Március 23, 2019, 03:46:01 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 260738 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

CUCS77

• Vendég
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #750 Dátum: Április 11, 2013, 01:08:43 am CEST »
Igen, a disable nem törli, csak letiltja.
Akkor írni kell nekik mindenképpen.
Köszi a választ!

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #751 Dátum: Április 11, 2013, 03:59:07 am CEST »
Huh, igazatok van, bocsi!

Nem elérhető focitomi

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #752 Dátum: Április 11, 2013, 19:19:33 pm CEST »

Az ismerősök mit mondanak, milyen költségek terhelik?   ;)

Mivel a Skrill megnyitása nem kerül pénzbe, fogalmam sincsen, miért jó várni vele...
Ráadásul érdemes az összes azonosítási folyamatot minél előbb megcsinálni, ami azt is jelenti, hogy lakcímellenőrzésként küldenek egy levelet is, ami nyilván eltart pár napig.

Ráadásul ha Skrillről fizetsz be egy irodához, akkor oda ki is kérheted a nyereményedet, ugyanakkor néhány iroda nem szereti, ha máshova kell kifizetnie. (ilyen a bet365 is)
Szóval ezzel a saját dolgod nehezíted meg.

Gondolom, az ismerőseid azt is mondták, hogy ha olyan Skrillről fizeted be az első 15000 ft-odat a bet365-hö vagy máshova, amit mondjuk ezen az oldalon keresztül nyitottál:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=8355.0
akkor visszakapod a 20%-át, azaz 10 eurót.    ;)

Köszönöm a segítséget.

A hétvégén belevágok én is a netes fogadásokba a Skrill-en keresztül.

Továbbra is kíváncsi lennék arra, hogy a forint Skrill-ről €uróban felvett pénzt milyen költségek terhelik?

Nem elérhető ab_aevo

• Régi motoros
« Válasz #753 Dátum: Április 15, 2013, 22:21:44 pm CEST »
Ha valaki elfelejtette a jelszót és az email címet is mit lehet csinálni szerintetek? lehet nyitni újat és írni a supportnak vagy zárolni fogják?

georgeboyd

• Vendég
« Válasz #754 Dátum: Április 16, 2013, 16:28:08 pm CEST »
Ha valaki elfelejtette a jelszót és az email címet is mit lehet csinálni szerintetek? lehet nyitni újat és írni a supportnak vagy zárolni fogják?
Van ilyen ember?

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #755 Dátum: Április 16, 2013, 17:39:09 pm CEST »

Attól még, hogy te nem emlékszel az adataidra, még nem nyithatsz új számlát.
Az ügyfélszolgálatnál kell azonosítanod magad, hátha... 
A regisztrációs üzeneteket meg érdemes minden esetben megőrizni az email-ünkben, mert ilyenkor vissza lehet keresni a fiókokban, hogy egyáltalán honnan jött moneybookers-es email.

Azt is csinálhatod, hogy jelszó emlékeztetőt kérsz minden működő email-címedhez, amelyikhez kiküldik, az volt a jó.  :)
Ezzel pedig mindkét kérdésedre választ kapsz: meglesz az email cím és az új jelszó is.

Nem elérhető vmlinuz

• senki
  • Tősgyökeres
  • God is a DJ
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #756 Dátum: Április 17, 2013, 11:16:43 am CEST »
Nekem volt egyszer, hogy elfelejtettem a jelszót és valamiért nem tudtam nullázást sem kérni. Irtam valamelyik mail cimükre, kértek személyi másolatot és küldtek új jelszót.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #756 Dátum: Április 17, 2013, 11:16:43 am CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető afrikailajos

• Tősgyökeres
  • Bűvös hatos
Re:moneybookers
« Válasz #757 Dátum: Április 18, 2013, 14:42:44 pm CEST »
skrill kártyás kifizetés cib-re mennyi idot vesz igénybe?

Nem elérhető marosszéki

• Újonc
  • *
« Válasz #758 Dátum: Április 27, 2013, 17:15:40 pm CEST »
Üdvözlet a kedves sportfogadó társaknak!

A skrill szolgáltatásaival kapcsolatban lenne egy igen egyszerű ám annál komolyabb kérdésem.
Az üzletszabályzatukat, illetve a felhaszbálói szabályzatukat olvasva találtam egy mondatot, miszerint csak akkor hozhatsz létre skrill accountot, ha az országodban az legális és semmilyen törvénybe nem ütközik.
Láttam a fórumon, több oldal átböngészése után, hogy elég sokmindenről beszéltetek, de ez konkrétan nem került elő.
Nem nagyon találtam egyértelmű választ a kérdésemre, úgyhogy azért is regisztráltam ide, hogy eloszlassam a témában felmerült kétségeimet.
Tehát valaki meg tudja erősíteni, hogy a skrill az Magyarországon legláis vagy sem? Látom sokatok használja, így gondolom a cég maga is tisztában lehet azzal, hogy engedélyez-e fióklétrehozást, de gondoltam azért nem árt, ha valaki megnyugtat ez ügyben. :)

Köszönöm a válaszokat előre is!

Nem elérhető ncis88

• Tősgyökeres
« Válasz #759 Dátum: Április 27, 2013, 17:23:04 pm CEST »
Nem illegális, vagyis legális.

