November 17, 2018, 04:26:53 am CET

Szerző Téma: Bwin Infó  (Megtekintve 226596 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
Re:Bwin Infó
« Válasz #2220 Dátum: Január 14, 2018, 17:05:05 pm CET »
Végül mennyi idő alatt jött meg a pénzed Skrillre?

Meg nincs  :D Party szokott olyat hogy hetvegen nem dolgoznak es majd egy hetet kell ra varni, es vegulis egy ceg vagy mi. De eddig a bwin naptol fuggetlenul mindig szinte kerek 15 ora alatt kuldte, meg most 6.-an is (akkor meg nem volt ez az uj design). Most nem surgos, de jo tudni hogy mire szamitson az ember  :)

Nem elérhető benedek185

• Tősgyökeres
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2221 Dátum: Január 14, 2018, 18:29:06 pm CET »
Meg nincs  :D Party szokott olyat hogy hetvegen nem dolgoznak es majd egy hetet kell ra varni, es vegulis egy ceg vagy mi. De eddig a bwin naptol fuggetlenul mindig szinte kerek 15 ora alatt kuldte, meg most 6.-an is (akkor meg nem volt ez az uj design). Most nem surgos, de jo tudni hogy mire szamitson az ember  :)

Hát hallod ez kész vicc... kb. banki utalással hamarabb megérkezik kis túlzással...  :laugh:

Nem elérhető foglalt

• Kezdő
  • **
« Válasz #2222 Dátum: Január 16, 2018, 19:12:55 pm CET »
Sziasztok!

Ti hogy tudtatok regisztrálni erre a Payr-re? Nekem a cím megadásánál országot listából kell választani, Magyarország meg nincs.

szerk.: közben rájöttem, hogy regisztráció nélkül is működik.

Ez mit takar, hogy regisztráció nélkül is működik? Sportingbetre akarok befizetni a 6000 Ft.-os bónuszért, de szerintem ebből már semmi sem lesz, biztosan eltart pár napig mire hitelesítgetik. (Pláne ha jönnek azzal, hogy miért angliát jelöltem be lakhelynek. Ilyen erővel norvégiát is választhattam volna a listából, ahol fel van tüntetve vagy 10 ország.)

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2223 Dátum: Január 16, 2018, 20:07:52 pm CET »
Ez mit takar, hogy regisztráció nélkül is működik? Sportingbetre akarok befizetni a 6000 Ft.-os bónuszért, de szerintem ebből már semmi sem lesz, biztosan eltart pár napig mire hitelesítgetik. (Pláne ha jönnek azzal, hogy miért angliát jelöltem be lakhelynek. Ilyen erővel norvégiát is választhattam volna a listából, ahol fel van tüntetve vagy 10 ország.)

Belépsz a sportingbetre/bwinre, kiválasztod a payr fizetést és befizetsz. Ennyi.
Mint egy normál bankkártyás fizetés, csak itt közbe van iktatva egy plusz szolgáltató, amely sajnos felesleges vált neked és ezen lesz pár százalék veszteséged, mert forintban nem adhatod meg a befizetendő összeget.
« Utoljára szerkesztve: Január 16, 2018, 20:10:12 pm CET írta Knapp »

Nem elérhető foglalt

• Kezdő
  • **
« Válasz #2224 Dátum: Január 17, 2018, 09:57:04 am CET »
Köszönöm, működött :)

Amikor tegnapelőtt, vagy tegnapelőttelőtt felderítettem a payr oldalát, ott nekem az jött le, hogy majd ha engedjük vásárolhatsz kártyát nálunk, és azt elvásárolhatod. Nem tudom, lehet hasznosabb lett volna orosz helyett angolul tanulni, de már mindegy. A sportingbetnél meg arra gondoltam, hogy majd ennek a most még nem is létező kártyának a számát kell beírni, nem azt, amivel reggel fizettem a boltban. Jól benéztem, de sikerült, és megkaptam a +6000 -et is. A befizetés végén átváltott az oldal a román sportingbetre.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2225 Dátum: Január 17, 2018, 17:44:47 pm CET »
Köszönöm, működött :)

Amikor tegnapelőtt, vagy tegnapelőttelőtt felderítettem a payr oldalát, ott nekem az jött le, hogy majd ha engedjük vásárolhatsz kártyát nálunk, és azt elvásárolhatod. Nem tudom, lehet hasznosabb lett volna orosz helyett angolul tanulni, de már mindegy. A sportingbetnél meg arra gondoltam, hogy majd ennek a most még nem is létező kártyának a számát kell beírni, nem azt, amivel reggel fizettem a boltban. Jól benéztem, de sikerült, és megkaptam a +6000 -et is. A befizetés végén átváltott az oldal a román sportingbetre.

