »
Mióta von le 2.5%-ot banki befizetés után neteller?
Eddig ezért szerettem, de ez igy baromi sok a semmiért ráadásul.
Semmi értelme igy a bankkártyás befizetés mellett.

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #543 Dátum: Október 09, 2019, 22:29:44 pm CEST »
Sziasztok. Mit tudok csinálni, ha a teljes netteller egyenlegem átutalásra került egy idegen email címre? Tud valamit a netteller csinálni? Vagy ennyi, buktam a pénzem? Köszi a segítséget.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #544 Dátum: Október 09, 2019, 22:51:47 pm CEST »
Irj nekik minel hamarabb.. Talan visszakapod.

Amugy hogy leptek be? Csak nem az emailben rendszeresen erkezo fake netelleres címre atiranyito oldalon adtad meg az adataid..?

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #545 Dátum: Október 09, 2019, 22:58:36 pm CEST »
Nem e-mail, de amúgy igen, valami adathalász oldalról lephettem be :(

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #546 Dátum: Október 10, 2019, 00:56:08 am CEST »
Az oriasi hiba. Eleve sosem szabad belepni linkre kattintva, mindig manualisan kell beirni a cimet es akkor baj nem lehet.

A leggyorsabb ha felhivod oket, de irhatsz emailt is. Azonban sok joval nem kecsegtetlek, ahhoz vipnek kell lenni hogy legyen ilyen moneyback garancia. Ha idoben lekapcsoljak oket es a penz nem lesz kiutalva, elkoltve nem hiszem hogy visszakapod.

Nyilvan nem tartogatjak napokig a penzeket egy szamlan.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #546 Dátum: Október 10, 2019, 00:56:08 am CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető kaldyg

« Válasz #547 Dátum: Október 10, 2019, 06:51:11 am CEST »
Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

Nem elérhető peshark

« Válasz #548 Dátum: Október 10, 2019, 09:13:48 am CEST »
Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

A kettos hitelesites szerintem teljesen korrekt dolog, a telefonon generalt kod beutese nelkul nem tudsz belepni a fiokba..

Nem elérhető drzdolik

« Válasz #549 Dátum: Október 17, 2019, 18:17:04 pm CEST »
Sziasztok!

Az egyik irodától csak netellerre tudtam kifizetni a pénzt. Úgyhogy most ott van, kitudnám szedni ha átutalom Unibetre és onnan bankba. Viszont én inkább netlleről közvetlenül akarom ide. Mivel már régen gondolkoztam rajta bizonyos okok miatt.
Illetve a kártyás megoldáson is a jövőben. Nem akarom, hogy azt lássák 300 ezer Forint unibetről, aztán 2 hét múlva 500 ezer Forint unibetről stb. nem hiányzik a nav.

Csak az a gondom, hogy nem tudom kifizetni. Valaki tudna ebben segíteni?  :)
Mert befizetni tudtam Master Carddal rá, kifizetésnél pedig 3 opció, Bank, a 2. at nem tudom valami "egyéb oldal", 3. pedig ha rendelek kártyát.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #550 Dátum: Október 17, 2019, 20:49:37 pm CEST »
Sziasztok!

Az egyik irodától csak netellerre tudtam kifizetni a pénzt. Úgyhogy most ott van, kitudnám szedni ha átutalom Unibetre és onnan bankba. Viszont én inkább netlleről közvetlenül akarom ide. Mivel már régen gondolkoztam rajta bizonyos okok miatt.
Illetve a kártyás megoldáson is a jövőben. Nem akarom, hogy azt lássák 300 ezer Forint unibetről, aztán 2 hét múlva 500 ezer Forint unibetről stb. nem hiányzik a nav.

Csak az a gondom, hogy nem tudom kifizetni. Valaki tudna ebben segíteni?  :)
Mert befizetni tudtam Master Carddal rá, kifizetésnél pedig 3 opció, Bank, a 2. at nem tudom valami "egyéb oldal", 3. pedig ha rendelek kártyát.

A banki kiutalás nem felel meg?

Nem elérhető drzdolik

« Válasz #551 Dátum: Október 17, 2019, 23:26:18 pm CEST »
de igen, azt szeretném csak nem tudom...
feltöltök egy képet, hogy miért nem

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #552 Dátum: Tegnap - 01:14:48 »
Elvileg ha megadtad a bsz adataid akkor a neteller levont egy minimalis osszeget a szamladrol. Azt kene megnezned, megtudnod hogy pontosan mekkora ez az osszeg. Azt beirod a mezobe es kesz.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #553 Dátum: Tegnap - 06:07:11 »
Pontosabban kiutalt egy kis összeget arra a számlára. Az a centre pontos összeg az ellenörző kód.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #553 Dátum: Tegnap - 06:07:11 »