Április 04, 2020, 16:10:56 pm CEST

Szerző Téma: Bitcoin  (Megtekintve 833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drzdolik

Bitcoin
« Dátum: December 14, 2017, 19:18:46 pm CET »
Nem tudom, hogy volt-e erről szó, ha igen akkor bocs hogy új témát nyitottam.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy
1. Jó ötlet lenne e bitcoinba tenni a pénzt és úgy fogadni online? Mert elvileg ugye megy fel az ára (persze kérdés meddig és hogy, hogyan alakul a jövőben, de tegyük fel hogy megy, mint eddig, legalább néhány évig) és ha tegyük fel azt is, nem bukod le a pénzed, hanem termelsz profitot akkor az exponenciálisan növekszik, ugye a profit x árfolyam.

2. Ha az egyes kérdés igen, akkor van lehetőség ezt valahol megvalósítani, ami megbízható hely? Van aki esetleg ilyen helyen fogad?

Nem elérhető sunik29

Re:Bitcoin
« Válasz #1 Dátum: December 14, 2017, 20:43:26 pm CET »
Pont a tegnap olvastam, egy kanadai sportfogado meselte, h egyik baratja egy ev alatt kb. 0 koruli Roit produkalt, megis gazagabb 50000$ mert bitcoinban volt a penze  :D

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #2 Dátum: December 14, 2017, 22:46:30 pm CET »
Ezen nagyon erosen gondolkodtam par eve, amikor meg csak 5-600 dollaron volt a bitcoin. Atvaltani a teljes bankrollom, aztan amikor elkezd emelkedni az arfolyam leszedni a kulonbozetet es csakis avval sportfogadni.
Egyreszt en nem szamitottam arra hogy a spekulacio ennyire felviszi majd az arat (szerintem mar hatszaz dollaron is boven tul volt ertekelve), masreszt soha nem volt akkora rollom hogy ebbol aztan tenyleg kenyelmes profitot lehessen termelni nulla energiaval - most pedig mar ugy vagyok vele hogy inkabb megvarom amikor kipukkad a lufi es visszamegy egy kezelheto ertekszint ala minthogy belevagjak barmi ilyesmibe a jelenlegi helyzetben.
Van egy-ket online hely ahol lehet vele sportfogadni (nitrogensports stb.) de annyira ugral az arfolyam, hogy szerintem nehez egyensulyt talalni a hasznalataban sportfogadoi szempontbol akkor is, hogy ha unitokban gondolkodsz.

Nem elérhető drzdolik

« Válasz #3 Dátum: December 14, 2017, 23:09:43 pm CET »
én amúgy éves távlatokban gondolkodok, vagyis olyan 1 év
egyszer úgy is kipukkad a lufi de még nem most szerintem

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #3 Dátum: December 14, 2017, 23:09:43 pm CET »