Május 25, 2019, 06:55:34 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZTE88

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #405 Dátum: Június 15, 2012, 13:20:29 pm CEST »
Valami bibi van a rendszerükben, mivel kíváncsiságból újra lőttem a 10€-s linkkel, és utána már jött is az email: What a penalty. The goalkeeper had no chance. You’ve scored, you’ve won € 10 with Skrill.
Pedig reggel már meglőttem a napi 1-et (többet ugye nem lehet).
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.

Teljesen random az egész. Nálam pl. az 1 eurósokat múlt héten csütörtökön egyben fizették. Azóta meg naponta kétnaponta. Lényeg, hogy naponta a 10 eurós patront csak egyszer lődd el és mindig a tranzakció után, hogy ezzel jogosulttá válj a zsetonra. A supportnak nyugodtan írhatsz, hogy pengessék ki a dellát, neked itt heti 21.000. Hufról van szó. Nem mindig van ilyen promóció, addig kell ütni a vasat, míg meleg. A magam részéről sajnálom, hogy elcsesztem és túl hamar regeltem promo kód nélkül, mert sokra nem mentem eddig a napi egy eurókkal, pedig becsülöm a kis pénzt is. Azóta meg hiába léptem be új promo linkekkel új e mailt már nem küldött. Szóval, ha megvannak a napi 10 eurós góljaid és előtte a tranzakciók is, napi egyszer, akkor nyugodtan írhatsz a supportnak, de arra ügyelj, hogy csak azokat kérd, amelyek megfeleltek a játékszabályoknak. Ki fogják fizetni, hidd el.
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2012, 13:31:46 pm CEST írta ZTE88 »

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #406 Dátum: Június 15, 2012, 13:57:04 pm CEST »
Kössz a fülest, egy próbát megér. Akkor azt mondod, ne is foglalkozzak a napi góllövésre biztató emailjükkel (amit mindig reggel 7-kor küldenek), hanem éjfél után kattintsak arra a linkre, ami a 10€-s lövést hozta?
Viszont én még ezt az 1 db 10€-t sem kaptam meg. Lehet, hogy azt ritkábban írják jóvá? Elvileg ezt is a következő munkanapon írják jóvá (Your cash reward will be credited to your Skrill (Moneybookers) account the next business day. To receive your cash reward simply login to your account and use the money you’ve won.).

Az viszont még fontos, ha gólt lősz, akkor csak egy linkkel próbáld meg egy nap, mert a supportól kérdeztem is és írták, hogy napi egyszer lehet csak próbálni. Nem az lehetett a gond, hogy mindennap nyomtad a 10 eurós és az 1 eurós linket is?

Nem elérhető benson

« Válasz #407 Dátum: Június 15, 2012, 17:35:46 pm CEST »
Az viszont még fontos, ha gólt lősz, akkor csak egy linkkel próbáld meg egy nap, mert a supportól kérdeztem is és írták, hogy napi egyszer lehet csak próbálni. Nem az lehetett a gond, hogy mindennap nyomtad a 10 eurós és az 1 eurós linket is?
Nem, eddig mindent szabályosan csináltam, napi 1 lövés, az aznap reggel kapott emaillel. Eddig 1€ jött meg, ma is ezt lőttem, ezt elvileg hétfőn írják jóvá. Ez a ma délelőtti 10€-s lövés volt az egyetlen "huncutkodásom", és szerintem nem is lesz több, nehogy a fejemre koppintsanak.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #408 Dátum: Június 15, 2012, 18:25:46 pm CEST »
Nem, eddig mindent szabályosan csináltam, napi 1 lövés, az aznap reggel kapott emaillel. Eddig 1€ jött meg, ma is ezt lőttem, ezt elvileg hétfőn írják jóvá. Ez a ma délelőtti 10€-s lövés volt az egyetlen "huncutkodásom", és szerintem nem is lesz több, nehogy a fejemre koppintsanak.

Hát az is érdekes, hogy naponta kapsz új e-mait. Én csak kettőt kaptam, mindkettő 1 eurós, de működik. Tényleg random az egész rendszer. A 10 est csak próbálgasd azért, próba szerencse!

