Március 26, 2019, 11:03:33 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 260976 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csacsi1899

• Tősgyökeres
  • rossonero
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #480 Dátum: Augusztus 17, 2012, 12:57:06 pm CEST »
Salvio:
Igen, elég.
De a skrill azonosítódat azért írd oda!

Nem elérhető Foxy_Fox_8

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #481 Dátum: Szeptember 23, 2012, 13:45:05 pm CEST »
Sziasztok !. :)
Most csináltam MB számlát.És forintban van. Írja,hogy Balance:0.00HUF de nekem inkább Euróban(€) kéne át lehet állítani ? + Ajánlott ha kérek egy levelet és érvényesítem a lakcímem? + A telefonszámot fontos érvényesíteni? + OTP Master Card-om van arról tudok rá(MB-re) rakni pénzt és le is tudok róla venni az OTP-s az  számlámra ? kb a menet az lenne: OTP Master Card >> Skrill >> Bet365 >> Skrill >> OTP Master Card. Ez lehetséges ? Sok a kérdés bocsánat.De itt mindenki segítőkész! Köszi a válaszokat előre is. ;)

Nem elérhető pukk

• Tősgyökeres
« Válasz #482 Dátum: Szeptember 23, 2012, 17:16:29 pm CEST »
Sziasztok !. :)
Most csináltam MB számlát.És forintban van. Írja,hogy Balance:0.00HUF de nekem inkább Euróban(€) kéne át lehet állítani ? + Ajánlott ha kérek egy levelet és érvényesítem a lakcímem? + A telefonszámot fontos érvényesíteni? + OTP Master Card-om van arról tudok rá(MB-re) rakni pénzt és le is tudok róla venni az OTP-s az  számlámra ? kb a menet az lenne: OTP Master Card >> Skrill >> Bet365 >> Skrill >> OTP Master Card. Ez lehetséges ? Sok a kérdés bocsánat.De itt mindenki segítőkész! Köszi a válaszokat előre is. ;)
Ügyfélszolgálatnak kéne írni ha még egyáltalán nem használtad akkor lehet hogy meg lehet változtatni a pénznemet.Vagy egyszerűen bezárod, baloldalon email supportból ki lehet keresni mit kell csinálni.Majd nyitsz egy újat euróban.
Mastercarddal befele megy, kikérni nem lehet sehol rá pénzt.De ott a banki utalás kifele még gyorsabb is mint kártyára
Lakcím érvényesítéssel növeled a limitet amit befizethetsz szer.játék oldalakra vagy simán küldhetsz.Érdemes.Tel szám:mindegy.

Nem elérhető Foxy_Fox_8

• Kezdő
  • **
« Válasz #483 Dátum: Szeptember 23, 2012, 19:18:31 pm CEST »
Köszi pukk

Akkor úgy megy hogy Master Cardal  befizetek mondjuk 5ezret Skrill-re onnan befizetek egy fogadóirodához mondjuk 3ezret azzal a 3 ezerrel játszok és mondjuk tegyük fel összegyűlik a fogadóirodánál vagy 20ezer azt lekérem Skrill-re és skrillről banki átutalással elutalhatom a saját számlámra (amihez van egy számlaszám) és ehhez tartozik a Master Card kártyám így vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D. Jól írtam ? pls javítsatok.

Nem elérhető Atika

• Haladó
« Válasz #484 Dátum: Szeptember 23, 2012, 19:26:33 pm CEST »
Pontosan igy van és 2-3 nap alatt a száládon is van az összeg :cya:

Nem elérhető Atika

• Haladó
« Válasz #485 Dátum: Szeptember 23, 2012, 19:27:26 pm CEST »
számládon :D

Nem elérhető Foxy_Fox_8

• Kezdő
  • **
« Válasz #486 Dátum: Szeptember 23, 2012, 19:47:54 pm CEST »

Idézet
így vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D .
;D
Köszönöm a segítséget  ;)

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #486 Dátum: Szeptember 23, 2012, 19:47:54 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #487 Dátum: Szeptember 23, 2012, 20:20:27 pm CEST »
Köszi pukk

Akkor úgy megy hogy Master Cardal  befizetek mondjuk 5ezret Skrill-re onnan befizetek egy fogadóirodához mondjuk 3ezret azzal a 3 ezerrel játszok és mondjuk tegyük fel összegyűlik a fogadóirodánál vagy 20ezer azt lekérem Skrill-re és skrillről banki átutalással elutalhatom a saját számlámra (amihez van egy számlaszám) és ehhez tartozik a Master Card kártyám így vásárolhatok mondjuk a Tescóban  :D. Jól írtam ? pls javítsatok.

