November 19, 2019, 03:12:08 am CET

Szerző Téma: Karácsonyi adományozás 2009-2011  (Megtekintve 37347 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető rosco

Re:Karácsonyi adományozás
« Válasz #285 Dátum: December 21, 2011, 12:43:13 pm CET »
Amit eddig megtettünk: 50.000 HUF-ot elküldtünk a Buzsáki családnak, hogy az illető számlát tudják kifizetni. Remélhetőleg ezen összeggel egy picit javítunk a helyzetükön, s az idei Karácsony nem lesz annyira szomorú számukra.

Az remek, de remélem legalább egy fotó készül az adomány átadásáról. :)

Nem elérhető Milan

« Válasz #286 Dátum: December 21, 2011, 12:49:57 pm CET »

Remélhetőleg lesz egy bizonyító kép a tranzakcióról.

Az a helyzet, hogy elutazni Buzsákra egy picit körülményes (volt). 400 km manapság nem kis pénzbe kerül.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #287 Dátum: December 21, 2011, 12:51:53 pm CET »

Print Screenre gondolsz? ;D Az adományt átutaltuk a buzsáki család számlájára. Ahogy Milan is írta, egy ELMŰ számlát fizetnek ki belőle, így a közel 400 km-es utat nem tartottuk "ésszerűnek", ha lehet így fogalmazni.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #288 Dátum: December 21, 2011, 12:59:50 pm CET »

Nem elérhető rosco

« Válasz #289 Dátum: December 21, 2011, 13:03:06 pm CET »
Remélhetőleg lesz egy bizonyító kép a tranzakcióról.

Az a helyzet, hogy elutazni Buzsákra egy picit körülményes (volt). 400 km manapság nem kis pénzbe kerül.
Print Screenre gondolsz? ;D Az adományt átutaltuk a buzsáki család számlájára. Ahogy Milan is írta, egy ELMŰ számlát fizetnek ki belőle, így a közel 400 km-es utat nem tartottuk "ésszerűnek", ha lehet így fogalmazni.

A mai világban 400 km nem távolság. ;D Print screenre nem tartok igényt (mire elküldtem volna már be is szúrtad :)), de egy köszönő levelet szívesen olvasnék. Szerintem valamennyi adományozó lelkének jót tenne. :)

Nem elérhető demi

« Válasz #290 Dátum: December 21, 2011, 19:16:35 pm CET »
Titkositva lett a szavazas reszeredmenye?Most "vakon" szavaztam a magyarhazra.
Ja egy javaslat jovore:ha lehet ilyet,akkor egy olyan szavazast inditani,amire egyenkent lehet szavazati jogot adni mondjuk befizetes utan.
Vagy:az illeto ugyis megirja a kozlemenyben,hogy hova szanja az osszeget. Csak reszeredmenyeket kellene kiirni es kesz.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #291 Dátum: December 22, 2011, 10:03:55 am CET »
A szavazás végeredménye:

Kinek járjon az adomány további része (50.000 HUF)?

Állatvédőrség
    0 (0%)
Vidéki iskola támogatása / kp. /
    0 (0%)
Vidéki iskola támogatása sportszerekkel
    1 (5%)
Türi magyar ház újjáépítése
    2 (10%)
Daganatos Gyermekekért Alapítvány
    4 (20%)
Bátor Tábor
    0 (0%)
Hajdúböszörményi család
    10 (50%)

Szolnok megyei család
    3 (15%)

Összes szavazó: 20

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #291 Dátum: December 22, 2011, 10:03:55 am CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #292 Dátum: December 22, 2011, 21:25:08 pm CET »

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #293 Dátum: December 22, 2011, 21:51:59 pm CET »
Sziasztok!

Holnap a hajdúböszörményi család is megkapja az adomány másik felét, pár perce utaltam át.
Mindkét család számára borzasztó nagy segítség volt a fórumtagok adománya, hiszen az egyik családnál a "villanyt mentettük meg", míg a másiknál főként a fűtésben segédkeztünk. Mindkét családnál az anyuka egyedül neveli gyermekét/gyermekeit! Ahogy azt már olvastátok, mindkét családnál van egy-egy súlyosan fogyatékos gyerek, ami nem kis feladat elé állítja az anyukákat. Buzsákon, 31 éves a súlyosan fogyatékos gyerek / IQ mutatója 23 /, Hajdúböszörményben 30 éves gyerekről van szó, nála veleszületett fogyatékosság áll fenn. Nem tudom szavakba önteni Nektek, hogy mennyire hálásak a segítségünkért... :ok:
A buzsáki családnak megadtam a fórum elérhetőségét, elképzelhető, hogy itt az oldalon fogják a köszönetüket kifejezni, ha lehetőségük adódik, de természetesen nem várjuk el, van ott mit tenni. A hajdúböszörményi anyuka viszont ígérte, hogy mindenképp megpróbál keríteni valakit, akinek van internet hozzáférése, hogy egy kis köszönőlevelet írjon nekünk. Ezt a levelet a privát email címemre küldi, amint megjön, természetesen azt teljes egészében közlöm itt.

Szép volt fiúk-lányok!  :beerchug:  :great:
« Utoljára szerkesztve: December 22, 2011, 21:55:42 pm CET írta csacsa44 »

Nem elérhető rosco

« Válasz #294 Dátum: December 23, 2011, 00:10:38 am CET »

Nem elérhető Milan

« Válasz #295 Dátum: December 23, 2011, 10:08:42 am CET »
Ezennel lezártuk az idei "Karácsonyi Adományozás" akciónkat.

Szeretném megköszönni mindnyájatoknak, hogy hozzájárultatok, s kisebb-nagyobb adományaitokkal segíttek ezen családokon.

:beerchug:

Kellemes, Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek!  :ok:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #296 Dátum: December 24, 2011, 05:51:05 am CET »
Forgács Istvánné / Hajdúböszörmény /

"Tisztelt Fórumtagok!

"A karácsony a legszebb ünnep", most nekünk is az lett Önök által. Amikor megírtam a levelet nem gondoltam, hogy valaki majd egyszer csak felhív és segítséget ajánl fel nekem és lányomnak.
Nagyon szépen köszönöm Önöknek, hogy ismeretlenség ellenére ilyen nagymértékű adománnyal járultak hozzá mindennapjainkhoz. Számunkra ez nagyon nagy segítség. Nagyon szépen köszönjük!

Ezúton szeretném kifejezni hálámat, és Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánni Önöknek és családjaiknak!

Tisztelettel: Forgács Istvánné" 

Nem elérhető Milan

« Válasz #297 Dátum: December 24, 2011, 13:22:54 pm CET »
 :ok: :ok: :ok:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #297 Dátum: December 24, 2011, 13:22:54 pm CET »