Május 21, 2019, 05:04:58 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető athlon

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #375 Dátum: Június 02, 2012, 16:43:30 pm CEST »
  Nézd meg a szabogabi 34 bejegyzését a 25. oldalon. Az a net számlám másolata és nekem ott írta az összeget EUR-ban is bár nem fogadta el. MOst még én is nyomozok hogy ne írjak rosszat 3.-ra

Nekem a webszámlámról nem jelez semmi a csekkbefizetéseknél. :/ A számla részletes adatainál az előjegyzett kártyaforgalmaknál jelez -824 forintot, de euróban sehol nem látom az összeget.

szerk.: bár mondjuk lehet azért van ott, mert banki zárás után csináltam a verifikációt.
« Utoljára szerkesztve: Június 02, 2012, 16:45:38 pm CEST írta athlon »

Nem elérhető szabogabi34

« Válasz #376 Dátum: Június 02, 2012, 16:51:07 pm CEST »
Nekem a webszámlámról nem jelez semmi a csekkbefizetéseknél. :/ A számla részletes adatainál az előjegyzett kártyaforgalmaknál jelez -824 forintot, de euróban sehol nem látom az összeget.

szerk.: bár mondjuk lehet azért van ott, mert banki zárás után csináltam a verifikációt.
Én most találtam meg az összeget ,de még nem írtam be nem soká jelentkezem a fejleményekkel. Ja úgy néz ki hogy legalább 3-4 nap telt el az ellenörzés megkezdése után és csak most jelent meg a netszámlámon az összeg. Szerintem várj pár napot, addig ne csinálj semmit.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #377 Dátum: Június 02, 2012, 17:00:27 pm CEST »
Kösz a választ. Ilyen hülyeséget sem hallottam. És akkor megint csináljam meg az ellenőrzést meg minden, hiába ugyanaz a kártya száma mint volt?
Paypalnél is pont ugyanez az eljárás. Hiába ugyanaz a kártyaszám, CVC/CVV általában más.

Nem elérhető szabogabi34

« Válasz #378 Dátum: Június 02, 2012, 17:10:11 pm CEST »
Sikerült a kártyámat ellenőriztetnem ,úgy néz ki én voltam a béna eddig. Mindenkinek köszi a segítséget!

Nem elérhető grader

« Válasz #379 Dátum: Június 02, 2012, 21:31:37 pm CEST »
Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni, anyagit! 1500Ft-ot (akinek ez jelentéktelen összeg) valaki eltud küldeni az MB számlámra, hogy feltölthessek bet365re, ugyanis a következő történt. Még tegnap, pénteken, fizettem a bankszámlámra, hogy majd a hétvégén tudjak fogadni. Ma utalnám át MB számlámra és látom, hogy mínuszban van a bankszámlám.. kikövetkeztettem, hogy a kártyám éves díjának levonása most esedékes.. Így lőttek a hétvégi fogadásoknak. Természetesen a hétfői napon visszautalom a kölcsönt (esetleg némi plusszt). Azt még nem írtam, hogy mennyire fontos lenne. Itt van a Moneybookershez rendelt e-mail címem: blezy@freemail.hu

Nem elérhető Miezmármegint

« Válasz #380 Dátum: Június 03, 2012, 09:33:40 am CEST »
Szia!
Az OTP Call Centert hívtam fel, ami 24 órás ügyfélszolgálat. Ellenőrizték néhány kérdéssel,hogy én vagyok e a számlatulajdonos majd azonnal közölték a levont összeget. Az egész egy pár perc. Természetesen először én is tippeltem, amivel buktam egy napot.

Nem elérhető spitfire

« Válasz #381 Dátum: Június 05, 2012, 01:39:08 am CEST »
Sziasztok!

A skrillnek van magyar ügyfélszolgálata, vagy csak angolul lehet nekik e-mailt írni?
Nem tudom ugyanis, hogy be tudok-e fizetni hozzájuk úgy h bemegyek a Commerzbankba és ott befizetek a skrilles számlámra, vagy csak átutalással működik a dolog, személyes befizetéssel nem?

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #381 Dátum: Június 05, 2012, 01:39:08 am CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #382 Dátum: Június 05, 2012, 08:54:54 am CEST »
Nem működik!

Nem elérhető Alk

« Válasz #383 Dátum: Június 07, 2012, 12:48:27 pm CEST »
Eddig hitelesítettem a bankkártyámat (amiről a befizetéseket szoktam intézni skrillre), illetve az imént kapott levéllel a lakcímemet. Azt szeretném kérdezni, hogy kell/lehetséges/érdemes-e mást is elintézni? Így még milyen akadályokba ütközhetek? Növelni a pénzforgalom felső határát hogyan lehet még? Köszönöm előre is!

Nem elérhető demi

« Válasz #384 Dátum: Június 08, 2012, 19:36:01 pm CEST »
Tovabbi bankszamlakat adsz hozza(ha van)
Nekem mar 5szamlam van hozzaadva.(az elsö harom mar nem el,de regen többször fizetem be roluk.)

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #385 Dátum: Június 11, 2012, 10:10:05 am CEST »
Rúgott már valaki 11-est, és nyert vele pénzt?

Én már rúgtam 3-at, ebből kétszer nyertem 1 eurót!  :great:

Nem elérhető benson

« Válasz #386 Dátum: Június 11, 2012, 10:18:41 am CEST »
Rúgott már valaki 11-est, és nyert vele pénzt?

Én már rúgtam 3-at, ebből kétszer nyertem 1 eurót!  :great:

5-öt rúgtam, 2 bement, 1+10€.

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #387 Dátum: Június 11, 2012, 10:29:04 am CEST »
5-öt rúgtam, 2 bement, 1+10€.

Az szép. És jóváírták már egyébként? - mert nekem még nem.

Nem elérhető benson

« Válasz #388 Dátum: Június 11, 2012, 11:24:39 am CEST »
Az szép. És jóváírták már egyébként? - mert nekem még nem.

Az 1-et igen, a 10-et még nem (ez pénteki lövés volt).

Nem elérhető Lord

« Válasz #389 Dátum: Június 11, 2012, 11:42:50 am CEST »
Fel szeretném oldani a számlámat, amihez el kellene küldenem a személyim másolatát Angliába. Valaki nem tud egy e-mail címet, ahol lehetne velük egyeztetni egy esetleges e-mailben való adathitelesítésről vagy bármi ilyen?

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #389 Dátum: Június 11, 2012, 11:42:50 am CEST »