Május 21, 2019, 18:47:16 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265534 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ab_aevo

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #390 Dátum: Június 11, 2012, 11:55:27 am CEST »
Fel szeretném oldani a számlámat, amihez el kellene küldenem a személyim másolatát Angliába. Valaki nem tud egy e-mail címet, ahol lehetne velük egyeztetni egy esetleges e-mailben való adathitelesítésről vagy bármi ilyen?

sajnos, szerintem ha egyszer kitalálták, h el kell küldeni postán akkor el kell küldeni postán. Én is így jártam pár éve el is küldtem, hát mit mondjak pár hónapba bele telt mire megoldódott a dolog.

Nem elérhető Lord

« Válasz #391 Dátum: Június 11, 2012, 12:11:13 pm CEST »
sajnos, szerintem ha egyszer kitalálták, h el kell küldeni postán akkor el kell küldeni postán. Én is így jártam pár éve el is küldtem, hát mit mondjak pár hónapba bele telt mire megoldódott a dolog.
Köszönöm az információt. Ez így nem hangzik túl jól. Az sem működik, hogy ezt zárolom, és nyitok egy újat?

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #392 Dátum: Június 11, 2012, 12:18:09 pm CEST »
Köszönöm az információt. Ez így nem hangzik túl jól. Az sem működik, hogy ezt zárolom, és nyitok egy újat?

kérdezz rá e-mailben, nem tudom a moneybookers, hogy kezeli az új számla nyitását, annyira nem ellenőrzik a dolgokat mint a fogadóirodák, de jobb inkább lassan megoldani mint aztán később megszívni.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #393 Dátum: Június 11, 2012, 13:33:08 pm CEST »
Support részlegen volt dokumentum feltöltést, megpróbálhatod azt is.

Látom zárolva vagy, akkor nem tudom.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #394 Dátum: Június 11, 2012, 20:01:06 pm CEST »
Az 1-et igen, a 10-et még nem (ez pénteki lövés volt).

És promó kóddal regisztráltál? Nekem csak 1 eurós gólokat sikerült eddig. A lényeg, hogy minden nap éjfél után kell csinálni egy tranzakciót és utána a gól is elsőre bemegy.

Nem elérhető Whylechlapht

« Válasz #395 Dátum: Június 14, 2012, 13:12:58 pm CEST »
Ma utaltam egyet ki-be, és hogyan lehet erre a tizenegyes rúgásokra regisztrálni?

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #396 Dátum: Június 14, 2012, 14:24:23 pm CEST »
Ma utaltam egyet ki-be, és hogyan lehet erre a tizenegyes rúgásokra regisztrálni?

Tessék, itt egy promó kódos link, elvileg erre 1 eurónál jobb gólt ad: Az participate opciónál kell regelni és kb 1-4 nap múlva küldik a nevedre a góllövős linket:

http://www.moneybookers.com/ads/score-with-skrill/?promo_id=16258190

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #396 Dátum: Június 14, 2012, 14:24:23 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Whylechlapht

« Válasz #397 Dátum: Június 14, 2012, 14:49:36 pm CEST »
Tessék, itt egy promó kódos link, elvileg erre 1 eurónál jobb gólt ad: Az participate opciónál kell regelni és kb 1-4 nap múlva küldik a nevedre a góllövős linket:

http://www.moneybookers.com/ads/score-with-skrill/?promo_id=16258190

Köszöntem!  :beerchug:

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #398 Dátum: Június 14, 2012, 15:48:07 pm CEST »
Köszöntem!  :beerchug:

Szívesen. Ja és úgy csináld, hogy ha megkapod a linket mindig előtte csinálj egy minimális értékű tranzakciót és utána lődd a gólt. Az e mailben kapott linket ne töröld majd, mert minden napra 1 gólt ér.

