Augusztus 09, 2020, 21:31:56 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 337171 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető flamman

Re:Skrill Infó
« Válasz #3330 Dátum: Július 12, 2019, 09:11:40 am CEST »
Sziasztok! Skrill szamlat hogy lehet torolni? (Nem felfuggeszteni)

Ne lépj be vagy 1 évig, ne fizesd be a nem használatért az 5 euró jutalékot, aztán majd ők törlik neked :)

(nálam kb. ez történt, bár annyi különbséggel, hogy parkolt 5 euró a számlámon, amit itt nyertem valami versenyen, de kevés volt ahhoz hogy bárhová befizessem, aztán egyszer csak se szó, se beszéd, mindenféle kommentár nélkül megszüntették a számlát, az 5 eurót is benyelve. De engedtek újat regisztrálni, melyet azóta is használok, be/kifizetés is volt)

Nem elérhető kri1219

« Válasz #3331 Dátum: Július 12, 2019, 09:37:49 am CEST »
A gond az hogy nem az en nevemen van es masnak nem szeretnek ebbol gondot, hogy 5 euros minuszba teszem es irogassanak neki.

Nem elérhető flamman

« Válasz #3332 Dátum: Július 12, 2019, 10:10:34 am CEST »
A gond az hogy nem az en nevemen van es masnak nem szeretnek ebbol gondot, hogy 5 euros minuszba teszem es irogassanak neki.

Értem, sejtettem, hogy nem is erre gondolsz. Bár - ahogy írom - nekem mindenféle előzmény és egyéb nélkül bezárták, törölték. Próbáltam a supporttal levelezni, de nem szeretnek reagálni, vagyis nem tudom, esélyes-e, hogy náluk rákérdezz.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3333 Dátum: Július 19, 2019, 05:44:32 am CEST »
Nálatok működnek a ki/befizetések? Bárhová akarok befizetni, egyszerűen hibát ír ki és visszadob. Írtam Supportnak is, máskor rögtön jön a visszaigazoló email, hogy dolgoznak az ügyön és 24 órán belül válaszolnak, de most semmi. Lehet valami nagy rendszerhiba van?

Nem elérhető Daddy

« Válasz #3334 Dátum: Július 19, 2019, 06:57:29 am CEST »
Nálam is ugyan ez van...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3335 Dátum: Július 19, 2019, 09:35:39 am CEST »
Nálam is ugyan ez van...

Az bíztató akkor... :(
Próbáltam Unibetre befizetni, semmi; 1xbet-nél szintén. Próbáltam Netellert Skrill által feltölteni, de szintén reménytelen... Kíváncsi vagyok, ha pénzt akarnék felvenni, mi lenne, de sejtem...
De most komolyan ilyenkor mi van?

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3336 Dátum: Július 19, 2019, 10:11:04 am CEST »
Nálatok működnek a ki/befizetések? Bárhová akarok befizetni, egyszerűen hibát ír ki és visszadob. Írtam Supportnak is, máskor rögtön jön a visszaigazoló email, hogy dolgoznak az ügyön és 24 órán belül válaszolnak, de most semmi. Lehet valami nagy rendszerhiba van?

Hmm... 3 napja még gond nélkül fizettem be vele...  ???

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #3336 Dátum: Július 19, 2019, 10:11:04 am CEST »
5000 forint értékű ingyenes fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3337 Dátum: Július 19, 2019, 10:25:20 am CEST »
Hmm... 3 napja még gond nélkül fizettem be vele...  ???

2 napja én is... de valami gebasz csak lehet, mert a Fb oldaluklon van jó pár komment, ami szidja őket és panaszkodik, hogy az utóbbi pár napban full megbízhatatlanok..

Erősen gondolkodom, hogy otthagyjam őket, ami a supportot illeti kritikán aluli..

Egyre jobb, Skrill login:

"An error occurred while processing your request.
Reference #30.d4d756cf.1563525002.49d5bf0
;D :D ;D
« Utoljára szerkesztve: Július 19, 2019, 10:32:38 am CEST írta benedek185 »

Nem elérhető peshark

« Válasz #3338 Dátum: Július 19, 2019, 12:30:36 pm CEST »
A darts miatt kipróbáltam, hogy a napi tippes skrilles pénzeket feltolom unira, nekem minden probléma nélkül ment, az oldalon is be tudtam lépni, illetve a befizetés is sikeres volt.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3339 Dátum: Július 19, 2019, 12:45:58 pm CEST »
A darts miatt kipróbáltam, hogy a napi tippes skrilles pénzeket feltolom unira, nekem minden probléma nélkül ment, az oldalon is be tudtam lépni, illetve a befizetés is sikeres volt.

