Március 20, 2019, 05:52:41 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 260559 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető borgosh

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #945 Dátum: Szeptember 18, 2013, 09:31:39 am CEST »
Pedig egyáltalán nem lehetetlen, én így csináltam. Aznap mikor levonták az összeget a kártyáról, intéztem a moneybookershez (ami eurós, a bankkártya RON) egy feltöltést ugyanarról a kártyáról, így meg is kaptam az aktuális árfolyamot. Innen pedig egyszerű hármas szabály  ;)

Igy is lehet :) erre meg nem gondoltam :P

Nem elérhető Latzka

« Válasz #946 Dátum: Szeptember 18, 2013, 10:29:12 am CEST »

Addig altalaban nem tudsz utalni semerre...ennek az az oka, hogy lejartak a limitjeid...ezaltal valoszinuleg vip lettel :)

Azóta fizettem be unibethez; máshonnan pedig érkezett kiutalásom. Szóval nekem úgy tűnik csak bankszámlára nem enged lehívni. Ennek a kiküszöbölésére utaltam fel unibethez, majd onnan pár kamufogadás után leutaltam bankszámlára.
Sok a két hét, de lehet inkább a biztos postai utat fogom választani.

VIP téma
Csinálnám skrill.com-on az Apply now for Skrill VIP témát, de azonkívül, hogy átirányít a moneybookers.com login felületére nem történik semmi. Írjak nekik inkább e-mailt?

Nem elérhető borgosh

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #947 Dátum: Szeptember 18, 2013, 11:02:17 am CEST »
Azóta fizettem be unibethez; máshonnan pedig érkezett kiutalásom. Szóval nekem úgy tűnik csak bankszámlára nem enged lehívni. Ennek a kiküszöbölésére utaltam fel unibethez, majd onnan pár kamufogadás után leutaltam bankszámlára.

VIP téma
Csinálnám skrill.com-on az Apply now for Skrill VIP témát, de azonkívül, hogy átirányít a moneybookers.com login felületére nem történik semmi. Írjak nekik inkább e-mailt?

Vip-nek megtesznek ok maguktol...nem kell kerd :) ha meghaladtad az elvart kovetelmenyeket akkor vip leszel rovid idon belul :)

Az elso szint amugy sokat nem er...csak ingyen tokent es master cardot kapsz

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Manover

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: betfair
« Válasz #948 Dátum: Szeptember 18, 2013, 16:32:04 pm CEST »
1.99% volt, de most növelték meg talán 4.99-re ami sok. Abban nem vagyok biztos, hogy számlák közötti utalásra is ez érvényes.

Köszi! Az tényleg nagyon sok.

Nem elérhető csacsi1899

• Tősgyökeres
  • rossonero
« Válasz #949 Dátum: Szeptember 18, 2013, 16:39:25 pm CEST »

VIP téma

Írj rájuk, mert nem mindig adják automatikusan a VIP státuszt. Gyorsabb és biztosabb, ha írsz nekik egy emailt, ha elérted a szükséges forgalmat.
Ingyenes pénzfelvétel is van kártyáról az első szinten, szóval a semminél azért többet ér.

georgeboyd

• Vendég
« Válasz #950 Dátum: Szeptember 18, 2013, 17:05:05 pm CEST »

Viszont aki bizonytalan valamiben, annak továbbra sem ajánlom ezt a módszert.
Igen, sokkal egyszerűbb normális bankot választani, ahol 2 másodperc után meg lehet nézni a netbankban.

Nem elérhető Irtis

« Válasz #951 Dátum: Szeptember 18, 2013, 18:01:17 pm CEST »
Ingyenes pénzfelvétel is van kártyáról az első szinten, szóval a semminél azért többet ér.

VIP ügyfeleknek megszűnik az outgoing transaction limit, ami szerintem a legfontosabb előny.

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #951 Dátum: Szeptember 18, 2013, 18:01:17 pm CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető csacsi1899

• Tősgyökeres
  • rossonero
« Válasz #952 Dátum: Szeptember 18, 2013, 18:08:44 pm CEST »
VIP ügyfeleknek megszűnik az outgoing transaction limit, ami szerintem a legfontosabb előny.