Nem elérhető Alk

« Válasz #409 Dátum: Június 16, 2012, 18:56:43 pm CEST »
Köszönöm benson! :ok:

Nem elérhető benson

« Válasz #410 Dátum: Június 19, 2012, 11:31:46 am CEST »
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.
Mégsem kamu, ma megérkezett!  :ok:

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #411 Dátum: Június 19, 2012, 14:03:42 pm CEST »
Sikerült egy focimezt is begyűjteni. Good Luck!

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #411 Dátum: Június 19, 2012, 14:03:42 pm CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #412 Dátum: Június 19, 2012, 15:09:19 pm CEST »
Most jött meg a kártyám. Nem tudjátok véletlenül, hogy a fix jutalomért értesítenek majd, vagy írjak a supportnak? A tizik kb. két naponta jönnek de csak 1-1 eurót sikerült eddig belődösni.

Nem elérhető sportbarát

« Válasz #413 Dátum: Június 19, 2012, 16:08:29 pm CEST »
nagy bajban vagyok  :'( a moneybookers-en mit megadtam email címet, az már nem él sajnos nem tudok bemenni abba az email fiókba. ha megadok egy másik email címet a skrill-en és azt jelölöm meg elsődleges email címnek akkor mikor bejelentkezek akkor már ez utóbbi elsődleges email címemet kell majd beírni a password előtt? az lenne még a kérdésem hogy megszüntethetem e a másikat?i(email címet amit már nem használok)? ( remélem nem küld a régire valamit hogy ott erősítsek meg valamit.....

A másik problémám, hogy ugye ezt a korábbi email címet adtam meg az online fogadóirodáknál , mikor utaltam a pénz a skrill-re
Változtassam meg az irodáknál is az email címemet az új emailre ami az MB.is? és utaljak majd először a fogadóirodáknak arról az új MB-s email címmel?

olyan embertől kérném a választ aki már járt hasonló cipőben, vagy biztos a válaszában előre is köszönöm.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #414 Dátum: Június 19, 2012, 16:47:20 pm CEST »
Jelentkezz be a régi cimeddel az mb-re, add hozzá az újat, igazold vissza, majd jelöld azt primarynek. Utána az irodáknál is cserélheted erre. Nem emlékszek, hogy a régire küldene valamit.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #415 Dátum: Június 19, 2012, 21:48:42 pm CEST »
Most jött meg a kártyám. Nem tudjátok véletlenül, hogy a fix jutalomért értesítenek majd, vagy írjak a supportnak? A tizik kb. két naponta jönnek de csak 1-1 eurót sikerült eddig belődösni.

Reggelig várj, ha addig nem jön e-mail, akkor írj a supportnak nyugodtan.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #416 Dátum: Június 19, 2012, 21:49:38 pm CEST »
Mégsem kamu, ma megérkezett!  :ok:

Mondtam én.

Nem elérhető sportbarát

« Válasz #417 Dátum: Június 19, 2012, 22:45:56 pm CEST »
Jelentkezz be a régi cimeddel az mb-re, add hozzá az újat, igazold vissza, majd jelöld azt primarynek. Utána az irodáknál is cserélheted erre. Nem emlékszek, hogy a régire küldene valamit.
köszönöm a választ úgy érted az irodáknál regisztrált email címet is lecserélhetem?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #418 Dátum: Június 19, 2012, 23:08:29 pm CEST »
köszönöm a választ úgy érted az irodáknál regisztrált email címet is lecserélhetem?
Cseréld le, azt mindenhol egyszerűen le lehet.

Nem elérhető benson

« Válasz #419 Dátum: Június 20, 2012, 09:24:07 am CEST »
Cseréld le, azt mindenhol egyszerűen le lehet.

Kivéve betfair, ahol új számlát kell nyitni, mivel a befizetéshez használt e-mail cím náluk kőbe vésett.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #419 Dátum: Június 20, 2012, 09:24:07 am CEST »