Sőt, a skrill számládhoz is kérhetsz kártyát, ami azt jelenti, hogy egyből költheted a fogadóirodától megérkező pénzt!
Persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát csináltatni, de engem pl. megnyugtat, hogy akár már a holnapi vásárlásaimat is intézhetem abból a pénzből, ami még az irodáknál bent van.

Nem elérhető Foxy_Fox_8

• Kezdő
  • **
« Válasz #488 Dátum: Szeptember 23, 2012, 20:26:00 pm CEST »
Idézet
Sőt, a skrill számládhoz is kérhetsz kártyát, ami azt jelenti, hogy egyből költheted a fogadóirodától megérkező pénzt!
Persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát csináltatni, de engem pl. megnyugtat, hogy akár már a holnapi vásárlásaimat is intézhetem abból a pénzből, ami még az irodáknál bent van.

Jól hangzik !  :beerchug:

Nem elérhető Foxy_Fox_8

• Kezdő
  • **
« Válasz #489 Dátum: Szeptember 23, 2012, 22:18:49 pm CEST »
Még annyit,hogy mennyivel jobb Skrillt használni,utalgatni,befizetni fogadóirodákhoz mint egyéb módszerekkel mint pl bankkártya,hitelkártya, banki átutalás ?

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #490 Dátum: Szeptember 24, 2012, 00:16:06 am CEST »
Még annyit,hogy mennyivel jobb Skrillt használni,utalgatni,befizetni fogadóirodákhoz mint egyéb módszerekkel mint pl bankkártya,hitelkártya, banki átutalás ?

A skrill elvileg alapból azt szolgálta volna, hogy biztonságosan fizethess be, tehát ne kelljen ismeretlen weboldalakon a kártyaszámodat bepötyögnöd.
Szerintem már nem ez a legfontosabb érv mellette, de természetesen ez most is elmondható.

A másik oldala a pénzmozgatás gyorsasága!
Ha bankszámláról utalsz egy irodához, akkor napokig is eltarthat, míg a számládra kerül a pénz. Általában nem is az irodának utalsz, hanem egy pénzforgalmat bonyolító céghez, amely továbbítja az infót és a pénzt, majd manuálisan rákönyvelik a számládra a befizetett összeget.
Pl. szombaton eszedbe jut, hogy te most fogadni akarsz, akkor megadod mondjuk neten azonnal az átutalási megbízást a bankodnak, vagy hétfőn telefonon, de mindegy, mert úgyis csak banki munkanapon indul el a pénz, azaz legkorábban hétfőn... Talán már hétfőn játszhatsz is vele, de lehet, hogy csak szerdán. Addig meg lesheted percenként az egyenleged.
 A hétvégék, a banki nyitva (zárva) tartás, illetve emberi tényezők is lassítják a befizetést.

Ha kártyával fizetsz be, az azonnal megjelenik az irodánál, viszont kiutalásnál szintén napokig várhatsz a pénzre, akár számlára, akár kártyára kéred. (a kiutaláshoz szükséges idő irodánként eltér, ezekről a tapasztalatokról az adott iroda fórumában olvashatsz bővebben)

A skrill befizetések is azonnal az irodánál vannak, de mivel a fogadóirodák is skrillről utalják neked vissza a nyereményeket, így az, mint egy bankon belüli átutalás abban a percben a számládra érkezik, ahogy a fogadóiroda elindította!
Ilyenkor csak az a kérdés, hogy a kifizetési kérelmedet mikor dolgozzák fel. Elképzelhető, hogy fél órán belül már a számládon is van a pénz, de az biztos, hogy a 24 óra várakozás már kifejezetten soknak számít.