Ez hol van leírva? - mert nekem nem szűnt meg. Számolja folyamatosan. Pedig nagyon jó lenne korlátlanná tenni.

Nem elérhető Irtis

« Válasz #953 Dátum: Szeptember 18, 2013, 23:34:22 pm CEST »
Csak akkor szűnik meg, ha teljesen igazolva van a számlád. Írj nekik és kérdezd meg, hogy mit kell tenned hozzá, hogy megszűnjön (milyen dokumentumokat kérnek).

georgeboyd

• Vendég
« Válasz #954 Dátum: Szeptember 18, 2013, 23:48:32 pm CEST »
Csak akkor szűnik meg, ha teljesen igazolva van a számlád. Írj nekik és kérdezd meg, hogy mit kell tenned hozzá, hogy megszűnjön (milyen dokumentumokat kérnek).
Nekem az egyik számlához tartozó Skrillen egyszer egy nyári akciónál VIP státuszt adtak, ami azóta is megvan, pedig forgalom minimális rajta, ott No limit-es a limit. Nem lehet tudni ezeknél a buziknál, hogy mi a rendszer.

Nem elérhető csacsi1899

• Tősgyökeres
  • rossonero
« Válasz #955 Dátum: Szeptember 19, 2013, 19:15:21 pm CEST »
Köszi az infókat Irtis és georgeboyd.
Egy emailt írok nekik, aztán hátha lesz valami. :)

Nem elérhető ab_aevo

• Meccsnéző
  • Régi motoros
« Válasz #956 Dátum: Szeptember 22, 2013, 13:02:59 pm CEST »
Abban az esetben ha valaki már nem tudja, hogy régen milyen emailcímmel és jelszóval regisztrált moneybookersre van valami megoldás, hogy újra igénybe tudja venni a skrill szolgáltatásait, vagy halott ügy?

Nem elérhető Alk

• Tősgyökeres
« Válasz #957 Dátum: Szeptember 22, 2013, 14:26:54 pm CEST »
Abban az esetben ha valaki már nem tudja, hogy régen milyen emailcímmel és jelszóval regisztrált moneybookersre van valami megoldás, hogy újra igénybe tudja venni a skrill szolgáltatásait, vagy halott ügy?

Én első körben átnézném az összes e-mail címem, hogy melyikre érkezett az MB-től korábban üzenet. Ha sehol semmi, akkor írnék nekik. Gondolom bekérnek néhány dolgot, aztán megkapsz minden szükséges adatot (persze ez nem tuti, de ilyen esetekre is kell lennie megoldásnak).

Kieg: Vagy rányomsz a "forget your password"-re, és szépen végigpróbálgatod az összes email címeddel (amelyik regelve van, arra megküldik a jelszót).
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 22, 2013, 14:29:03 pm CEST írta Alk »

Nem elérhető ab_aevo

• Meccsnéző
  • Régi motoros
« Válasz #958 Dátum: Szeptember 22, 2013, 14:30:59 pm CEST »
Én első körben átnézném az összes e-mail címem, hogy melyikre érkezett az MB-től korábban üzenet. Ha sehol semmi, akkor írnék nekik. Gondolom bekérnek néhány dolgot, aztán megkapsz minden szükséges adatot (persze ez nem tuti, de ilyen esetekre is kell lennie megoldásnak).

Kieg: Vagy rányomsz a "forget your password"-re, és szépen végigpróbálgatod az összes email címeddel (amelyik regelve van, arra megküldik a jelszót).

Egy elhanyagolt, elfelejtett e-mail címről van szó, nincs hogy kikeresni.

Nem elérhető Alk

• Tősgyökeres
« Válasz #959 Dátum: Szeptember 22, 2013, 14:54:45 pm CEST »
Egy elhanyagolt, elfelejtett e-mail címről van szó, nincs hogy kikeresni.

Másik sincs hozzárendelve? Akkor szerintem írj nekik!

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #959 Dátum: Szeptember 22, 2013, 14:54:45 pm CEST »