Szeptember 24, 2019, 10:39:31 am CEST

Szerző Téma: Karácsonyi adományozás 2009-2011  (Megtekintve 36891 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gery185

Karácsonyi adományozás 2009-2011
« Dátum: November 30, 2009, 00:57:13 am CET »
Még valamikor felmerült valahol a kérdés, hogy mi lenne, ha adományoznánk mi, mint a fórum tagjai.
Két támogatóra, illetve javaslóra emlékszem, az egyik jaaas volt, a másik pedig oakland. Arra gondoltam, tényleg nem rossz ötlet és tényleg jó kezdeményezés lenne így karácsonyra. Én támogatom az ötletet, csak először találjuk ki, hogy kinek gyűjtsünk, én arra gondoltam, hogy valami beteg gyereknek gyűjthetnénk, legalábbis én neki adnék a legszívesebben.
A megvalósítást pedig úgy gondoltam, hogy egy megbízható tag mb számlájára utaljuk és, majd közösen átadjuk, mármint aki tud jönni, illetve menni abban az esetben ha én nem tudok.

Várom a véleményeket :cya:
« Utoljára szerkesztve: November 25, 2014, 12:59:29 pm CET írta Milan »

Nem elérhető Milan

Re: Karácsonyi adományozás
« Válasz #1 Dátum: November 30, 2009, 13:15:25 pm CET »
Minden hasonló jellegű kezdeményezést támogatok, úgyhogy ha van ötlet, akkor várjuk szivesen.  :great:

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #2 Dátum: November 30, 2009, 13:21:03 pm CET »
Én támogatom az ötletet, csak először találjuk ki, hogy kinek gyűjtsünk, én arra gondoltam, hogy valami beteg gyereknek gyűjthetnénk, legalábbis én neki adnék a legszívesebben.

Hat ami azt illeti elegge reg kohogok gethes vagyok, most is faj a fejem...szivesen elfogadok barmi tamogatast  ::)

Nem elérhető szumos

« Válasz #3 Dátum: November 30, 2009, 13:23:20 pm CET »
Egy injekciót esetleg?  ;D

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #4 Dátum: November 30, 2009, 13:23:53 pm CET »
Minden hasonló jellegű kezdeményezést támogatok, úgyhogy ha van ötlet, akkor várjuk szivesen.  :great:

Viccet felreteve, en is benne vagyok...milyen osszegrol lenne szo?

Nem elérhető szumos

« Válasz #5 Dátum: November 30, 2009, 13:28:30 pm CET »
Én is félreteszem a viccet és én is benne vagyok egy kis apróval. Ha van valakinek ötlete ne tartsa vissza...
én gondolkodtam egy olyanban, mivel egy nemzetet képviselünk több országból, ezért minden évben más országban támogatnánk valakit, vagy valamilyen alapítványt. Nem kikötés , de örülnék, ha kapcsolódna valamilyen szinten a magyarsághoz. De tényleg nem kikötés, ha rászorult, vagy biztos jó helyre megy...

Nem elérhető Milan

« Válasz #6 Dátum: November 30, 2009, 13:40:36 pm CET »
Szerintem nem is lesz olyan nehéz megtalálni azt az alapitványt, vagy akár személyt akit támogathatnánk.

Várom a véleményeket, hogy kinek menjen ez a támogatás. Mivel sportfogadással foglalkozunk így gondoltam, hogy valami sporttal legyen kapcsolatos...de mondjuk más területek sem kizártak.

Írjátok le azt is, hogy mekkora összeg legyen. Mondjuk én itt nem szabnék határt...ki amennyit tud, annyit küld.
« Utoljára szerkesztve: November 30, 2009, 13:42:32 pm CET írta Milan »

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #6 Dátum: November 30, 2009, 13:40:36 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #7 Dátum: November 30, 2009, 13:44:41 pm CET »
Részemet teszem belefele! :D

Nem elérhető Várda64

« Válasz #8 Dátum: November 30, 2009, 13:51:00 pm CET »
ab-nak gondoltam, van egy maradék eredeti, gyógyszergyári H1N1 vakcinám!  ;D ;D

Amúgy a többség akarata mellett vagyok és természetesen a lehetőségeimhez mérten támogatom az ötetet. szumos ötlete tetszik, mivel egy nemzet fiai vagyunk csak jelenleg más-más országból. De eljő még az idő......

