Május 21, 2019, 19:54:24 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265547 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető pukk

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #495 Dátum: Szeptember 30, 2012, 14:01:08 pm CEST »
Sziasztok!
Szeretnék skrilles számlát nyitni és előtte még szeretnék tájékozódni.Kérdésem a következő lenne:
A skrilles számlát csak arra használnám hogy a mások által számlára küldött pénzt továbbküldeném sportfogadó oldalakra.Szeretném elkerülni az első banki utalást a skrilles számlára és a fogadóirodától se a skrilles számlára utalnám a pénzt hanem a bankszámlámra.Ezt meglehet csinálni vagy kötelező az első banki utalás a skrilles számlára?
Nem kötelező,meg lehet így csinálni.De sok fogadóirodánál csak úgy lehet kifizetni amelyikkel befizettél,de pl Unibet Bwinnél müködik az is amit írtál.

Elérhető Pozzato

« Válasz #496 Dátum: Szeptember 30, 2012, 14:07:11 pm CEST »
Nem kötelező,meg lehet így csinálni.De sok fogadóirodánál csak úgy lehet kifizetni amelyikkel befizettél,de pl Unibet Bwinnél müködik az is amit írtál.
Köszi a választ Pukk :) Pl nekem már volt befizetésem Bet365re banki utalással.Lehet hogy majd még oda szeretnék Skrillel is utalni viszont levenni pénzt meg szerintem már rögtön a banki számlámra szeretném.Ez megoldható? Vagy tényleg csak pár fogadóirodánál müködik ez az ötlet?

Nem elérhető Józsi bátyó

« Válasz #497 Dátum: Szeptember 30, 2012, 14:12:16 pm CEST »
De mi ebben a ráció? Ha MB-re kéred a pénzt, onnan is utalhatsz a bankszámládra, ha meg igényelsz egy MB-kártyát, akkor az APEH is mehet, ahova akar..., nyoma nem lesz itthon!

Nem elérhető pukk

« Válasz #498 Dátum: Szeptember 30, 2012, 14:30:12 pm CEST »
Köszi a választ Pukk :) Pl nekem már volt befizetésem Bet365re banki utalással.Lehet hogy majd még oda szeretnék Skrillel is utalni viszont levenni pénzt meg szerintem már rögtön a banki számlámra szeretném.Ez megoldható? Vagy tényleg csak pár fogadóirodánál müködik ez az ötlet?
Tényleg csak párnál.Bet365-nél nem fog menni.Valamilyen (számomra átláthatatlan) számításokkal megállapítják mennyit vehetsz ki banki átutalással mennyit Skrillel ebben az esetben.

Nem elérhető csaby18

« Válasz #499 Dátum: Október 02, 2012, 08:47:32 am CEST »
Amikor küldenek pénzt MB-re, el is kell fogadni ?

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
  • Profil oldal
« Válasz #500 Dátum: Október 02, 2012, 08:56:20 am CEST »
Amikor küldenek pénzt MB-re, el is kell fogadni ?

Nem kell elfogadni, de enélkül nem is fogod megkapni.

Nem elérhető csaby18

« Válasz #501 Dátum: Október 02, 2012, 09:05:55 am CEST »
Ezt meg, h értsem?

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #501 Dátum: Október 02, 2012, 09:05:55 am CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető Jaaas

• Régi motoros
  • A man can be destroyed but not defeated
  • Profil oldal
« Válasz #502 Dátum: Október 02, 2012, 09:07:14 am CEST »
Ezt meg, h értsem?

Ha nem fogadod el, nem kapod meg. Ha elfogadod, megkapod.

Nem elérhető csaby18

« Válasz #503 Dátum: Október 02, 2012, 09:13:36 am CEST »
Csak nem kapom, hogy hol.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #504 Dátum: Október 02, 2012, 09:33:20 am CEST »
Valami nem tiszta. Csak akkor kell "elfogadni", ha olyan e-mail cimet adtak meg küldésnél, ami nincs regisztrálva. Ilyenkor vagy nyitsz egy Mb számlát ha nincs, vagy a meglévőhőz hozzá tudod rendelni az e-mail cimet és úgy kapod meg. Más esetben nem tudok elfogadásról. Kaptál valami értesitést e-mailben?

Nem elérhető csaby18

« Válasz #505 Dátum: Október 02, 2012, 09:35:48 am CEST »
Nem.

Nem elérhető csaby18

« Válasz #506 Dátum: Október 02, 2012, 10:02:55 am CEST »
Gondoltam, hogy elküldtétek a nyereményt és nem kaptam meg, azért kérdeztem.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #507 Dátum: Október 02, 2012, 13:15:51 pm CEST »
Valami nem tiszta. Csak akkor kell "elfogadni", ha olyan e-mail cimet adtak meg küldésnél, ami nincs regisztrálva. Ilyenkor vagy nyitsz egy Mb számlát ha nincs, vagy a meglévőhőz hozzá tudod rendelni az e-mail cimet és úgy kapod meg. Más esetben nem tudok elfogadásról. Kaptál valami értesitést e-mailben?

Nekem már volt olyan, hogy magánszemély utalt és el kellett fogadnom, hogy jóváírják az összeget a számlámon.
Cégeknél szerintem automatikus a jóváírás.

Megnéztem, júliusban két, különböző magánszemélytől és külföldről érkező tételnél kaptam ilyen emailt:

X.Y. has sent you GBP 60.00. The transaction is currently scheduled on your Skrill (Moneybookers) account. Please visit our website - https://www.moneybookers.com. - and login to accept the payment. You can also choose to Auto-accept future payments during this process (recommended). The full details of the transaction are:

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #508 Dátum: Október 02, 2012, 13:58:12 pm CEST »
Na én ilyet még nem kaptam soha. Cégektől biztos, hogy automatikus az elfogadás, de én még magánszemélytől sem kellett soha elfogadjam. Ami biztos, hogy értesitő jön róla.

Nem elérhető caps lock

« Válasz #509 Dátum: Október 02, 2012, 19:07:39 pm CEST »
Üdv!

Szeretnék nyitni egy számlát,és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem!

Ha az összes irodánál,ahol regisztrálva vagyok,forint alapú számlám van,de skrill-en euro alapú számlát akarok nyitni a kártya miatt,akkor az átutalásoknál milyen költségekkel kell számolnom?
És ha leutalom a pénzt a saját bankszámlámra,akkor a bank váltja át a pénzt forintra az aktuális árfolyam szerint?

Kösz a válaszokat előre is!

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #509 Dátum: Október 02, 2012, 19:07:39 pm CEST »