Május 22, 2019, 07:46:03 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265579 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pikaa

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #645 Dátum: Január 08, 2013, 13:02:44 pm CET »
Nem lehet, hogy az MB kártyád éves díja?

Nincs MB kártyám.

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #646 Dátum: Január 08, 2013, 13:03:26 pm CET »
Nincs MB kártyám.
Akkor passzolom. Valaki tudni fogja...

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #647 Dátum: Január 08, 2013, 13:06:54 pm CET »
Akkor passzolom. Valaki tudni fogja...

Épp kaptam egy e-mail tölük,valaki lefordítaná,ha megkérem?

Dear xyz,

No cash or 3rd party deposits!!! You attempted to fund your Skrill (Moneybookers) account with a strictly disallowed cash deposit by going to the bank in person and depositing money in cash into our bank account:

Amount: RON 80

Bank: Raiffeisen BANK Romania RON

While obtaining the bank details for your cash deposit you were clearly warned that: Skrill (Moneybookers) does not allow cash deposit for funding of E-MONEY accounts. ALL FUNDS MUST ORIGINATE FROM A BANK ACCOUNT HELD IN YOUR NAME!

You were expressly warned that you will be charged all banking and administrative costs should you attempt a cash deposit to your Skrill (Moneybookers) account. We will therefore credit this deposit to you with a deduction of a EUR 10.-- administration fee.

WARNING! This is a one-time exception! Should you attempt further cash deposits, you may make yourself suspicious of money laundering activities.

Sincerely,
 The Skrill (Moneybookers) Team

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #648 Dátum: Január 08, 2013, 13:19:25 pm CET »
Nem a saját bankszámládról töltötted fel a skrillt, és ez tilos.

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #649 Dátum: Január 08, 2013, 13:20:44 pm CET »
Nem a saját bankszámládról töltötted fel a skrillt, és ez tilos.

Pfff,ez volt az első,franc tudta,hogy kell és ezt nem szabad.

Akkor már semmit nem csinálhatok?  :'(

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #650 Dátum: Január 08, 2013, 13:26:46 pm CET »
Egy levelet próbálhatsz nekik írni, hogy először fizettél be, és ezt nem tudtad, meg többet nem fordul elő, és nincs szándékodban csalni, stb. Meg hogy tekintsenek el most az egyszer ettől a díjtól.

De nem tudom eredményre vezet-e.

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #651 Dátum: Január 08, 2013, 13:32:26 pm CET »
Egy levelet próbálhatsz nekik írni, hogy először fizettél be, és ezt nem tudtad, meg többet nem fordul elő, és nincs szándékodban csalni, stb. Meg hogy tekintsenek el most az egyszer ettől a díjtól.

De nem tudom eredményre vezet-e.

Köszi,hát nagyon remélem...  :-\

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #651 Dátum: Január 08, 2013, 13:32:26 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #652 Dátum: Január 08, 2013, 14:52:55 pm CET »
Korábban olvastunk itt már olyat, hogy a skrill csak figyelmeztette az ügyfelet, költségek levonása nélkül.
Hátha...

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #653 Dátum: Január 10, 2013, 11:30:19 am CET »
Irtam nekik a MB oldalán lévő e-mail supporthoz,de b*sznak rá válaszolni. Esetleg valahova máshova még tudnék írni nekik?

Nem elérhető Cipolla

« Válasz #654 Dátum: Január 11, 2013, 11:48:16 am CET »
A héten kétszer húztak le a skrill által. Először bankszámla - skrill - bwin 20 ezerről indult lett 18900 és most ugyanez bet365 - skrill - bwin és kb ugyanennyi jött. A skrill euró alapú a többi Ft. Titeket is lehúz a skrill, mert régen nem volt ilyen szerintem! Illetve tudok-e valamit csinálni ellene?

Nem elérhető benson

« Válasz #655 Dátum: Január 11, 2013, 12:52:15 pm CET »
A héten kétszer húztak le a skrill által. Először bankszámla - skrill - bwin 20 ezerről indult lett 18900 és most ugyanez bet365 - skrill - bwin és kb ugyanennyi jött. A skrill euró alapú a többi Ft. Titeket is lehúz a skrill, mert régen nem volt ilyen szerintem! Illetve tudok-e valamit csinálni ellene?

Ez gondolom az átváltások miatt lehet. Ez mindig is megvolt, nem új keletű. Amíg nincs eurónk, ezt teljes mértékben nem lehet elkerülni, csak minimalizálni. Pl. azzal, hogy azonos pénznemű a skrill számlád a fogadószámláiddal. A bwin kivételével jóformán mindenütt meg lehet csináltatni a pénznemváltást. Ha bankszámla és skrill között kell pénzt mozgatni (átutalás), és mindkettő forintos, akkor itt sem lesz átváltási költség, csak a kifizetésnél egy fix díj (1,8€-nak megfelelő forint).

Nem elérhető Cipolla

« Válasz #656 Dátum: Január 11, 2013, 13:32:03 pm CET »
Ez gondolom az átváltások miatt lehet. Ez mindig is megvolt, nem új keletű. Amíg nincs eurónk, ezt teljes mértékben nem lehet elkerülni, csak minimalizálni. Pl. azzal, hogy azonos pénznemű a skrill számlád a fogadószámláiddal. A bwin kivételével jóformán mindenütt meg lehet csináltatni a pénznemváltást. Ha bankszámla és skrill között kell pénzt mozgatni (átutalás), és mindkettő forintos, akkor itt sem lesz átváltási költség, csak a kifizetésnél egy fix díj (1,8€-nak megfelelő forint).

És azt nem tudod skrillen hol lehet pénznemet váltani?

Nem elérhető Knapp

« Válasz #657 Dátum: Január 11, 2013, 14:00:07 pm CET »

A bankszámla - skrill - bwin útvonalból nyugodtan kihagyhatod a skrillt és máris megspóroltad a váltások költségeit.

Az euró skrillre még szükséged lehet, ha rákapsz a "nem forintos" irodákra, érdemes jól megfontolni a váltást.
Nekem forint skrillem van és eurós netellerem és igyekszem minden fogadószámlámat a hozzáillő pénztárcáról tölteni.
A két pénznem között pedig kétféleképpen váltogatok:
- ha egy eurós és egy forintos iroda között arbitrázst játszom, akkor lényegében én adom meg az átváltási árfolyamot
- a neteller --> skrill útvonalhoz meg az unibetet szoktam közbeiktatni (bár hetek óta nem csináltam), ahol középárfolyamon váltják az eurót és eddig sikerült kiutaltatnom is...  :)
Gondolom a másik irány is működhet.

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #658 Dátum: Január 15, 2013, 15:06:15 pm CET »
Amennyiben egy skrill számlához 2 email cím is van csatolva és a secundary email cím van regisztrálva egy irodánál, majd arra küldik ki a pénzt, az ugyanúgy megérkezik?

Nem elérhető szumos

« Válasz #659 Dátum: Január 15, 2013, 15:12:37 pm CET »
Régebben nekem is volt ilyen problematikám. Egyetlen egyszer, de úgy emlékszem nem volt gond, így is megjött.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #659 Dátum: Január 15, 2013, 15:12:37 pm CET »