Május 25, 2019, 23:59:47 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ncis88

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #660 Dátum: Január 15, 2013, 15:24:22 pm CET »
Nekem 5 email van hozzárendelve. Mind az öt emaillel kértem le pénzt, gond nélkül megjött..

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Tipsz

« Válasz #661 Dátum: Január 23, 2013, 21:06:46 pm CET »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha egyik ismerősöm küld pénzt skrillen akkor azt be tudom fizetni irodához? Nem csináltam semmiféle hitelesítést a skrillen.
Előre is kösz a válaszokat!

georgeboyd

« Válasz #662 Dátum: Január 23, 2013, 23:26:24 pm CET »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha egyik ismerősöm küld pénzt skrillen akkor azt be tudom fizetni irodához? Nem csináltam semmiféle hitelesítést a skrillen.
Előre is kösz a válaszokat!
Be. Feltéve, ha az ismerősöm küld pénzt azt jelenti, hogy az ismerős a Skrilljéről küld át a Te Skrilledre zsét.

Nem elérhető Tipsz

« Válasz #663 Dátum: Január 24, 2013, 10:49:33 am CET »
Be. Feltéve, ha az ismerősöm küld pénzt azt jelenti, hogy az ismerős a Skrilljéről küld át a Te Skrilledre zsét.

Kösz a választ! Persze skrillen küld át.

Nem elérhető gerry

« Válasz #664 Dátum: Január 28, 2013, 18:00:22 pm CET »
Sziasztok, utaltam a Skrillre, de elfelejtettem átállítani a I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes-re, ezt most nem tudom átutalni fogadóirodához, van esetleg valami megoldás, ötlet?

Előre is köszönöm

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #665 Dátum: Január 28, 2013, 18:04:56 pm CET »
Sziasztok, utaltam a Skrillre, de elfelejtettem átállítani a I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes-re, ezt most nem tudom átutalni fogadóirodához, van esetleg valami megoldás, ötlet?

Előre is köszönöm

Asszem, azt szokták csinálni, hogy átküldöd nekem a pénzt, én meg visszaküldöm, és akkor nem banktól ment. Ha visszaküldöm..  ;D

Nem elérhető gerry

« Válasz #666 Dátum: Január 28, 2013, 18:10:37 pm CET »
Asszem, azt szokták csinálni, hogy átküldöd nekem a pénzt, én meg visszaküldöm, és akkor nem banktól ment. Ha visszaküldöm..  ;D

Most ez komoly,  mert akkor átküldöm, ha meg nem küldöd vissza akkor vendégem voltál pár sörre, meg pár felesre!   :D

Privátban küld a dolgokat, ha így van  :ok:

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #666 Dátum: Január 28, 2013, 18:10:37 pm CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető ncis88

« Válasz #667 Dátum: Január 28, 2013, 18:45:40 pm CET »

Így sem fog működni, ha jól tudom. Mert a skrillnek van "memóriája"

Nem elérhető gerry

« Válasz #668 Dátum: Január 28, 2013, 18:50:12 pm CET »

Így sem fog működni, ha jól tudom. Mert a skrillnek van "memóriája"

Mi azt is kijátszottuk  ;D Elküldtem visszaküldte, és már jó is, befizettem minden gond nélkül!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #669 Dátum: Január 28, 2013, 18:56:19 pm CET »

Mi azt is kijátszottuk  ;D Elküldtem visszaküldte, és már jó is, befizettem minden gond nélkül!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

:beerchug:  :beerchug:

Nem elérhető benson

« Válasz #670 Dátum: Január 28, 2013, 21:13:36 pm CET »
Csacsa, pénzmosást is vállalsz?  ;D

Nem elérhető ncis88

« Válasz #671 Dátum: Január 29, 2013, 06:31:03 am CET »
Egy pókeres aff fórumán olvastam hogy hiába van ide-oda küldözgetve emberek között a pénz,a skrill rendszere "emlékszik" hogy van neked  Xk összegű pénzed ami nongaming, és ez megmarad amíg ki nem fizetteted.. De ezek szerint még sincs így. Épp ezért anno nem is mertem ilyenekkel próbálkozni, inkább elköltöttem a boltban a pénzt, kártyás fizetéssel.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #672 Dátum: Január 29, 2013, 06:48:38 am CET »
Csacsa, pénzmosást is vállalsz?  ;D

;D Nem tudom, hogy képes lennék-e rá, de a feleségem biztos..  ;D

Nem elérhető szumos

« Válasz #673 Dátum: Január 29, 2013, 07:08:23 am CET »
Egy pókeres aff fórumán olvastam hogy hiába van ide-oda küldözgetve emberek között a pénz,a skrill rendszere "emlékszik" hogy van neked  Xk összegű pénzed ami nongaming, és ez megmarad amíg ki nem fizetteted.. De ezek szerint még sincs így. Épp ezért anno nem is mertem ilyenekkel próbálkozni, inkább elköltöttem a boltban a pénzt, kártyás fizetéssel.

Úgy rémlik egyet-kettőt elenged. Szóval a "memória" működik, de alkalmi esetért nem szólnak. Többszöri gyanús mozgásnál van baj. Egyszer csak nem tudsz belépni a számládra, vagy ilyesmi.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #674 Dátum: Január 29, 2013, 13:33:37 pm CET »
;D Nem tudom, hogy képes lennék-e rá, de a feleségem biztos..  ;D

Helyes, a mosás a nők dolga!   ;D

Úgy rémlik egyet-kettőt elenged. Szóval a "memória" működik, de alkalmi esetért nem szólnak. Többszöri gyanús mozgásnál van baj. Egyszer csak nem tudsz belépni a számládra, vagy ilyesmi.

A párom számlájával mi is eljátszottuk ezt, bár csak egyetlen tranzakció volt a két mb számla között (oda került Visa kártyával a pénz, majd át az én skrillemre)
 Megtörtént a befizetés is az irodához, de mindkettőnk skrill számláját zárolták kb. 2 hétre, amíg nem küldtünk vissza egy saját kezűleg aláírt nyilatkozatot, mely szerint tisztában vagyunk a VISA "non-gaming" szabályozásával és eszünkben sincs kijátszani azt és tudjuk, hogy ezzel a számlánk végleges zárolását kockáztatjuk.
Mondjuk akkoriban a másik skrill számla még nem volt igazán aktív, ritkán volt rajta forgalom, ez is gyanús lehetett nekik.

(ezt már leírtam korábban, tudom, de ide is illett...  :)  )

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #674 Dátum: Január 29, 2013, 13:33:37 pm CET »