Május 25, 2019, 19:40:00 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265808 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető trader88

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1035 Dátum: November 14, 2013, 14:08:19 pm CET »
Basszus tényleg, 878 forint egy kiutalás. Szombaton még akkor baráti alapon kértek tőlem 540-et...

Ez már-már szakítási ok nálam  ;D!

Itt tényleg lassan leépül minden, döglődik a Pannon Puma  :(!

Nem elérhető Milan

« Válasz #1036 Dátum: November 14, 2013, 14:10:19 pm CET »
Köze nincs az esetleges blokkoláshoz.

Az egy dolog, hogy sokan közületek a Skrillt egyből a fogadóirodákkal hozzátok kapcsolatba, de ez nem ép így működik.

Mindenek előtt egy elektronikus pénztárcáról beszélünk.

Ilyen módon ki kellene vonuljon a Visa, meg a Mastercard is a magyar piacról.

Gyanítjuk, hogy valamely bankkal nem sikerült megegyezniük, s ezért a változás, de az sem kizárt, hogy új bankszámlával jelentkeznek majd hamarosan.

georgeboyd

« Válasz #1037 Dátum: November 14, 2013, 14:21:39 pm CET »

Az egy dolog, hogy sokan közületek a Skrillt egyből a fogadóirodákkal hozzátok kapcsolatba, de ez nem ép így működik.

Gyanítjuk, hogy valamely bankkal nem sikerült megegyezniük, s ezért a változás, de az sem kizárt, hogy új bankszámlával jelentkeznek majd hamarosan.
Szerencsére így van, ha én csinálnám a blokkolást, tuti megkúrnám az elektronikus pénztárcákat is. Ezzel együtt, mióta az IMF bedobta az egyszeri 10% adó ötletét a bankbetétekre, azóta én biztos félnék nagyon sok pénzt magyar bankszámlán tartani, gondolom, ez a fő oka a kivonulásnak. Egy ilyen kiemelt forgalmú ügyfélnek nem hiszem, hogy nagyon nehéz lenne megegyezni akármelyik bankkal.

georgeboyd

« Válasz #1038 Dátum: November 14, 2013, 14:24:20 pm CET »
Basszus tényleg, 878 forint egy kiutalás. Szombaton még akkor baráti alapon kértek tőlem 540-et...

Ez már-már szakítási ok nálam  ;D!

Itt tényleg lassan leépül minden, döglődik a Pannon Puma  :(!
A 878 forintot még ki lehetne bírni, hiszen látszik mezreajed naplójában, hogy egy eygszerű hármas kötés 10 ezer huffal 2-3 ezer forinttal hoz kevesebbet a fosmixen.
Itt a fő gond az átfutási idő, bár ezen meg elvileg segíthet a Skrill kártya.

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #1039 Dátum: November 14, 2013, 14:25:25 pm CET »
3 euró majdnem egy hazautalás költsége és ugyanennyi ha 300 eurót akarsz valakinek küldeni akkor is. Brutál sok  :bash:  VIP tag számára is ugyanezek az árak érvényesek?

georgeboyd

« Válasz #1040 Dátum: November 14, 2013, 14:34:21 pm CET »
3 euró majdnem egy hazautalás költsége és ugyanennyi ha 300 eurót akarsz valakinek küldeni akkor is. Brutál sok  :bash:  VIP tag számára is ugyanezek az árak érvényesek?
Ez a leggecibb, hogy az egymásnak küldés költsége így felment.

Nem elérhető pukk

« Válasz #1041 Dátum: November 14, 2013, 15:03:28 pm CET »
VIP silvertől díjmentes a kivétel https://www.skrill.com/en/vip/benefits/
Egyébként miért vette ki ilyen sok mindenki a pénzét most?Kapuzárási pánik? ;D

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1041 Dátum: November 14, 2013, 15:03:28 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

georgeboyd

« Válasz #1042 Dátum: November 14, 2013, 15:14:20 pm CET »
VIP silvertől díjmentes a kivétel https://www.skrill.com/en/vip/benefits/
Egyébként miért vette ki ilyen sok mindenki a pénzét most?Kapuzárási pánik? ;D
Ki mondta, hogy aki kivette, az összeset kivette? Jobb kivenni, mint depózni, bár a többség a befele utakat jobban ismeri ;D ;D ;D

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1043 Dátum: November 14, 2013, 16:46:33 pm CET »
A 878 forintot még ki lehetne bírni, hiszen látszik mezreajed naplójában, hogy egy eygszerű hármas kötés 10 ezer huffal 2-3 ezer forinttal hoz kevesebbet a fosmixen.
Itt a fő gond az átfutási idő, bár ezen meg elvileg segíthet a Skrill kártya.

