Május 21, 2019, 05:06:06 am CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265485 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csacsi1899

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #765 Dátum: Április 29, 2013, 10:22:10 am CEST »
Úgy olvastam valahol, hogy utalhatsz, ha előszőr hozzáadod és ellenőrzöd a hazai bankszámládat, majd utána a külföldit.

Lehet hogy igazad van, viszont így elveszted a "láthatatlanságot".

Nem elérhető Alk

« Válasz #766 Dátum: Április 29, 2013, 10:31:52 am CEST »
Lehet hogy igazad van, viszont így elveszted a "láthatatlanságot".

Az itthoni számlám már kapcsolatban állt a skrill-lel, így azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, maximum annyit, hogy mostantól nem használom, illetve, hogy egy külföldit rendelek az MB-hez, és onnantól kizárólag arról fizetek be. Ezt engedi az üzletszabályzat? Viszont az állandó lakcímem magyarországi marad szerintem, ez bonyolíthat valamit az ügyben? Kicsit elkanyarodtam a fórum témától, de hátha más is járt hasonló cipőben.

georgeboyd

« Válasz #767 Dátum: Április 30, 2013, 00:58:35 am CEST »
Az itthoni számlám már kapcsolatban állt a skrill-lel, így azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, maximum annyit, hogy mostantól nem használom, illetve, hogy egy külföldit rendelek az MB-hez, és onnantól kizárólag arról fizetek be. Ezt engedi az üzletszabályzat? Viszont az állandó lakcímem magyarországi marad szerintem, ez bonyolíthat valamit az ügyben? Kicsit elkanyarodtam a fórum témától, de hátha más is járt hasonló cipőben.
Hozzáadhatod a külföldi bankszámlát. Ha fizetsz be rá arról a számláról, akkor kivenni is tudsz majd. Mondjuk nem árt, ha átállítod a lakcímet a kintire, ugyanis ha Skrill kártyát is igényelsz, ahhoz hozzárendelik a Skrilles lakcímedet, sok internetes vásárlásnál kérik ezt ellenőrzésként. Bár, most ha jobban belegondolok, maradhat a régi cím is, tök mindegy. 8)
A legtisztább az lenne, ha belépnél az accountodra, ott  felül Contact a zászlók alatt, majd Support Centre, utána My Profile, majd General 'My Account' enquiries, és itt megkérdeznéd tőlük, leírva a történetet, hogy szerintük hogy a legfaszább.

Nem elérhető Alk

« Válasz #768 Dátum: Április 30, 2013, 16:02:40 pm CEST »
Hozzáadhatod a külföldi bankszámlát. Ha fizetsz be rá arról a számláról, akkor kivenni is tudsz majd. Mondjuk nem árt, ha átállítod a lakcímet a kintire, ugyanis ha Skrill kártyát is igényelsz, ahhoz hozzárendelik a Skrilles lakcímedet, sok internetes vásárlásnál kérik ezt ellenőrzésként. Bár, most ha jobban belegondolok, maradhat a régi cím is, tök mindegy. 8)
A legtisztább az lenne, ha belépnél az accountodra, ott  felül Contact a zászlók alatt, majd Support Centre, utána My Profile, majd General 'My Account' enquiries, és itt megkérdeznéd tőlük, leírva a történetet, hogy szerintük hogy a legfaszább.

Az állandó lakcímem marad az itthoni, meg a kártyát is erre a címre igénylem. Miután kiértem, nyitok egy számlát, aztán ha valami fennakadás lenne, írok nekik! Köszi! :ok: Még azt jó volna tudni, ki és milyen esetekben nézhet utána a skrillemnek, illetve nekik milyen adatszolgáltatási kötelezettségük van különböző pl. magyar szervek felé.

Nem elérhető borgosh

« Válasz #769 Dátum: Április 30, 2013, 16:05:14 pm CEST »
Meg mindig mukodik az a 10 euros elso befizeteses bonuszuk?

Nem elérhető Alk

« Válasz #770 Dátum: Május 10, 2013, 15:13:30 pm CEST »
Egy családtagom is nyitna Skrill számlát, egy háztartásban élünk, egyazon IP-ről menne a dolog, és a pénzmozgások miatt elképzelhető, hogy egymásután lépnénk be a számlánkra. Származhat valamiféle hátrány(unk)-om belőle? Rendeltetésszerű használatra gondolok, nem ide-oda utalgatásokra.

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #771 Dátum: Május 10, 2013, 22:17:48 pm CEST »
Egy családtagom is nyitna Skrill számlát, egy háztartásban élünk, egyazon IP-ről menne a dolog, és a pénzmozgások miatt elképzelhető, hogy egymásután lépnénk be a számlánkra. Származhat valamiféle hátrány(unk)-om belőle? Rendeltetésszerű használatra gondolok, nem ide-oda utalgatásokra.

