Március 23, 2019, 15:42:31 pm CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 260772 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető starke

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #330 Dátum: Május 21, 2012, 07:18:30 am CEST »
Sziasztok

Aki utalt már skrillre annak mennyi ideig tartott míg odaért a pénz? Elméletileg belföldi utalás, mert a commerzbanknál van magyar számlájuk ahogy láttam.
 :cya:

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #331 Dátum: Május 21, 2012, 13:46:34 pm CEST »
Sziasztok

Aki utalt már skrillre annak mennyi ideig tartott míg odaért a pénz? Elméletileg belföldi utalás, mert a commerzbanknál van magyar számlájuk ahogy láttam.
 :cya:
Magyarorszagrol nem müködik az azonnali atutalas MBre? Elvileg mennie kene.Igaz kicsit költsegesebb,de azonnali,mintha kartyaval töltene az ember. Igy nem varsz es meg is oldodott a kartyaproblema.

A Commerzbanknál lévő számlájukra odaérhet normál utalásnál 1 banki munkanap alatt vagy azonnali átutalásnál rögtön a pénz (bár szerintem ez marha drága mulatság a legtöbb szolgáltatónál), de akkor még csak a gyűjtő számlájukon van szerintem, ahonnan majd szépen átvezetik a saját mb egyenlegedre az összeget.
Inkább ez igényel időt...

Éppen ezért feleslegesnek tartom az azonnali utalás plusz költségét, mert attól még ülhetnek rajta 1-2 napot is.
(hja és júliustól 4 óránként teljesülnek majd a belföldi giro utalások, tehát ez ingyen megoldódik)

Ahogy emlékszem, starke, a 2. munkanapon rajta volt legutóbb, de akár az utalást követő nap délelőttjén is jóváírhatják elvileg. Addigra már a commerzbanknál van a pénz...

Nem elérhető starke

« Válasz #332 Dátum: Május 21, 2012, 20:24:45 pm CEST »
A Commerzbanknál lévő számlájukra odaérhet normál utalásnál 1 banki munkanap alatt vagy azonnali átutalásnál rögtön a pénz (bár szerintem ez marha drága mulatság a legtöbb szolgáltatónál), de akkor még csak a gyűjtő számlájukon van szerintem, ahonnan majd szépen átvezetik a saját mb egyenlegedre az összeget.
Inkább ez igényel időt...

Éppen ezért feleslegesnek tartom az azonnali utalás plusz költségét, mert attól még ülhetnek rajta 1-2 napot is.
(hja és júliustól 4 óránként teljesülnek majd a belföldi giro utalások, tehát ez ingyen megoldódik)

Ahogy emlékszem, starke, a 2. munkanapon rajta volt legutóbb, de akár az utalást követő nap délelőttjén is jóváírhatják elvileg. Addigra már a commerzbanknál van a pénz...

Köszi a választ, hát kíváncsi leszek mert péntek reggel utaltam el, és még ma este sincs rajta a pénz, de remélem holnapra már meglesz.  :cya:

Nem elérhető demi

« Válasz #333 Dátum: Május 22, 2012, 06:28:04 am CEST »
Hali!
Szeretnek MC az accountohoz rendelni,de nagyon nem tetszik az 1,8%os valtasi költsegük. Van ra lehetösege,hogy megvaltoztassam a szamla valutanemet?

Közben talaltam vmit:
"Can I change the currency of my Skrill (Moneybookers) account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: ‘My Profile’ > ‘I want to change the currency of my Skrill (Moneybookers) account’."

Ha jol ertelmezem,akkor nem megy a jatek,kiveve ha meg nem küldtem es fogadtam penzt.
« Utoljára szerkesztve: Május 22, 2012, 06:31:44 am CEST írta demi »

Nem elérhető RedMunchen

• Veterán
« Válasz #334 Dátum: Május 22, 2012, 06:42:21 am CEST »
Köszi a választ, hát kíváncsi leszek mert péntek reggel utaltam el, és még ma este sincs rajta a pénz, de remélem holnapra már meglesz.  :cya:

Szintén pénteken utaltam, annyi különbséggel, hogy csupán délután. Egyébként a mai napra várom.

Nem elérhető benson

• Tősgyökeres
  • kislányom
  • Kedvenc iroda: Pinnacle
« Válasz #335 Dátum: Május 22, 2012, 08:02:43 am CEST »
Hali!
Szeretnek MC az accountohoz rendelni,de nagyon nem tetszik az 1,8%os valtasi költsegük. Van ra lehetösege,hogy megvaltoztassam a szamla valutanemet?

