Május 21, 2019, 04:47:45 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265482 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bookie

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #450 Dátum: Július 08, 2012, 20:35:10 pm CEST »
van internet bankom, elvileg arra gondolsz hogy ott a számlatörténetben ezt feltünteti euroban?? Nekem a skrill is hufos, ugyevbár a folyoszámlám is huf-os, mi a picsáért nem hufban kéárdezik akkor meg??

Nem elérhető benson

« Válasz #451 Dátum: Július 09, 2012, 09:21:23 am CEST »
van internet bankom, elvileg arra gondolsz hogy ott a számlatörténetben ezt feltünteti euroban?? Nekem a skrill is hufos, ugyevbár a folyoszámlám is huf-os, mi a picsáért nem hufban kéárdezik akkor meg??

Ez külföldi tranzakciónak minősül, s mint ilyen, a kártyatársaságok a dollárt ill. az eurót használják ezek elszámolására.

Nem elérhető bookie

« Válasz #452 Dátum: Július 09, 2012, 12:22:55 pm CEST »
Oké ez világos, de hol a picséába tudom megnézni mennyi volt ez euroban?? amit bekell irnom a verification -hoz

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #453 Dátum: Július 09, 2012, 12:33:48 pm CEST »
Oké ez világos, de hol a picséába tudom megnézni mennyi volt ez euroban?? amit bekell irnom a verification -hoz

A számlatörténeten a közlemény mezőben keresd! Ha megjelenik a számlatörténeteden, akkor ott lesz ez is!  ;)

Nem elérhető bookie

« Válasz #454 Dátum: Július 09, 2012, 12:39:42 pm CEST »
az a baj hogy hiába nézem a számlatörténetet, nyoma sincs ennek a tranzakciónak :SSS

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #455 Dátum: Július 09, 2012, 12:41:43 pm CEST »
az a baj hogy hiába nézem a számlatörténetet, nyoma sincs ennek a tranzakciónak :SSS

a várakozásban levő tranzakciók (vagy valami ilyesmi) között kell legyen.

rensenbrink

« Válasz #456 Dátum: Július 09, 2012, 13:01:19 pm CEST »
Azért jó ez a hitelesítés, mert aki ezt nem tudja megoldani, annak nem javasolt a netes fogadás, mert nincs olyan szellemi szinten. 8)

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #456 Dátum: Július 09, 2012, 13:01:19 pm CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #457 Dátum: Július 09, 2012, 16:51:56 pm CEST »

Rendben van, hogy mérges vagy, de egy picit próbálj meg finomabban fogalmazni, ha nem nagy kérés, gyerekek is járnak ide!  ;)

Nem elérhető Knapp

« Válasz #458 Dátum: Július 09, 2012, 19:59:41 pm CEST »
A számlatörténeten a közlemény mezőben keresd! Ha megjelenik a számlatörténeteden, akkor ott lesz ez is!  ;)

Sajnos nem minden banknál látható, mekkora volt az euró összeg.
Láttunk már itt otp-s ügyfeleket panaszkodni itt, nekem meg Axa bankos ügyfélként dollár-euró keresztárfolyamot (melyet a Volksbank jegyez) kellett számolgatnom, mikor ugyanezt az érvényesítést játszottam végig.

A számlámon a terhelés csak forintban látszott és nem is az Axa végezte el az átváltást, így az ügyfélszolgálat is csak annyit tudott segíteni, hogy milyen árfolyamokkal számoljak visszafelé...

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #459 Dátum: Július 09, 2012, 20:50:14 pm CEST »
Láttunk már itt otp-s ügyfeleket panaszkodni itt, nekem meg Axa bankos ügyfélként dollár-euró keresztárfolyamot (melyet a Volksbank jegyez) kellett számolgatnom, mikor ugyanezt az érvényesítést játszottam végig.

A számlámon a terhelés csak forintban látszott és nem is az Axa végezte el az átváltást, így az ügyfélszolgálat is csak annyit tudott segíteni, hogy milyen árfolyamokkal számoljak visszafelé...
OTP-s vagyok és mindig ott szokott lenni euróban is. Akkor lehet, hogy én pont a szerencsések közé tartozok?

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #460 Dátum: Július 09, 2012, 20:55:49 pm CEST »
Amúgy nálam működött a következő: végeztem egy felutalást kártyáról az egyik irodához (ahol euró volt a valuta), rögtön azután, hogy levonta a skrill az összeget. Így az átváltási arány, ugyanaz és az érték pontosan kiszámolható hármas szabállyal.

Nem elérhető bookie

« Válasz #461 Dátum: Július 09, 2012, 22:29:17 pm CEST »
Azért jó ez a hitelesítés, mert aki ezt nem tudja megoldani, annak nem javasolt a netes fogadás, mert nincs olyan szellemi szinten. 8)

Köszönöm kedves utalásod, annyit azért had tegyek hozzá: a sportfogadáshoz, a szerencsejátékhoz vagy hogyan basszuk el a pénzünk ahhoz nem nagy szellemi szint kell  8)

Nem elérhető bookie

« Válasz #462 Dátum: Július 09, 2012, 22:32:09 pm CEST »

Köszönöm, legalább valaki nem bennem látja a hibát, ha ott lenne látnám, azthiszem ez már nem szellemi szint kérdése csupán nem vagyok médium hogy olyan dolgokat lássak ami ott sincs! ;)

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #463 Dátum: Július 09, 2012, 22:46:47 pm CEST »
Köszönöm, legalább valaki nem bennem látja a hibát, ha ott lenne látnám, azthiszem ez már nem szellemi szint kérdése csupán nem vagyok médium hogy olyan dolgokat lássak ami ott sincs! ;)

Szerintem a legtöbben csak segíteni próbálnak....
Ha van időd, akkor annyit esetleg megtehetsz, hogy megvárod a számlakivonatot. (Nekem pl itt is fel volt tüntetve...bár sanszos, hogy ha a neten nincs akkor ezen sem lesz rajta.)
A másik lehetőség szerintem, hogy felhívod a bankod vagy bemész a legközelebbibe és kéred a segítséget.

rensenbrink

« Válasz #464 Dátum: Július 09, 2012, 23:58:34 pm CEST »
Baszki, már leírtuk, hogy mit kell csinálni. Gondolom azt nem várod, hogy írjuk azt, hogy a kilégzés után belégzés jön, mert megfulladsz különben....
Kérdeztél, válaszoltunk, de csak rinyálsz itt. Ha nincs meg a számlakivonaton, telefonálj be  a bankba, vagy menj be személyesen, meg fogják mondani.
Attól nem fog megoldódni a probléma, ha még 3-4-szer beírod ugyanazt.
Nem tudom milyen bank, az biztos, sportfogadáshoz a CIB és a Raiffeisen a legjobb, leggyorsabb.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #464 Dátum: Július 09, 2012, 23:58:34 pm CEST »