Semmi probléma nem származhat belőle.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #771 Dátum: Május 10, 2013, 22:17:48 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Alk

« Válasz #772 Dátum: Május 11, 2013, 13:42:28 pm CEST »
Köszönöm, csacsi1899! :ok:

Csinálgatom itt a verifikációkat egy családtag skrill-jénél, de a bankkártya-szám megadását nem fogadja el, azt írja, hogy adjak meg érvényes kártyaszámot. Nos, a szám stimmel, a kártya érvényes, kötőjeleket nem enged betenni, 16 karakter van kitöltve, s van további négy üresen, ahova fogalmam sincs mit kéne írni, ha kell egyáltalán valamit. Maestro kártyáról van szó, így a kártya típusánál (jobb híján) Mastercardot választottam. Hol lehet a hiba, tudja valaki? Köszi előre is!
« Utoljára szerkesztve: Május 11, 2013, 13:46:48 pm CEST írta Alkimista87 »

Nem elérhető Knapp

« Válasz #773 Dátum: Május 11, 2013, 14:31:17 pm CEST »
Köszönöm, csacsi1899! :ok:

Csinálgatom itt a verifikációkat egy családtag skrill-jénél, de a bankkártya-szám megadását nem fogadja el, azt írja, hogy adjak meg érvényes kártyaszámot. Nos, a szám stimmel, a kártya érvényes, kötőjeleket nem enged betenni, 16 karakter van kitöltve, s van további négy üresen, ahova fogalmam sincs mit kéne írni, ha kell egyáltalán valamit. Maestro kártyáról van szó, így a kártya típusánál (jobb híján) Mastercardot választottam. Hol lehet a hiba, tudja valaki? Köszi előre is!

Talán a kártyaszámból látja, hogy nem Mastercard...
Mondjuk valószínűleg nem véletlen, hogy rákérdez a kártya típusára, így elképzelhető, hogy nem tudsz Maestrot használni hozzá...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Alk

« Válasz #774 Dátum: Május 11, 2013, 18:41:14 pm CEST »
Talán a kártyaszámból látja, hogy nem Mastercard...
Mondjuk valószínűleg nem véletlen, hogy rákérdez a kártya típusára, így elképzelhető, hogy nem tudsz Maestrot használni hozzá...

Ez nem túl jó hír..Érdekesség, hogy pl. a Bet365-nél működött a befizetés Maestro-val, furcsállom, hogy itt ez nem lehetséges. Köszi a választ!

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #775 Dátum: Május 15, 2013, 11:27:09 am CEST »
Úgy van, ahogy Knapp irja. Nincs Visa vagy MasterCardod, esetleg netbank?

Nem elérhető Alk

« Válasz #776 Dátum: Május 15, 2013, 21:15:00 pm CEST »
Úgy van, ahogy Knapp irja. Nincs Visa vagy MasterCardod, esetleg netbank?

Az én lakosságimhoz MC tartozik, viszont a családtagomnak (akinek a másik MB-t nyitottam) csak Maestro-ja van. Mindegy, majd akkor küldök egyikről a másikra. Jut eszembe, ha nincs az új mb-hez kártya társítva, és banki átutalással sem érkezik rá pénz, fogadni és küldeni azért tud? Tehát használható úgymond teljes körűen? Nyilván kifizetés így nem lesz onnan bankszámlára se kártyára, de ha küldeni lehet róla, nekem az is elegendő.

Nem elérhető sleve

« Válasz #777 Dátum: Május 16, 2013, 11:48:41 am CEST »
Az én lakosságimhoz MC tartozik, viszont a családtagomnak (akinek a másik MB-t nyitottam) csak Maestro-ja van. Mindegy, majd akkor küldök egyikről a másikra. Jut eszembe, ha nincs az új mb-hez kártya társítva, és banki átutalással sem érkezik rá pénz, fogadni és küldeni azért tud? Tehát használható úgymond teljes körűen? Nyilván kifizetés így nem lesz onnan bankszámlára se kártyára, de ha küldeni lehet róla, nekem az is elegendő.
Ha az irodákhoz való be-, kiutalásra gondolsz akkor igen.

Nem elérhető Alk

« Válasz #778 Dátum: Május 16, 2013, 11:59:54 am CEST »
Ha az irodákhoz való be-, kiutalásra gondolsz akkor igen.

Köszi! :ok: Illetve mb-k közti pénz küldésre/fogadásra. Az is működik?

Nem elérhető Alk

« Válasz #779 Dátum: Május 20, 2013, 19:42:10 pm CEST »
Nyitok egy új lakossági bankszámlát, amit aztán a Skrill-hez hozzá is rendelek. Az előzőekben az ellenőrzés levonással valósult meg (1,00-2,99 € közötti), viszont szeretnék minél előbb átesni ezen a folyamaton, (és ugyebár a bankkártyát számlanyitást követően kb 2 hétre küldik) tehát működőképes az, hogy netbankon keresztül utalok MB-re egy kisebb összeget? Ha így teszek, ezzel le lesz tudva az ellenőrzés, azaz miután megkaptam a kártyát, rögtön használhatom is befizetésre?

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #779 Dátum: Május 20, 2013, 19:42:10 pm CEST »