Közben talaltam vmit:
"Can I change the currency of my Skrill (Moneybookers) account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: ‘My Profile’ > ‘I want to change the currency of my Skrill (Moneybookers) account’."

Ha jol ertelmezem,akkor nem megy a jatek,kiveve ha meg nem küldtem es fogadtam penzt.

Igen, viszont van egy másik módszer is: be kell záratni a számlát (Account/Security => I would like to close my Skrill (Moneybookers) account), aztán ha ez megvan, nyithatod az újat. E-mail cím, kátya- és bankszámlaadatok nem tudom, lehetnek-e ugyanazok, mint a régi számláé, erre kérdezz rá!

Nem elérhető demi

« Válasz #336 Dátum: Május 22, 2012, 16:08:01 pm CEST »
Köszi a gyors valaszt!
Akkor marad minden a regiben. A 90napos limitem jelenleg majd´ 10millio forint es ez egy szamla hozzaadasaval csak emelkedni fog.Ezt azert inkabb nem szarom el.

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #336 Dátum: Május 22, 2012, 16:08:01 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető dzoli

• Haladó
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #337 Dátum: Május 23, 2012, 00:41:31 am CEST »
Indul a móka :

"From May 21st until the Euro 2012 Final July 1st, you can earn 5 times as many loyalty points on your transactions, from the moment you take part. Points you can redeem into cash (equal to 1% cashback) or special VIP EuroClub rewards. No limits, no thresholds, and no upload conditions."

Nem elérhető ab_aevo

• Régi motoros
« Válasz #338 Dátum: Május 25, 2012, 12:38:50 pm CEST »
Mennyi mostanság egy új számlánál a tranzakciós limit?

Nem elérhető pukk

• Tősgyökeres
« Válasz #339 Dátum: Május 25, 2012, 17:55:37 pm CEST »
HA arra gondolsz mennyit utalgathatsz irodákba be-ki.Akkor csak annyit mondok hogy nem tudom.
De ha kevés lenne akkor lakcím meg ilyen olyan ellenörzésekkel növelheted.Ha meg ez is kevés akkor VIP statuszt kapsz/kérhetsz amivel már akármennyit lehet utalni határ a csillagos ég :).
Úgyhogy ilyenek miatt nem kell aggódni.

Elérhető Salvio

• Tősgyökeres
« Válasz #340 Dátum: Május 25, 2012, 19:01:54 pm CEST »
Indul a móka :

"From May 21st until the Euro 2012 Final July 1st, you can earn 5 times as many loyalty points on your transactions, from the moment you take part. Points you can redeem into cash (equal to 1% cashback) or special VIP EuroClub rewards. No limits, no thresholds, and no upload conditions."

Ez az ajánlat mindenkire vonatkozik vagy csak a VIP tagokra?

Nem elérhető ab_aevo

• Régi motoros
« Válasz #341 Dátum: Május 25, 2012, 19:43:38 pm CEST »
HA arra gondolsz mennyit utalgathatsz irodákba be-ki.Akkor csak annyit mondok hogy nem tudom.
De ha kevés lenne akkor lakcím meg ilyen olyan ellenörzésekkel növelheted.Ha meg ez is kevés akkor VIP statuszt kapsz/kérhetsz amivel már akármennyit lehet utalni határ a csillagos ég :).
Úgyhogy ilyenek miatt nem kell aggódni.

Tudom.
A skrillről kimenő tranzakciók összértékére gondoltam. Régebben 1000 euró volt, azért kérdem, mostanában is annyi-e.

Nem elérhető vmlinuz

• senki
  • Tősgyökeres
  • God is a DJ
  • Kedvenc iroda: bet365
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #342 Dátum: Május 25, 2012, 20:19:57 pm CEST »
Nem hinném, hogy emeltek volna az alap limiten. Megnézni nem tudom, nekem már le van ellenőrizve minden.

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
« Válasz #343 Dátum: Május 25, 2012, 21:04:26 pm CEST »

Egyik barátom éppen ma nyitott számlát, de forintosat. 299,600 HUF a limit, ez valószínűleg 1,000 EUR-ban van meghatározva EUR-s számlában.

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #344 Dátum: Május 25, 2012, 21:49:47 pm CEST »
Ez az ajánlat mindenkire vonatkozik vagy csak a VIP tagokra?

Mindenkire vonatkozik. De természetesen eleinte el kell érned a VIP szintet, de ekkora tranzakciókkal nincs ahogy ne érd el.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #344 Dátum: Május 25, 2012, 21:49:47 pm CEST »