Nyugodtan regisztrálj

Nem elérhető marosszéki

• Újonc
  • *
« Válasz #760 Dátum: Április 27, 2013, 18:40:45 pm CEST »
Nem illegális, vagyis legális.

Nyugodtan regisztrálj

Köszönöm a gyors választ!

Nem elérhető Alk

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #761 Dátum: Április 28, 2013, 18:56:58 pm CEST »
Nemsokára új lakossági bankszámlám és ahhoz tartozó kártyám lesz, az előző számlámat meg kívánom majd szüntetni, azt, ami most az MB-hez van rendelve, s ezzel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

1. Skrillnél meg lehet adni új számlaszámot, hogy azt követően már az új számlámra érkezzenek a jóváírások?

2. Ha igen, akkor most is át kell esnem ezen a pár eurós levonáson? Ezenfelül van valami egyéb dolog?

Kicsit más: Az említett új számlámat egy külföldi, de EU-s ország bankjában fogom megnyitni, aminek jó eséllyel még csak bankfiókja sincs Magyarországon, s onnantól a skrilles számlám csak azzal lesz kapcsolatban. Lesz MB MC kártyám is, és akkor a felmerült kérdések: Ha itthon a skrilles kártyámat használom vásárlásra vagy kp felvétre, akkor mennyire maradok "láthatatlan"? Gondolok ezalatt pl.: NAV-ra és minden egyéb szervre, intézményre, bíróságra, pénzintézetre, aki adott esetben kutakodhatna a vagyoni helyzetemet illetően. Illetve, a korábbi bankszámlám és bankkártyám (amiket megszüntetek) már kapcsolatban álltak az MB számlámmal, a későbbiekben ez elvezethet akárkit is a skrill számlámhoz?

Köszönöm előre is a válaszokat!

ui: Ez jó krimisre sikeredett! ;D ;D Senki ne gondoljon rosszra, csupán szeretem biztos helyen tudni a dolgaimat. :ok:
« Utoljára szerkesztve: Április 28, 2013, 19:03:19 pm CEST írta Alkimista87 »

Nem elérhető csacsi1899

• Tősgyökeres
  • rossonero
« Válasz #762 Dátum: Április 28, 2013, 19:21:43 pm CEST »
Nemsokára új lakossági bankszámlám és ahhoz tartozó kártyám lesz, az előző számlámat meg kívánom majd szüntetni, azt, ami most az MB-hez van rendelve, s ezzel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

1. Skrillnél meg lehet adni új számlaszámot, hogy azt követően már az új számlámra érkezzenek a jóváírások?

2. Ha igen, akkor most is át kell esnem ezen a pár eurós levonáson? Ezenfelül van valami egyéb dolog?

Kicsit más: Az említett új számlámat egy külföldi, de EU-s ország bankjában fogom megnyitni, aminek jó eséllyel még csak bankfiókja sincs Magyarországon, s onnantól a skrilles számlám csak azzal lesz kapcsolatban. Lesz MB MC kártyám is, és akkor a felmerült kérdések: Ha itthon a skrilles kártyámat használom vásárlásra vagy kp felvétre, akkor mennyire maradok "láthatatlan"? Gondolok ezalatt pl.: NAV-ra és minden egyéb szervre, intézményre, bíróságra, pénzintézetre, aki adott esetben kutakodhatna a vagyoni helyzetemet illetően. Illetve, a korábbi bankszámlám és bankkártyám (amiket megszüntetek) már kapcsolatban álltak az MB számlámmal, a későbbiekben ez elvezethet akárkit is a skrill számlámhoz?

Köszönöm előre is a válaszokat!

ui: Ez jó krimisre sikeredett! ;D ;D Senki ne gondoljon rosszra, csupán szeretem biztos helyen tudni a dolgaimat. :ok:

Ha jól tudom, nem utalhatsz skrillről csak a lakhelyed szerinti bankba. Tehát ha itthon laksz, akkor csak magyar bankszámlaszámra. Külföldön laksz, vagy ennek utána néztél?

Nem elérhető Alk

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #763 Dátum: Április 28, 2013, 19:52:26 pm CEST »
Ha jól tudom, nem utalhatsz skrillről csak a lakhelyed szerinti bankba. Tehát ha itthon laksz, akkor csak magyar bankszámlaszámra. Külföldön laksz, vagy ennek utána néztél?

Közeljövőben elutazom, külföldön szeretnék munkát vállalni, ezért (is) a bankváltás. Kiutalást bankszámlára nem tervezek majd a jövőben, ezt kikerülendő igénylek skrilles kártyát, viszont az mb-re arról a számlaszámról, illetve az ahhoz tartozó kártyával fizetnék be.

ui: Jogos az észrevétel, most nézem, hogy rosszul tettem fel az első kérdésemet. Leginkább befizetni szeretnék csak, de nem árt, ha ki is tudom kérni rá.
« Utoljára szerkesztve: Április 28, 2013, 20:18:52 pm CEST írta Alkimista87 »

Nem elérhető vmlinuz

• senki
  • Tősgyökeres
  • God is a DJ
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #764 Dátum: Április 29, 2013, 10:07:25 am CEST »
Úgy olvastam valahol, hogy utalhatsz, ha előszőr hozzáadod és ellenőrzöd a hazai bankszámládat, majd utána a külföldit.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #764 Dátum: Április 29, 2013, 10:07:25 am CEST »