Május 21, 2019, 05:35:40 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265489 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #555 Dátum: November 02, 2012, 10:16:05 am CET »
Hűha, köszönöm a "kimerítő" leírást, sokkal világosabb lett a dolog! :)
Igazából több fogadóirodát is használnék egyszerre, de pl. bwinen forintban fogadok.
De úgy tűnik, hogy nem gondoltam túl nagy hülyeségre azzal, hogy nyitok egy forintos Skrillt, mellé meg egy eurós Netellert. Tudtommal ott is adnak bankkártyát, abból meg ígyis van nekem vagy 5, az a +1 már nem zavarna be.
Csak nem akartam addig nekiállni ennek, amíg valaki nem ír valami tanácsot, mert gondolom ha nyitok egy eurós Skrillt, már nem állíthatom át forintosra...

Elvileg az ügyfélszolgálattal levelezve megváltoztathatod a Skrilled pénznemét, de ezzel kapcsolatosan nincs személyes tapasztalatom.
A bwin forint számlát kiválthatod (kiegészítheted) egy euróban vezetett partybets vagy gamebookers számlával, ahol ugyanazok a szorzók.

Nem elérhető mAtThEwT

« Válasz #556 Dátum: November 05, 2012, 22:07:47 pm CET »
Sziasztok!

A VIP tagságnak mik a feltételei és mennyibe kerül?

Nem elérhető the_dawg

« Válasz #557 Dátum: November 06, 2012, 00:19:47 am CET »
Üdv

Végérvényesen zárolták egy MoneyBookers accomat, az egyetlen mód, hogy a rajta lévő pénzt kimentsem, ha banki átutalást kezdeményezek.

Szerintetek necces, ha a az MB acc és a bankszámla más néven van? Pl bwin esetében Erstére zokszó nélkül kiutalnak, akármilyen nevet adok meg. De itt egy apró ablakban egy üzenet fogad, miszerint a névnek egyeznie kell, különben pénzmosás gyanúja stb. ( a bankszámla nem volt előzetesen verified)

Valaki mentett már ki pénzt így?
Előre is kösz.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #558 Dátum: November 06, 2012, 10:05:49 am CET »
Üdv

Végérvényesen zárolták egy MoneyBookers accomat, az egyetlen mód, hogy a rajta lévő pénzt kimentsem, ha banki átutalást kezdeményezek.

Szerintetek necces, ha a az MB acc és a bankszámla más néven van? Pl bwin esetében Erstére zokszó nélkül kiutalnak, akármilyen nevet adok meg. De itt egy apró ablakban egy üzenet fogad, miszerint a névnek egyeznie kell, különben pénzmosás gyanúja stb. ( a bankszámla nem volt előzetesen verified)

Valaki mentett már ki pénzt így?
Előre is kösz.

Ez sajnos több, mint necces.
Saját néven lévő számláról / kártyáról kell töltened a skrill számlát és csak oda kérhetsz kiutalást.
Ha nem volt érvényesítve, akkor szerintem még akkor sem utalnák ki, ha a tiéd lenne a bankszámla.

Van a neveden egyébként bankszámla?
Próbáld arra kikérni az ügyfélszolgálaton keresztül (küldj nekik nevedre szóló bankszámla kivonatot) vagy esetleg egy ismerős skrilljére próbáld meg átutaltatni a pénzt!

Végleg zárolták a számlád?

Nem elérhető the_dawg

« Válasz #559 Dátum: November 06, 2012, 12:38:03 pm CET »
Sajnos ez utóbbiak nem működnek, az egyetlen tranzakció, ami ilyen esetben szóba jöhet, az a banki átutalás, semmi más.

Nem elérhető Zsoca

« Válasz #560 Dátum: November 07, 2012, 14:13:09 pm CET »
Helló!
Regelni szerettem volna a Skrill-re,de azt írta,h ez az e-mail cím már használatban van! Mit tehetnék?

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #561 Dátum: November 07, 2012, 16:01:50 pm CET »
Helló!
Regelni szerettem volna a Skrill-re,de azt írta,h ez az e-mail cím már használatban van! Mit tehetnék?

