Február 17, 2020, 08:48:00 am CET

Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 733822 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető soptei.gergo

Re:Gumiszoba
« Válasz #8490 Dátum: Január 22, 2016, 20:15:19 pm CET »
Olympiakos a tetves anyatokat bazdmeg...45 dobott pont egy Zalgirisnak...viccek vagytok bazdmeg...szanalmas geci banda....

Nem elérhető gerry

« Válasz #8491 Dátum: Január 22, 2016, 20:31:23 pm CET »
Olympiakos a tetves anyatokat bazdmeg...45 dobott pont egy Zalgirisnak...viccek vagytok bazdmeg...szanalmas geci banda....
. negyedben 2 pont majd 8 percalatt eddig  ;D ;D ;D Dögöljenek meg

Nem elérhető soptei.gergo

« Válasz #8492 Dátum: Január 22, 2016, 20:57:54 pm CET »

Budos csicskak...nem mondok semmit inkabb...

Nem elérhető corsica

« Válasz #8493 Dátum: Január 22, 2016, 21:23:51 pm CET »
Cilic még egy mondat erejéig. 1000 forintot tennék arra, hogy Cilic benne van abban a körben, akiket bundaváddal gyanúsítanak. Régóta figyelem a manust, több mint gyanús eredményeket produkált éveken keresztül. Sanszos, hogy ide  tartozik Nalbandian , Juan Monaco is.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Palermo

« Válasz #8494 Dátum: Január 22, 2016, 22:23:19 pm CET »

ezek  a buzi görögök jó nagy szopóág lett, hogy basszák meg  >:( az ilyen balkáni szarokat pedig általában hanyagolni szoktam, mert az anyjukat is eladják

Nem elérhető Prewitt

« Válasz #8495 Dátum: Január 23, 2016, 08:31:17 am CET »
Mindegy, nem győzködlek. Nagyon nem vagytok képben a dolgokban. Ha nektek úgy könnyebb feldolgozni egy-egy vesztes tippet hogy a bundára fogjátok hát tegyétek.. :)

A lényeg, hogy ha az esélyesebb kikap, akkor az bunda.

Pár ismerősömnél ez az alap, ha megy a meccsük :)

Nem elérhető szumos

« Válasz #8496 Dátum: Január 23, 2016, 08:53:02 am CET »
Jó büdös kurva anyátokat eurosportos köcsögök! Bazdmeg' végig fikázzák Kuznyecovot míg tolják Selát. De már annyira idegesítő, hogy legszívesebben levernék nekik most már egyet.
Undorító. Már az is ki van találva Sela, hogy fordítja meg a meccset...  :lehany:

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #8496 Dátum: Január 23, 2016, 08:53:02 am CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető gerry

« Válasz #8497 Dátum: Január 23, 2016, 09:03:14 am CET »
Jó büdös kurva anyátokat eurosportos köcsögök! Bazdmeg' végig fikázzák Kuznyecovot míg tolják Selát. De már annyira idegesítő, hogy legszívesebben levernék nekik most már egyet.
Undorító. Már az is ki van találva Sela, hogy fordítja meg a meccset...  :lehany:

Tudják, hogy beremeg, látják, hogy sérült, meg, hogy majd elsírja magát, meg a tököm tudja mit látnak még  :D
Jah, ha szoros lesz tuti Sela nyer  ;D

Nem elérhető szumos

« Válasz #8498 Dátum: Január 23, 2016, 09:13:41 am CET »
Tudják, hogy beremeg, látják, hogy sérült, meg, hogy majd elsírja magát, meg a tököm tudja mit látnak még  :D
Jah, ha szoros lesz tuti Sela nyer  ;D

Ja ja. Képzeld el, hogy felkelsz reggel, bekapcsolod a tévét, belépsz a fogadószámládra, nézed kicsit a játékot, látod, hogy kiegyenlített és közben hallgatod a két okostojást... 10 perc után biztos volt aki tett egy kis pénzt Selára... Köcsögök.
Én már azt kerestem hova írhatok nekik üzenetet a véleményemmel, de végül nagyobb elégtételt kaptam. Ki kellett nyalniuk Kuznetsov seggét a végén. ;D

