Szeptember 22, 2019, 10:30:41 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 278987 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Rattis

Re:Skrill Infó
« Válasz #3300 Dátum: Május 30, 2019, 20:54:37 pm CEST »
Sziasztok!
Melyiket jobb nyitni,Skrillt vagy a Netellert?Elsősorban az egyszerű használat,praktikum az elsődleges,a költségek másodlagos szempont(jó,ha drasztikus a különbség,akkor persze nem).Elég régi leírások vannak mindkettőről,és elvétve találok 1-2 új infót,ami hasznos lehet.

Nem elérhető BaXee

« Válasz #3301 Dátum: Május 30, 2019, 21:02:04 pm CEST »
Egy kézben vannak, kb teljesen mindegy melyiket választod, én mindkettőt használom, hatalmas különbség nincsen. Arra figyelj, hogy olyan pénznemben nyisd, amilyenben az irodában játszol, hogy az átváltási költségek ne érintsék a be-ki utalásokat. Bár ezekkel lehet játszani, erről szerintem Knapp tudna egy kis előadást tartani, hogy számlát,kártyát, milyen pénznemben nyisd.  ;D

Nem elérhető Rattis

« Válasz #3302 Dátum: Május 30, 2019, 21:45:24 pm CEST »
Egy kézben vannak, kb teljesen mindegy melyiket választod, én mindkettőt használom, hatalmas különbség nincsen. Arra figyelj, hogy olyan pénznemben nyisd, amilyenben az irodában játszol, hogy az átváltási költségek ne érintsék a be-ki utalásokat. Bár ezekkel lehet játszani, erről szerintem Knapp tudna egy kis előadást tartani, hogy számlát,kártyát, milyen pénznemben nyisd.  ;D
Köszi!
A főszámlám,ahol játszanék az forint alapú,de kártya is kéne,tehát,ha jól olvastam eurós alapú kellene,hogy legyen inkább.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #3303 Dátum: Május 31, 2019, 19:06:39 pm CEST »
Eurós kártyához eurós számla, az a legjobb megoldás. Feltöltésnél úgyis a Visa/Mastercard árfolyamán vált, azon kevesebbet buksz, mintha a Skrill/Neteller váltana.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3304 Dátum: Június 03, 2019, 11:54:19 am CEST »
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha apumnak csinálok skrill számlát, és én arra a saját skrill számlámról teszek be pénzt(mivel neki nincs külön bankszámlája) akkor használhatom utána azt a pénzt? Értem azalatt azt, hogy betudok fizetni a fogadóirodákhoz?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3305 Dátum: Június 03, 2019, 12:11:26 pm CEST »
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha apumnak csinálok skrill számlát, és én arra a saját skrill számlámról teszek be pénzt(mivel neki nincs külön bankszámlája) akkor használhatom utána azt a pénzt? Értem azalatt azt, hogy betudok fizetni a fogadóirodákhoz?

Apud nevén lévő fogadószámlára fizetnél be?

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3306 Dátum: Június 03, 2019, 12:43:04 pm CEST »
Apud nevén lévő fogadószámlára fizetnél be?
igen

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #3306 Dátum: Június 03, 2019, 12:43:04 pm CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3307 Dátum: Június 03, 2019, 13:00:10 pm CEST »
igen

Elméletileg be kellene tudjon fizetni. Nem látom ennek az akadályát.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3308 Dátum: Június 03, 2019, 13:08:02 pm CEST »
Mindenkepp verifikald a számlát először. Szemelyi+szelfi amin egy kodot ir fel egy lapra. Ha van fbja, megeri azt is hozzakapcsolni, mert lepeseket lehet sporolni.

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3309 Dátum: Június 03, 2019, 15:12:25 pm CEST »
Mindenkepp verifikald a számlát először. Szemelyi+szelfi amin egy kodot ir fel egy lapra. Ha van fbja, megeri azt is hozzakapcsolni, mert lepeseket lehet sporolni.
az lesz majd persze, csak igazából az érdekelt, hogy működik e így a befizetés különböző irodákhoz.

Nem elérhető kri1219

« Válasz #3310 Dátum: Június 17, 2019, 17:44:24 pm CEST »
Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, sőt biztos meg is válaszolta már régen valaki, de nem találok infót arról, hogy mi a hátránya ha nem erősítem meg a Skrill felhasználót. Akkor mennyi a pénz fogadási limit és a többi limit? Köszönöm!

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3311 Dátum: Június 17, 2019, 23:44:37 pm CEST »
Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, sőt biztos meg is válaszolta már régen valaki, de nem találok infót arról, hogy mi a hátránya ha nem erősítem meg a Skrill felhasználót. Akkor mennyi a pénz fogadási limit és a többi limit? Köszönöm!

Nekem régebbről annyi rémlik amikor csináltam a skrill számlámat, hogy kb egy olyan 250000Ft-os pénzmozgást engedett. Aztán ha ez megvolt akkor amíg nem verifikáltam a számlát nem tudtam mozgatni azt a pénzt semerre ami a skrillemen volt.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3312 Dátum: Június 18, 2019, 13:36:54 pm CEST »
Nekem régebbről annyi rémlik amikor csináltam a skrill számlámat, hogy kb egy olyan 250000Ft-os pénzmozgást engedett. Aztán ha ez megvolt akkor amíg nem verifikáltam a számlát nem tudtam mozgatni azt a pénzt semerre ami a skrillemen volt.

Így igaz, volt egy keret, s azon belül tudtál mozogni. Azt ha elérted, akkor hitelesítés nélkül se előre, se hátra.

Nem elérhető dgabesz

« Válasz #3313 Dátum: Június 18, 2019, 23:08:32 pm CEST »
Hali!

Tanácsot/segítséget szeretnék kérni valakitől, aki képben van. Van egy skrill számlám, feltöltöttem 10e Ft-ot, azonban nem tudok vele fizetni egyik irodába sem. Visszautalni bankszámlára lehetne, de 1800 Ft-ot buknék rajta kezelési+átváltási ktg-ek miatt. Ebből már plusszba nem fogok kijönni, ezért szeretném minimalizálni a veszteséget. Ötlet? Tanács?

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3314 Dátum: Június 19, 2019, 00:43:32 am CEST »
Hali!

Tanácsot/segítséget szeretnék kérni valakitől, aki képben van. Van egy skrill számlám, feltöltöttem 10e Ft-ot, azonban nem tudok vele fizetni egyik irodába sem. Visszautalni bankszámlára lehetne, de 1800 Ft-ot buknék rajta kezelési+átváltási ktg-ek miatt. Ebből már plusszba nem fogok kijönni, ezért szeretném minimalizálni a veszteséget. Ötlet? Tanács?
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #3314 Dátum: Június 19, 2019, 00:43:32 am CEST »