Nem elérhető Alk

« Válasz #399 Dátum: Június 14, 2012, 18:27:51 pm CEST »
Jelenleg a következő limitekkel rendelkezik a számlám:

Your outgoing transaction limit  [?]   12000.00 EUR / in any 90 day period
Your credit/debit card deposit limit   1500.00 EUR / in any 60 day period
Your per transaction limit [?]    10000.00 EUR

A fenti összeghatárok növelhetők? Ha igen, akkor mit kell tennem érte?

Nem elérhető benson

« Válasz #400 Dátum: Június 15, 2012, 11:04:25 am CEST »
És promó kóddal regisztráltál?

Igen, kóddal. E-mail jött, benne a linkkel. A 10€ viszont még nem érkezett meg.

Nekem csak 1 eurós gólokat sikerült eddig. A lényeg, hogy minden nap éjfél után kell csinálni egy tranzakciót és utána a gól is elsőre bemegy.

Közvetlen éjfél után? Ezt miből gondolod?

Nem elérhető benson

« Válasz #401 Dátum: Június 15, 2012, 11:32:44 am CEST »
Your credit/debit card deposit limit   1500.00 EUR / in any 60 day period
Ez 3000€-ig növelhető, további kártyákat kell regisztrálni.

Your per transaction limit [?]    10000.00 EUR
Ez már semmiképpen sem növelhető tovább.

Your outgoing transaction limit  [?]   12000.00 EUR / in any 90 day period
VIP-tagság nélkül szerintem ez sem növelhető tovább, VIP-tagsággal viszont erre már nincs limit, vagyis korlátlanul lehet pénz küldözgetni (figyelembe véve persze a 10000€/tranzakció limitet).

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #402 Dátum: Június 15, 2012, 11:58:59 am CEST »
Igen, kóddal. E-mail jött, benne a linkkel. A 10€ viszont még nem érkezett meg.

Közvetlen éjfél után? Ezt miből gondolod?

Én mindig így csinálom. Éjfél után send money. Utána góllövés a linkkel és azonnal jó. Az egyik haveromnak sikerült 5 eurós linket regisztráltatni és azt használva eddig kisebb csúszásokkal minden napra ki is fizették az 5 eurót. Heti 10.000. Huf elég jó díj egy kis kattintgatásért. A helyedben a 10 uerós linket nyomatnám minden nap éjfél után, ha nálad is működik naponta, akkor jól kereshetsz hetente.

Nem elérhető benson

« Válasz #403 Dátum: Június 15, 2012, 13:00:13 pm CEST »
Én mindig így csinálom. Éjfél után send money. Utána góllövés a linkkel és azonnal jó. Az egyik haveromnak sikerült 5 eurós linket regisztráltatni és azt használva eddig kisebb csúszásokkal minden napra ki is fizették az 5 eurót. Heti 10.000. Huf elég jó díj egy kis kattintgatásért. A helyedben a 10 uerós linket nyomatnám minden nap éjfél után, ha nálad is működik naponta, akkor jól kereshetsz hetente.

Kössz a fülest, egy próbát megér. Akkor azt mondod, ne is foglalkozzak a napi góllövésre biztató emailjükkel (amit mindig reggel 7-kor küldenek), hanem éjfél után kattintsak arra a linkre, ami a 10€-s lövést hozta?
Viszont én még ezt az 1 db 10€-t sem kaptam meg. Lehet, hogy azt ritkábban írják jóvá? Elvileg ezt is a következő munkanapon írják jóvá (Your cash reward will be credited to your Skrill (Moneybookers) account the next business day. To receive your cash reward simply login to your account and use the money you’ve won.).
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2012, 13:04:48 pm CEST írta benson »

Nem elérhető benson

« Válasz #404 Dátum: Június 15, 2012, 13:08:56 pm CEST »
Valami bibi van a rendszerükben, mivel kíváncsiságból újra lőttem a 10€-s linkkel, és utána már jött is az email: What a penalty. The goalkeeper had no chance. You’ve scored, you’ve won € 10 with Skrill.
Pedig reggel már meglőttem a napi 1-et (többet ugye nem lehet).
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #404 Dátum: Június 15, 2012, 13:08:56 pm CEST »