A pénzed így egy nap alatt több irodát is megjárhat és nagyon nem mindegy, hogy ha csak 3 be- és 3 kifizetésed van egy hónapban, akkor azzal elmegy-e 5-6 nap, vagy összesen csak pár órát kell nélkülöznöd a pénzed.
A pénzünkkel nem tehetünk semmit, ha éppen úton van egy iroda és a számlánk között, az elpocsékolt idő.

A skrill mellett szólhat az is, hogy így a fogadásból származó bevételeid nem érintenek magyar bankszámlát.

Praktikusan a skrill szolgálhatja azt is, hogy a sportfogadásra szánt összegeket elkülönítve tartsd a hazai bankszámládtól.
Ha mondjuk rászoksz arra, hogy bármikor befizess a bankkártyáddal, az könnyen elviheti a pénzed egy rossz periódusban, ám ha fegyelmezetten csak a skrillen lévő összegből gazdálkodsz egy adott időszakon belül, az segít a mérték megtartásában.
(ezen a fórumon én még nem találkoztam szenvedélybetegekkel, de állítólag vannak olyanok is... hehehe)

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #491 Dátum: Szeptember 24, 2012, 00:28:44 am CEST »
Még annyit, hogy az irodák akkor engednek skrill-re kifizetést, ha volt onnan befizetésed is, így legtöbbször kézenfekvő a pénztárca használata.
Ugyanakkor néhány iroda a bónuszajánlataiból kizárja a skrill-t használó befizetőket, ezt érdemes figyelni.

Nem elérhető tsato11

• Kezdő
  • **
« Válasz #492 Dátum: Szeptember 25, 2012, 12:10:42 pm CEST »
Üdv!

A következő kérdésem lenne: ha Euro-ban nyitnék Skrill számlát (a fogadóoldalon lévő számlám is Euro-ban van), a forintos UniCredites bankszámlámról fel tudom tölteni? Ha igen milyen árfolyamon váltanák át és milyen költsége lenne? A kifizetés is működne így[tehát Bankszámla (HUF) - Skrill (EUR) - Fogadószámla (EUR) - Skrill (EUR) - Bankszámla (HUF)]?

Nem elérhető vmlinuz

• senki
  • Tősgyökeres
  • God is a DJ
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #493 Dátum: Szeptember 25, 2012, 12:34:50 pm CEST »
Üdv!

A következő kérdésem lenne: ha Euro-ban nyitnék Skrill számlát (a fogadóoldalon lévő számlám is Euro-ban van), a forintos UniCredites bankszámlámról fel tudom tölteni? Ha igen milyen árfolyamon váltanák át és milyen költsége lenne? A kifizetés is működne így[tehát Bankszámla (HUF) - Skrill (EUR) - Fogadószámla (EUR) - Skrill (EUR) - Bankszámla (HUF)]?
Igen, működik. Az árfolyam a feltöltés módjától függ. Ha direkt kártyáról töltöd fel, akkor a VISA/MasterCard árfolyamán váltódik befizetéskor. Banki átutalás esetén a Skrill váltja át, mivel forintban utalsz a belföldi számlájukra. Kifizetésnél ugyanez a helyzet.

Elérhető Pozzato

• Tősgyökeres
  • Polihisztor
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #494 Dátum: Szeptember 30, 2012, 02:08:13 am CEST »
Sziasztok!
Szeretnék skrilles számlát nyitni és előtte még szeretnék tájékozódni.Kérdésem a következő lenne:
A skrilles számlát csak arra használnám hogy a mások által számlára küldött pénzt továbbküldeném sportfogadó oldalakra.Szeretném elkerülni az első banki utalást a skrilles számlára és a fogadóirodától se a skrilles számlára utalnám a pénzt hanem a bankszámlámra.Ezt meglehet csinálni vagy kötelező az első banki utalás a skrilles számlára?

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #494 Dátum: Szeptember 30, 2012, 02:08:13 am CEST »