Nem elérhető Lucho

« Válasz #8499 Dátum: Január 23, 2016, 09:21:09 am CET »
Ja ja. Képzeld el, hogy felkelsz reggel, bekapcsolod a tévét, belépsz a fogadószámládra, nézed kicsit a játékot, látod, hogy kiegyenlített és közben hallgatod a két okostojást... 10 perc után biztos volt aki tett egy kis pénzt Selára... Köcsögök.
Én már azt kerestem hova írhatok nekik üzenetet a véleményemmel, de végül nagyobb elégtételt kaptam. Ki kellett nyalniuk Kuznetsov seggét a végén. ;D

szumos, pontosan ugyanígy jártam ahogy leírtad. Felkelek, bekapcsolom az opent, pont ekkor breakel és jön vissza ez a nyomorult, a két kommentátor meg arról beszél h az orosz nem tud lépni stb.... ment is 11k a sela settre  :noway:

Nem elérhető butyi

« Válasz #8500 Dátum: Január 23, 2016, 09:23:21 am CET »
szumos, pontosan ugyanígy jártam ahogy leírtad. Felkelek, bekapcsolom az opent, pont ekkor breakel és jön vissza ez a nyomorult, a két kommentátor meg arról beszél h az orosz nem tud lépni stb.... ment is 11k a sela settre  :noway:
AUS OPEN szponzora a William Hill, Eurosporton pedig a bet-at-home támogatja a közvetítést.

Nem elérhető gerry

« Válasz #8501 Dátum: Január 23, 2016, 09:26:44 am CET »
Sousa _ Murray meccsen 3 game alatt is annyi hülyeséget összebeszéltek, hogy átkapcsoltam inkább a Keys-Ivanovic duóra. És látvány szempontjából is jobban jártam  :D

Nem elérhető szumos

« Válasz #8502 Dátum: Január 23, 2016, 09:58:13 am CET »

Sajnos én is saját tapasztalatból ismerem ezt a dolgot, bár most nem tettem Selára, de felidegesítettek a részrehajló szövegükkel és fogalmuk sincs róla (vagy van, lásd: butyi), hogy ezzel másoknak kárt okozhatnak.  :noway:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #8503 Dátum: Január 23, 2016, 12:41:20 pm CET »
AUS OPEN szponzora a William Hill, Eurosporton pedig a bet-at-home támogatja a közvetítést.

Azért remélem, arra nem tudtak senkit rábeszélni a kommentátorok, hogy a bet-at-home-nál fogadja meg a meccset!   ;D

Nem elérhető Suugger

« Válasz #8504 Dátum: Január 23, 2016, 19:11:41 pm CET »

Jön egy hír hogy van bunda és minden kurva meccsre ahol az esélytelenebb nyer ráhúzzátok hogy bunda.. Nézzetek utána mennyit kap egy 3.fordulós győztes egy GS-en hogy, mennyit kéne fizetni a bundát kitalálónak, hogy megérje a játékosnak is. A bunda 99% nem GS versenyen van, mint ahogy a Barcelona sem bundázott amikor agyonverte őket pár hónapja a Celta Vigo

Tévedsz,igen is van jópár bunda a GS-ken is. Egyébként az sem kell hogy lefizessék őket,sokszor a játékosok maguk csinálják meg a boltot.Mit számít egy játékosnak egy GS? Semmit.Djoko is tolta régebben főleg hogy az a Vajda van a csapatába aki előtte a szintén bundamágus Hrbatyt edzette.A mohóságról jutott eszembe pár éve Serena elindult valami fiszfasz kis tornán és megkérdezték tőle hogy minek indul mindjárt itt a US open miért nem arra készül,ő meg azt mondta hogy házfelújitást csinál és nem olcsó szüksége van minden pénzre.És akkor már milliomos világelső volt.A barcáról meg az ugrott be mikor lekapcsolták Fuentes dokit a biciklisek doppingkoordinátorát,akkor a nyilvánosságra került listáján Nadal mellett a jópár spanyol válogatott focista,barcás is,rajta volt.Szóval a sport már régen nem a fair play szellemében működik.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #8504 Dátum: Január 23, 2016, 19:11:41 pm CET »