Nem elérhető szumos

« Válasz #9 Dátum: November 30, 2009, 13:58:41 pm CET »
az összeg szerintem lényegtelen. Kinek hogy jön össze. Nekem például egy csomó mindentől függ. Ha épp nyertem valamennyit, könnyeben kirakom a moneybookersre... De lehet hogy csak épp egy 1000-es lesz.  Jó lenne minél hamarabb ledumálni a dolgot, hogy tágabb intervallum maradjon gyűjtögetni. Így marad idő akár többször is utalni.

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #10 Dátum: November 30, 2009, 14:07:53 pm CET »
Szerintem nem is lesz olyan nehéz megtalálni azt az alapitványt, vagy akár személyt akit támogathatnánk.

Várom a véleményeket, hogy kinek menjen ez a támogatás. Mivel sportfogadással foglalkozunk így gondoltam, hogy valami sporttal legyen kapcsolatos...de mondjuk más területek sem kizártak.

Írjátok le azt is, hogy mekkora összeg legyen. Mondjuk én itt nem szabnék határt...ki amennyit tud, annyit küld.

Szerintem a sport az egy dolog, de pl egy beteg ember vagy emberek jobban raszorulnak mint egy ificsapat pl.
Azt azert el kene donteni ki kb mennyit adna, illetve mennyi az a minimum osszeg amivel az oldal beszallna.

Elérhető vmlinuz

« Válasz #11 Dátum: November 30, 2009, 14:18:57 pm CET »
Hat ami azt illeti elegge reg kohogok gethes vagyok, most is faj a fejem...szivesen elfogadok barmi tamogatast  ::)

Egy üveg Jager vagy Unicum? Orvos is ajánlja  ;)

Nekem is tetszik az ötlet :ok:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #12 Dátum: November 30, 2009, 14:30:34 pm CET »
Maradandó sportbalesetet szenvedtek támogatása?

Van itt is valami: http://www.motivacio.hu/category/hirek/sport

http://www.mgya.org/web/

« Utoljára szerkesztve: November 30, 2009, 14:44:40 pm CET írta csacsa44 »

Nem elérhető misk@

« Válasz #13 Dátum: November 30, 2009, 14:42:00 pm CET »
Remek ötlet.

Én ha jótékonykodni szoktam, vagy az 1%-mat felajánlani akkor a gyermek egészségügyi intézményeket részesítem előnyben.
Igaz, hogy ez sportfogadás oldal, de véleményem szerint jobb helyre kerülne ez a felajánlás, ha mondjuk a Heim Pál kapná meg, mint valamely sportcélokkal foglalkozó pénzlenyúló egyesület.
Magyarán: szívesebben támogatom beteg gyerekek gyógyulását, mint "sportvezetőink" külföldi "tanulmányútjait".

Egyébént bármilyen döntést hoz is a többség, én is beszállok majdan a támogatásba.

Nem elérhető gyurma79

« Válasz #14 Dátum: November 30, 2009, 15:55:01 pm CET »
Én is benne vagyok!

Ami engem illet inkább kórháznak adjunk, azon belül is gyerekkórháznak. Nagyon sok gyerek tölti kórházban az ünnepeket, legalább tudnánk egy kis örömöt szerezni nekik.

Milan!

Két kérdés.
A Gurus nyereményt Ti utaljátok vagy a Bettson, mert szívesen felajánlom azt is. Ha jól látom az olaszt megint megnyertem, ha Ti utaljátok, akkor tartsd vissza légyszíves.
Ez inkább ötlet. Lehetne -e esetleg egy jótékonysági pókerversenyt vagy többet is rendezni? Egy ingyenes verseny lenne, olyan mint egy freeroll, de mégsem lenne ingyenes, mert csak az vehetne részt rajta, aki arra a moneybookers számlára befizetné a buy-int.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #14 Dátum: November 30, 2009, 15:55:01 pm CET »