Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A score with skrill holnapig tart, ha jól tudom, úgyhogy érdemes gólt rúgni.

Aki rugdalja a gólokat annak fizettek mostanában, mert nálam több, mint egy hete nem perkáltak?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 30, 2012, 22:54:41
Aki rugdalja a gólokat annak fizettek mostanában, mert nálam több, mint egy hete nem perkáltak?
Nekem hétfőn fizettek utoljára, azóta semmi.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum június 30, 2012, 22:56:51
Nekem hétfőn fizettek utoljára, azóta semmi.

Ja, akkor ez általános mostanság, majd a hét elején fizetnek újra talán.

Tényleg a focipólókról tud valaki valamit?

Hello fórumozók!

A helyzetem a következő. Bet365röl akarok pénzt lekérni, viszont én mastercardal fizettem be igy csakis banki átutalással vehetek le, de én nem tudok a minimum limit 30000et levenni joval kevesebbet akarok levenni. Szerintettek mi a megoldás? az ugy jó megoldás ha felutalok a minimálisat moneybookersről, és igy ugyebár már MBre is kérhetek ki. Erről szeretnék tapasztalatot, hogy ez mennyi idő lenne mig MBre leutalok és MBről leutalom a számlámra. Köszönöm a segítő válszokat és hasznos tanácsokat. Amugy kb 10000ftról lenne szó gondolom nem nagy kezelési költséggel járna. Köszönöm

Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:02:26
Hello fórumozók!

A helyzetem a következő. Bet365röl akarok pénzt lekérni, viszont én mastercardal fizettem be igy csakis banki átutalással vehetek le, de én nem tudok a minimum limit 30000et levenni joval kevesebbet akarok levenni. Szerintettek mi a megoldás? az ugy jó megoldás ha felutalok a minimálisat moneybookersről, és igy ugyebár már MBre is kérhetek ki. Erről szeretnék tapasztalatot, hogy ez mennyi idő lenne mig MBre leutalok és MBről leutalom a számlámra. Köszönöm a segítő válszokat és hasznos tanácsokat. Amugy kb 10000ftról lenne szó gondolom nem nagy kezelési költséggel járna. Köszönöm

Nem tudod megoldani. Elkülönítik a pénzt, amit kártyáról és máshonnan fizettél be. Szóval ha most van 10 ezred fenn és felteszel 1500ftot mb-ről akkor onnantól a pénzed 13%át leveheted mb-re de a 87%-ot továbbra is csak kártyára...

 Várj.. 0ról indultam 10re. Nyertem 1300at és azt vittem fel szoval nem felutalásból van a 10000. igy mi a helyzet? nem értem  :bash:

Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:12:03
Várj.. 0ról indultam 10re. Nyertem 1300at és azt vittem fel szoval nem felutalásból van a 10000. igy mi a helyzet? nem értem  :bash:

Mármint valami tippjátékon nyerted?

és ha felutalok ugyanugy mastervardról 20at és igy a 10el együtt meg van a 30 és uzsgyi leveszem?? nem igaz hogy nem lehet megoldani.

Idézetet írta: patyi Dátum július 02, 2012, 16:17:24
Mármint valami tippjátékon nyerted?

Nem éppen. Hanem mikor multhonapban játszottam volt fent pénzem akkor még gólkirályra fogadtam 100ftból és azt ugye megnyertem torressel. és abbol viszem fel. Amugy 0án áltam már. De ez bejött ez a gólkirály fogadás.

Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:21:35
Nem éppen. Hanem mikor multhonapban játszottam volt fent pénzem akkor még gólkirályra fogadtam 100ftból és azt ugye megnyertem torressel. és abbol viszem fel. Amugy 0án áltam már. De ez bejött ez a gólkirály fogadás.

De azt a pénzt amiből a 100ftot tetted a gólkirályra, azt mastercardról fizetted be, igaz?

Idézetet írta: patyi Dátum július 02, 2012, 16:32:47
De azt a pénzt amiből a 100ftot tetted a gólkirályra, azt mastercardról fizetted be, igaz?

Közbe visszaolvastam még 1x, így nem értem mit nem értesz. Amit leírtam az érvényes. A jelenlegi pénzed csak mastercardra tudod lekérni. Esetleg pókerrel átjátszhatod ismerőshöz, vagy hasonló stiklivel de ahhoz nem értek.

Idézetet írta: patyi Dátum július 02, 2012, 16:32:47
De azt a pénzt amiből a 100ftot tetted a gólkirályra, azt mastercardról fizetted be, igaz?

Igaz, valóban.

Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:37:17
Igaz, valóban.
Amit mastercardal utaltam fel és amit abból nyertem azt csakis kizáűárolag bankiátutalással tudok kivenni?? És viszont mint irtam ha 20at még feltolok Masterről és ugy veszem ki a 30at?