Pár perc alatt csinálsz ügyesen egy új e-mailt.  ;)

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #561 Dátum: November 07, 2012, 16:01:50 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető mate.bazso.7

« Válasz #562 Dátum: November 13, 2012, 23:19:22 pm CET »
Sziasztok!Skrillen nem baj ha adok meg másik e-mail címet is?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #563 Dátum: November 14, 2012, 00:01:16 am CET »
Egyáltalán, akárhány e-mail cimed hozzáadhatod.

Nem elérhető whitedragon

« Válasz #564 Dátum: November 14, 2012, 18:10:40 pm CET »
üdv
azt hogy hány vip pontom van skrill-en, hol találom meg? :)

Nem elérhető siki333

« Válasz #565 Dátum: November 15, 2012, 20:10:33 pm CET »
Sziasztok!
Végigböngésztem a topic-ot, és nem találtam arra semmit hogy ugyanazzal a számláddal lehet -e új MB-t csinálni pénznem váltás miatt.
Most HUF számlám van. Eurosat szeretnék. Annyi már kiderült hogy zárolnom kell a mostanit. Más e-mail címmel egy újat kell csinálni de a számlám lehet ugyanaz amiről feltöltöm?

Vagy inkább csináljak mondjuk egy Nettellert EUR-ba?
Válaszokat előre is köszönöm:)

Üdvw
Siki333

Nem elérhető pukk

« Válasz #566 Dátum: November 15, 2012, 23:01:53 pm CET »
Sziasztok!
Végigböngésztem a topic-ot, és nem találtam arra semmit hogy ugyanazzal a számláddal lehet -e új MB-t csinálni pénznem váltás miatt.
Most HUF számlám van. Eurosat szeretnék. Annyi már kiderült hogy zárolnom kell a mostanit. Más e-mail címmel egy újat kell csinálni de a számlám lehet ugyanaz amiről feltöltöm?

Elméletileg nem de ügyfélszolgálaton keresztül elintézhető,amint azt dopamin tette:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3386.msg302946.html#msg302946

Nem elérhető Knapp

« Válasz #567 Dátum: November 16, 2012, 10:25:01 am CET »
Sziasztok!

Vagy inkább csináljak mondjuk egy Nettellert EUR-ba?
Válaszokat előre is köszönöm:)

Üdvw
Siki333

Azért azt majd gondold meg, hogy nem lesz-e a későbbiekben is szükséged egy forint netes pénztárcára! Egyrészt a forintos irodák miatt, másrészt azért, hogy a forintodat külföldön tarthasd.
Bármikor feltűnhet egy sportfogadó védelmi megbízott, aki igényt tarthat az egyenlegedre...

Persze az euró számla is indokolt és nem csak az eurós irodák miatt, mivel bármikor beszakíthatják a forintot.

Nem elérhető Jégember94

« Válasz #568 Dátum: November 19, 2012, 17:48:09 pm CET »
Sziasztok! Regisztráltam a Moneybookersre, de egyszerűen nem tudom ráutalni a pénzemet a netes OTP számlámról. Az átutalásnal mit kell kiválasztanom? Belföldi vagy deviza? Mert a devizánál egy rakás dolgot kér! Segítsetek, hogy pontosan mit hova kel beírni! Pl. A bank nevét, vagy a Moneybookers nevet, a várost, stb.

Nem elérhető Dopamin

« Válasz #569 Dátum: November 19, 2012, 22:46:35 pm CET »
Sziasztok! Regisztráltam a Moneybookersre, de egyszerűen nem tudom ráutalni a pénzemet a netes OTP számlámról. Az átutalásnal mit kell kiválasztanom? Belföldi vagy deviza? Mert a devizánál egy rakás dolgot kér! Segítsetek, hogy pontosan mit hova kel beírni! Pl. A bank nevét, vagy a Moneybookers nevet, a várost, stb.

Természetesen belföldi forint átutalás mert van az MB nek budapesti fiókja is, az upload fundsba amúgy megkapsz minden információt:_

ccount holder:   Moneybookers Ltd
Bank:   Unicredit Bank Hungary Zrt.
City/Town:   Budapest
Account number:   10918001-00000001-15051238
SWIFT:   BACXHUHB
IBAN:   HU31109180010000000115051238
Account currency:   HUF
Reference:

Tehát sima forintos utalás, account numbert beírod a számlaszámhoz, a reference számot meg a közleménybe, ennyi az egész a többivel nem kell foglalkozni.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #569 Dátum: November 19, 2012, 22:46:35 pm CET »