December 11, 2019, 12:02:28 pm CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 291930 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sarkanyolo2

Re:Skrill Infó
« Válasz #3390 Dátum: Október 31, 2019, 09:30:43 am CET »
Ez mindig is igy volt. Az elso 10euro volt az első eves dij. Egy ev utan levonjak a kovit es így tovább.

Áh, okés, köszi!

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #3391 Dátum: Október 31, 2019, 19:29:13 pm CET »
SMS autentikacios kodok 45 perces kesessel erkeznek meg de csak 15 perced van beirni oket az igenylestol szamitva.
Ezek mindig talalnak uj modszereket hogy alulmuljak a felhasznaloi elmenyt.

Nem elérhető sarkanyolo2

« Válasz #3392 Dátum: November 01, 2019, 10:28:15 am CET »
SMS autentikacios kodok 45 perces kesessel erkeznek meg de csak 15 perced van beirni oket az igenylestol szamitva.
Ezek mindig talalnak uj modszereket hogy alulmuljak a felhasznaloi elmenyt.

Nekem tegnap rendben volt, kb fél perc alatt megjött.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #3393 Dátum: November 02, 2019, 19:21:34 pm CET »
Van, amikor meg sem jön. :wall:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető potter97

« Válasz #3394 Dátum: November 24, 2019, 14:10:40 pm CET »
Sziasztok !  :)

MasterCard bankkártyám van és a Skrill az elmúlt időben a MasterCard-ról befizetett pénzt automatikusan Non-gambling státuszba teszi és nem lehet befizetni a kártyát. Ezért azt ajánlották nekem, hogy utaljak be a Skrill számlámra és utána már mükődni fog a feltöltés. Kérdésem az lenne, hogy a RapidTransferrel való beutalást követően fogok tudni ugyanúgy fogadószámlára befizetni? Azért lenne ez fontos, mert amellett hogy ugyanúgy 1%-ot számolnak fel sokkal gyorsabb mint 2-3 munkanapos átfutás.

Nem elérhető euro1000

« Válasz #3395 Dátum: November 24, 2019, 20:31:31 pm CET »
Ha törlöm a fiókot tudok utána másikat nyitni / saját adatokkal /

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3396 Dátum: November 24, 2019, 21:06:52 pm CET »
Ma befizettem bitcoinnal, nem először. Sima alap számlám van, forintos. Erre a befizetett összeg Nem konvertálódott át forintba hanem lett egy Eurós wallet is. WTF??

Be akartam fizetni vele de a hufos walleton nem volt pénz és azzal akarta. 10perc volt mire megtaláltam felül az Euro fült,mert automatikusan nem engedte arról levonni..

Azt hittem a multicurrency csak vipeknek van..

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #3396 Dátum: November 24, 2019, 21:06:52 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #3397 Dátum: December 03, 2019, 12:06:57 pm CET »
Elején még rendben volt, hogy egy-két alkalommal kért valamilyen azonosítást a belépéskor a Skrill, de most már minden egyes alkalommal... Nonszensz az egész, ha éppenséggel ki és belépsz a számládra - mert valamit elfelejtettél -, akkor egyből azonosítsd magad, miközben 10 másodperccel még az oldalon voltál. Elhiszem, hogy sok a visszaélés és csalás (lásd másik topic), de a normális felhasználókat nem kéne folyamatosan vegzálni, akik eddig eleget tettek az összes azonosításnak és semmi gond nem volt velük éveken át.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3398 Dátum: December 03, 2019, 12:30:53 pm CET »
Elején még rendben volt, hogy egy-két alkalommal kért valamilyen azonosítást a belépéskor a Skrill, de most már minden egyes alkalommal... Nonszensz az egész, ha éppenséggel ki és belépsz a számládra - mert valamit elfelejtettél -, akkor egyből azonosítsd magad, miközben 10 másodperccel még az oldalon voltál. Elhiszem, hogy sok a visszaélés és csalás (lásd másik topic), de a normális felhasználókat nem kéne folyamatosan vegzálni, akik eddig eleget tettek az összes azonosításnak és semmi gond nem volt velük éveken át.

Elméletileg van egy olyan, hogy megjegyzi az eszközt, s akkor nem baszogat annyit.

Nem elérhető BaXee

« Válasz #3399 Dátum: December 03, 2019, 12:31:53 pm CET »
Elméletileg van egy olyan, hogy megjegyzi az eszközt, s akkor nem baszogat annyit.

Van, berakod trusted-be az eszközt amikor belépsz és csókolom.

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #3400 Dátum: December 03, 2019, 12:57:04 pm CET »
Van, berakod trusted-be az eszközt amikor belépsz és csókolom.
Ugyanúgy kéri, hiába lépsz be ugyanazon az eszközön pár perccel később, nem segít semmit sem.

Elérhető peshark

« Válasz #3401 Dátum: December 03, 2019, 13:38:16 pm CET »
Igen ez igy van egy ideje mar, es nem tudsz vele mit csinalni..

Nem elérhető BaXee

« Válasz #3402 Dátum: December 03, 2019, 15:43:53 pm CET »
Kipróbáltam egy másik gépen, jön a kód beírom, majd kéri a pin-t bepipálom a megbízható eszközt, kilépek, aztán következőnek csak simán a passwordot kéri...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #3403 Dátum: December 03, 2019, 15:56:02 pm CET »
Kipróbáltam egy másik gépen, jön a kód beírom, majd kéri a pin-t bepipálom a megbízható eszközt, kilépek, aztán következőnek csak simán a passwordot kéri...
Nálam is ugyanez a metódus volt, mégis kérte, de legalább nálad akkor működik, hátha másnál is. Először azt hittem, hogy véletlenül, elbasztam valamit, de már pipálni újból nem tudtam (értelemszerűen), de a PIN/SMS és egyéb opciókból újból választanom kellett.

u.i.: Mondjuk nekem az alkalmazásuknál tableten is szinte mindig azonosítást kért régebben (már egy ideje nem használom), míg telóra szintén letöltöttem anno, ott elvétve volt.
« Utoljára szerkesztve: December 03, 2019, 15:59:15 pm CET írta Pozzato »

Nem elérhető ballotta

« Válasz #3404 Dátum: December 03, 2019, 23:50:53 pm CET »
Ha régi (hardveres) tokenem van, akkor is kötelező az SMS-es azonosítás?

Sportfogadas.org

Bet365 forum felso 1
« Válasz #3404 Dátum: December 03, 2019, 23:50:53 pm CET »