Hát akkor nem tudom mi lehet... :(

Elérhető Pozzato

« Válasz #3340 Dátum: Július 19, 2019, 12:50:53 pm CEST »
Nekem is működik a ki és belépés, illetve befizetés. Volt már hasonlóra példa, lehet kicsit várjál @benedek185 , aztán pár napon belül megoldódik a probléma.

Nem elérhető runin

« Válasz #3341 Dátum: Július 20, 2019, 09:45:09 am CEST »
Este befizettem,pár óra múlva,hajnalban kértem kifizetést. Nem volt semmi gond,most várom a cash-t.  :D

Nem elérhető Zsoca

« Válasz #3342 Dátum: Július 20, 2019, 12:04:11 pm CEST »
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Sziasztok!
Az adott témához kapcsolódva,hasonló cipőben járok,kértem is már itt segítséget pár napja de nem sikerült felhasználni az összeget...
2900Ft-ról van szó:
-kifizetni csak visa kártyára engedné(nincs)
-bankszámlára vmiért nem engedi kifizetni
-tradelni(ahogy @batman91ajánlotta) nem tudom,mert a min összeg 10euró (~3300Ft)
-pl neteller-re nem engedi átutalni
-befizetni sehova se tudok vele
 :D
Valami egyéb ötlet valakinek?
pl ha átutalom valakinek,ő meg vissza? az működhet,utána be tudok fizetni? ( természetesen "kezelési költséget" állom ;)
Bocs, a fa*ságért,de már felcsesztem magam :D

Nem elérhető runin

« Válasz #3343 Dátum: Július 20, 2019, 12:42:54 pm CEST »
Sziasztok!
Az adott témához kapcsolódva,hasonló cipőben járok,kértem is már itt segítséget pár napja de nem sikerült felhasználni az összeget...
2900Ft-ról van szó:
-kifizetni csak visa kártyára engedné(nincs)
-bankszámlára vmiért nem engedi kifizetni
-tradelni(ahogy @batman91ajánlotta) nem tudom,mert a min összeg 10euró (~3300Ft)
-pl neteller-re nem engedi átutalni
-befizetni sehova se tudok vele
 :D
Valami egyéb ötlet valakinek?
pl ha átutalom valakinek,ő meg vissza? az működhet,utána be tudok fizetni? ( természetesen "kezelési költséget" állom ;)
Bocs, a fa*ságért,de már felcsesztem magam :D

Nem működik,haverral kipróbáltuk.
Egy megoldás lehet,ha átutalod valakinek,akinek van Skrillhez kártyája,amivel tud kivenni automatából,ő pedig vesz neked egy paysafe-et,amivel be tudsz fizetni.
Ha gondolod,ebben tudok segíteni,évek óta Skrillen intézem a szerencsejáték forgalmat. Pénz onnan-oda,kártyával meg ki az automatából a pénztárcámba. :D :redchug:

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3344 Dátum: Július 20, 2019, 21:58:32 pm CEST »
Este befizettem,pár óra múlva,hajnalban kértem kifizetést. Nem volt semmi gond,most várom a cash-t.  :D

Jó neked, nálam még mindig nem enged semmit se...  kabaré  :D
Se készpénzfelvételt, se banki átutalásos kifizetést, se befizetést fogadóirodához, se Netellerre való áttöltést... semmit... :DD már próbáltam 65 böngészővel, mobilnettel, wifivel, 2 laptoppal, telóval és semmi... már rágom a falat kínomban... :DD
Annyit írtak vissza, hogy nyugodjak meg aktív a számlám és nem korlátoztak le, töröljem az előzményeket és a cookie-kat, ja és használjak másik böngészőt. Szóval itt tartok, beragadt 2 napja a pénzem és semmi megoldás...  ;D

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #3344 Dátum: Július 20, 2019, 21:58:32 pm CEST »