A VIP-eknek mennyibe fáj az átváltás kártyahasználatkor?
Én 5% plusz költséggel számolok (forint skrill, euró kártya, forint költekezés...), azaz ha elköltök 20000 ft-ot, már rosszabbul jártam anyagilag, mint ha hazautaltattam volna...
(persze az, hogy hozzáférhető a pénz az elköltés pillanatáig folyamatosan, az pénzben nehezen mérhető)

Szerintem rá kell állni arra, hogy az irodák utalják magyar bankszámlára a pénzünket, legalább addig, amíg náluk megvan az ingyenes (vagyis időszakonként ingyenes) kiutalási lehetőség.

A skrill meg megmarad az irodák közötti költségmentes pénzmozgatás eszközeként.

Nem elérhető pukk

« Válasz #1044 Dátum: November 14, 2013, 17:28:38 pm CET »
Ja egyértelműen jobb irodákon keresztül kivenni.Én is úgy szoktam,csak most nagyobb összeget nem akartam (lehet morognának ha nem forgatom meg)De unibetről is utaltam ki ugyanakkor.Kedden jött email róla mint a skrillnél, szerdán a számlámon volt a pénz,ellentétben a skrillel.

Nem elérhető trader88

« Válasz #1045 Dátum: November 14, 2013, 19:13:00 pm CET »

Most küldtek egy mailt a változásokról, új partner, új számlaszám stb.. A levélben megemlítik, hogy a befizetés minden költségtől mentes. A többi költség emelkedéséről nem szól a fáma, illetve a 6 napig a cybertérben bolyongó pénzekről sem, de hát a szolgáltatás javításának égisze alatt megpróbálják lenyomni a torkunkon a dolgot.

Írtam nekik egy e-mailt, még délután (hogy meddig tart náluk ez a magyar számla mentes időszak), bár az oldallal (Veletek) biztos közlékenyebbek lennének, mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy válaszolnak-e. Amúgy erre az új bankszámlára is forintot lehet utalni, ami talán nem azt jelzi, hogy csak ideiglenes, de ne legyen igazam.

Off: Karácsonyi adományozás nem lesz idén, vagy csak én nem látom? :)

Nem elérhető mukusz745

« Válasz #1046 Dátum: November 14, 2013, 20:01:36 pm CET »
Sziasztok!

Mennyi idő mostanság, ha skrill-ről kiveszem a pénzt a bankszámlámra, már 5 napja várok rá. Régen 2 nap volt. Otp-s vagyok

Nem elérhető trader88

« Válasz #1047 Dátum: November 14, 2013, 20:25:45 pm CET »
Sziasztok!

Mennyi idő mostanság, ha skrill-ről kiveszem a pénzt a bankszámlámra, már 5 napja várok rá. Régen 2 nap volt. Otp-s vagyok

Ezen napló 69. oldalán minden kérdésedre választ kapsz, de még a 70. is erről szól!

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1048 Dátum: November 14, 2013, 21:57:45 pm CET »
Én múlt héten hétfőn kértem le, szerda reggel a számlámon volt. Lassabb valamivel mint régebb, azelőtt volt, hogy másnap reggelre jött, de mivel a romániai számla megvan itt még elég gyors. Viszont most nagyon szemezek a Netellerrel, a kártyát is megkaptam tőlük 3!! nap alatt.

Nem elérhető benson

« Válasz #1049 Dátum: November 15, 2013, 07:35:54 am CET »
Én múlt héten hétfőn kértem le, szerda reggel a számlámon volt. Lassabb valamivel mint régebb, azelőtt volt, hogy másnap reggelre jött, de mivel a romániai számla megvan itt még elég gyors. Viszont most nagyon szemezek a Netellerrel, a kártyát is megkaptam tőlük 3!! nap alatt.

Ez a szerda múlt hét szerda volt, vagy ez a hét?

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #1049 Dátum: November 15, 2013, 07:35:54 am CET »