Nálam mostanában németre vált át elég sűrűn, amihez nem vagyok hozzászokva..
Mondjuk ha a yogano spanyolját meg tudtam "tanulni", akkor ez nem lehet gond.

Nem elérhető Tonesz

• Kezdő
  • **
  • Exchange
« Válasz #2226 Dátum: Január 19, 2018, 17:06:25 pm CET »
Bwin Sportingbet Partypoker mint tudjuk kb ugyanaz... tud valaki ehhez az oldalakhoz hasonló "klón" oldalt?

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2227 Dátum: Január 19, 2018, 18:09:13 pm CET »
Bwin Sportingbet Partypoker mint tudjuk kb ugyanaz... tud valaki ehhez az oldalakhoz hasonló "klón" oldalt?

gamebookers, de ott már nem tudsz regisztrálni, ha viszont van régről számlád, akkor az elvileg még használható.

Nem elérhető Tonesz

• Kezdő
  • **
  • Exchange
« Válasz #2228 Dátum: Január 19, 2018, 18:20:55 pm CET »
gamebookers, de ott már nem tudsz regisztrálni, ha viszont van régről számlád, akkor az elvileg még használható.

Sajna nincs, de hátha valaki tud még valamit bár ha nincs más akkor mindegy.. Vagy is lenne csak azokra sem lehet Mo-ról regelni

Nem elérhető betg

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #2229 Dátum: Február 09, 2018, 12:05:32 pm CET »
Kaptam 3.000 Ft freebetet az Olimpia örömére, nézzetek rá ti is, hátha.

Nem elérhető saviola8321

• Tősgyökeres
« Válasz #2230 Dátum: Február 09, 2018, 13:58:28 pm CET »
Kaptam 3.000 Ft freebetet az Olimpia örömére, nézzetek rá ti is, hátha.
Úgy látom ez megint csak kiválasztott ügyfeleknek jár. amúgy bekaphatják mert rengeteget fogadok náluk + póker+nyerőgépek. a hűségprogramjuk sajnos nem a legjobb úgy néz ki.  :(

Nem elérhető LosGabos

• Régi motoros
  • Statisztikus
  • Kedvenc iroda: bwin
« Válasz #2231 Dátum: Február 09, 2018, 14:15:34 pm CET »
Nekem itt 300 Ft jött, de a Sportingbet 3000-et adott, pedig tőlük több pénzt veszek ki. Ki érti ezt?

Nem elérhető LosGabos

• Régi motoros
  • Statisztikus
  • Kedvenc iroda: bwin
« Válasz #2232 Dátum: Február 13, 2018, 10:27:56 am CET »
Itt is van ugyanaz a kihívás, mint a Sportingbeten.

27 nap X 1500 Ft  =  25500 Ft a maximum veszteség. 

Ha 587 fő teljesíti a kihívást, akkor kapod vissza a pénzed.

Ha nyertes szelvényed lesz, akkor jobb a helyzet.

Ha a minimum szorzóval teszed a tippeket, akkor 1500 x 2.4 = 3600 Ft jöhet egy nyertes tippből.

Szerintem 500 alatt lesz a teljesítők száma.

Nem elérhető anarsia

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #2233 Dátum: Február 13, 2018, 10:48:45 am CET »
A maximum veszteség összege biztos annyi?  Nem kötekedésből :) Csak akkor már teljes más lesz ugye a teljesítők száma hogy visszakapd a pénzed.

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #2234 Dátum: Február 13, 2018, 12:13:19 pm CET »
Ha ma csatlakozik, akkor eppenseggel eleg a 23 tipp is, de 1500-zal szorozva az is 34500.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2234 Dátum: Február 13, 2018, 12:13:19 pm CET »