Február 17, 2020, 08:17:20 am CET

Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 733818 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető soptei.gergo

Re:Gumiszoba
« Válasz #8445 Dátum: Január 17, 2016, 17:30:53 pm CET »
X lesz mert a gecifolyadék szinü oroszok is minden támadásból gólt szereznek  :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya:

Fasszopo rohadek csicskak...ekkora szar egy izlandot geci...36 golt kaptak bazdmeg ettol a nyomorek feherorosz csapattol...szanalmas bazdmeg!!!!!!!!!!!!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Greipel

« Válasz #8446 Dátum: Január 17, 2016, 18:02:23 pm CET »
pool-mu meg két fasztarisznya megye hármas "csapat". múlt héten bezzeg mentek a gólok, a tetves bundás kurva anyátokat. és ezért fizetnek.. :noway:

Teherbebaszhatják a veréb kurva anyjukat, 3-3 után jött mindkét csapat, erre iderakják ezt a szart. Loserpool és Mákeszter, mindig is a két legótvarabb csapatok voltak...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

« Válasz #8447 Dátum: Január 17, 2016, 20:12:12 pm CET »
Jo kurva edes anyatokat horvat ciganyok, vezettetek 2 gollal is az 50.percben es onnan kepesek voltatok elbaszni bazdmeg hogy a jo kurva teyves mocskos szanalmas kibaszott kurva anyatokat azt....fasszopo nyomorek banda...ja es ugy hogy egy kezdo norveg jatekos(myrhol) nem is jatszott ha jol lattam....fasszopo csicska gecik...rohamoznatok meg titeket a migransok bazdmeg

Greipel

« Válasz #8448 Dátum: Január 17, 2016, 21:18:43 pm CET »
Undorító bélféreg Real lebundázta, mint annak a rendje. Akasszák fel magukat a kurva életbe!!!!!

Nem elérhető dynand

« Válasz #8449 Dátum: Január 17, 2016, 22:36:08 pm CET »
A fasz kivan az egész Serie A-val... Fiorentina, a fasz üsse ki a szemetek! :segg:

Greipel

« Válasz #8450 Dátum: Január 18, 2016, 04:54:23 am CET »
Stephens, kár, hogy a geci nigger kurva anyád nem baszott azonnal falhoz, miután megszülettél, te utolsó szánalmas seggtörlőrongy!!!! Pusztulj bele a hőségbe te legalja!!!  :noway: :noway: :noway:

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #8451 Dátum: Január 18, 2016, 05:04:28 am CET »
Most untam meg Coric geci. Ez mi a fasz? Szerencsére az arcod még mindig nagyobb mint a tudásod te féreg.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #8451 Dátum: Január 18, 2016, 05:04:28 am CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

« Válasz #8452 Dátum: Január 18, 2016, 05:12:30 am CET »
Most untam meg Coric geci. Ez mi a fasz? Szerencsére az arcod még mindig nagyobb mint a tudásod te féreg.

Ezt adom en is...rohadek kis buzerans csicska, remelem a meccs utan jol seggbe kuratod magad te nyomorek..

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #8453 Dátum: Január 18, 2016, 05:30:15 am CET »
Hárítja a bréklabdákat, majd van neki kettő. Fordulópont lehet. Már most ódákat zengenek a srácról milyen erős fejben. Na ez az a fejben erős parasztgyerek üt két hibát hogy véletlen se legyen esélye. Nyerő az nincs, úgy néz ki az nem volt a tervben. Ott a Chung, na az faszagyerek, de ez a Coric egy hulladék, hét bréklehetőségből semmi. Ha Ramos nem zuhan meg, akkor élete első AO győzelme ma születik meg. Brává!

« Válasz #8454 Dátum: Január 18, 2016, 05:32:21 am CET »
Hárítja a bréklabdákat, majd van neki kettő. Fordulópont lehet. Már most ódákat zengenek a srácról milyen erős fejben. Na ez az a fejben erős parasztgyerek üt két hibát hogy véletlen se legyen esélye. Nyerő az nincs, úgy néz ki az nem volt a tervben. Ott a Chung, na az faszagyerek, de ez a Coric egy hulladék, hét bréklehetőségből semmi. Ha Ramos nem zuhan meg, akkor élete első AO győzelme ma születik meg. Brává!

Vicc pali ez a Coric..kis buzerans kocsog...es o eros fejben?! Ezt ki mondta/irta rola? :D

Greipel

« Válasz #8455 Dátum: Január 18, 2016, 13:03:52 pm CET »
Na, nekem ennyi is volt a kibaszott AO-ből. Még a talponállóból is kiestem azonnal, mert Veselynek nehezébe esett megnyerni szettelőnyről a meccset egy salakos challengeres geci ellen, akit Halep is verne 10-ből 9-szer. Te aljas kis cseh buzi, arc az van, tudás viszont sehol... PUSZTULJ MEG!

« Válasz #8456 Dátum: Január 18, 2016, 13:21:14 pm CET »
Na, nekem ennyi is volt a kibaszott AO-ből. Még a talponállóból is kiestem azonnal, mert Veselynek nehezébe esett megnyerni szettelőnyről a meccset egy salakos challengeres geci ellen, akit Halep is verne 10-ből 9-szer. Te aljas kis cseh buzi, arc az van, tudás viszont sehol... PUSZTULJ MEG!

Detto Coric, arc van tudas meg sehol...

Nem elérhető csak1tomi

« Válasz #8457 Dátum: Január 18, 2016, 19:54:22 pm CET »
spanyol bundás szar kurva anyátokat azt bazdmeg

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető Szabcsi151

« Válasz #8458 Dátum: Január 18, 2016, 20:55:58 pm CET »
Hááááze, te hülyeeee vaaagy?

Greipel

« Válasz #8459 Dátum: Január 19, 2016, 22:16:15 pm CET »
Tetves valenciai fakezű köcsögök, remélem a meccs után lesül a pofátokról a bőr. Mondjuk tuti nem fog, a bundapénzből biztos jót szórakoztok majd, az undorító patkány anyátokat...

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #8459 Dátum: Január 19, 2016, 22:16:15 pm CET »